Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LICEUL "N. BALCESCU" BRAILA PROMOTIA 1991


Recommended Posts

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Servus! Ce ma buuuucuuur! Asa rau mi-a parut ca nu s-a facut intalnirea de 10 ani[bang][bang][bang] Si eu tot in '91 am terminat, mate-fiz la clasa C, diriga Stefan. Eu sunt Alina Ivan, daca iti spune ceva numele. Acum sunt stabilita in Brasov. Astept sa mai povestim...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus! Ti-am vazut profilul si cred ca stiu cine esti:) Laura, de la B, care s-a casatorit mai tarziu cu un coleg de clasa, cred. Asa e? Sigur ma tii si tu minte. Cum spuneam am fost la C, si pe vremea aia eram prietena lui Willy. Astept un semn!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, am venit in Brasov acum 6 ani, singura, sa imi caut de lucru pt ca imi doream mult sa ma stabilesc aici. Apoi a venit si W, ne-am casatorit, au venit si ai mei aici, cu al meu frate si le merge f bine si lor. Am divortat acum 3 ani fara resentimente... Avem prieteni comuni, ne mai vedem... Dar nu avem copii. Daca vrei sa mai povestim scrie-mi pe mail. Am vazut ca voi aveti un baietel care nu vrea sa isi sufle nasul:) Cum il cheama? Voua cum va merge acolo? Ce lucrezi? Te-am pupacit! Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...