Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia?(16)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Tiara
quote:
Originally posted by sora2001
quote:
Originally posted by Tiara
Sper ca acum esti multumita.SAyonara! Lidia ,Tiara si David D.
Tiara ,eu "PACE"....si subiect inchis Ema si Richard-Sora
N-am inteles .Vorbesti cu mine?IAr esti paralela. Lidia ,Tiara si David D.
Tiara ,daca ai de gind sa-ma haituesti tot site-ul n-ai decit...,sint prea "obosita " sa mai lupt ,sa sa-nchei un "tratat" cu tine.Cine vrea sa fie in continuare alaturi de mine , aici adresa[url="mailto:"]xfxqr204@ybb.ne.jp[/url]
sau in Romania la[cafea]va multumesc mult celor care ati fost alaturi de mine si,in special tie[ilp]penrtu sprijinul moral pe care l^am primit de la tine. Va pupacesc pe toti Ema Ema si Richard-Sora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 123
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by sora2001
quote:
Originally posted by Tiara
quote:
Originally posted by sora2001
quote:
Originally posted by Tiara
Sper ca acum esti multumita.SAyonara! Lidia ,Tiara si David D.
Tiara ,eu "PACE"....si subiect inchis Ema si Richard-Sora
N-am inteles .Vorbesti cu mine?IAr esti paralela. Lidia ,Tiara si David D.
Tiara ,daca ai de gind sa-ma haituesti tot site-ul n-ai decit...,sint prea "obosita " sa mai lupt ,sa sa-nchei un "tratat" cu tine.Cine vrea sa fie in continuare alaturi de mine , aici adresa[url="mailto:"]xfxqr204@ybb.ne.jp[/url]
sau in Romania la[cafea]va multumesc mult celor care ati fost alaturi de mine si,in special tie[ilp]penrtu sprijinul moral pe care l^am primit de la tine. Va pupacesc pe toti Ema Ema si Richard-Sora
E uite asta se cheama paranoia. Lidia ,Tiara si David D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,scuze ca n-am raspuns inca la intrebari dar m-am simtit rau .Acum o astept pe soacra-mea sa ma duca la spital.Cind ma intorc,daca sint bine,am sa intru pe forum.Uf...si soacra-mea asta nu mai vine...[bang] Sandra 20 ma bucur ca gindesti asa si m-am linistit.Mai am eu de spus vreo doua lui ninjulica dar sa ma fac eu bine Va pup pe toate[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by michiyan
Sorina, ai mancat in Aqua City.Ati ajuns si pe la Palette town si Venus Fort?V-ati suit in roata? bm
Da,exact,Aqua City! Am fost peste tot,am mers foarte mult,am luat toata Odaiba la colindat.In roata nu ne-am suit,am fost in cea din Yokohama/Cosmoworld si stiam cum este,si am preferat sa vizitam ce era mai important si nu vazusem.Fiind fara masina n-am dispus de prea mult timp, ca ne-am intors seara. Va doresc ditractie placuta in Disney,tie si surioarei![pup] Sorina. "If you respect others,they will respect you!" [foto]http://community.webshots.com/user/sorina1982
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by OtiliaLia
Pe canalul 12 (Tokyo area) tocmai e un film american cu toate filmarile facute prin Romania ! A aparut pana si "Harta politica a lumii" cu textul in limba romana ! Lia-S
Lia,multumim mult de tot!Acum ma uit![flo][flo][flo] Sorina. "If you respect others,they will respect you!" [foto]http://community.webshots.com/user/sorina1982
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Sa aveti o saptamana frumoasa! Riara, multa sanatate! Sper sa nu fie nimic grav. Acum, ca esti [gravi] incearca sa te menajezi cat mai mult. Ca vorbeati acum cateva zile de ce mananca sotii vostri, eu vad ca sunt mai norrocoasa. Al meu papa aproape orice fel de mancare romaneasca. Iar mancare japoneza, mai mult gateste el decat eu. In privinta servitului mesei cand ajunge el acasa, nici aici nu face mofturi. Daca eu am chef si stiu si ora la care ajunge, prepar cat de cat masa, dar daca nu, ori o pregatim impreuna dupa ce ajunge el, ori isi face singurel ceva. Riara, de mancarea jap am mai scris aici http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24042&whichpage=18. Vezi ca mai e subiectul cu retete asiatice de "La Bucatarie" http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4716 Am stat si noi la Ryokan acum o saptamana. Mi-a placut foarte mult, atat hanul cat si cum am fost tratati. Sorina, asteptam pozici din Odaiba! miychan, distractie placuta miercuri! Va urez o zi minunata! "Daca stai sa ii judeci pe oameni, nu mai ai timp sa ii iubesti." [:)]Eliza, [gravi] in 35 saptamani cu o scumpete de baietel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...