Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac : ce am mancat azi? (20)


Recommended Posts

La multi ani Sabinaaaaa!!! [flo] Pofta buna la inghetata, astazi ai voie. [:D] Adriana, stiu ca nu este usor, altfel eram zane pana acum! [;)] Maine fac si eu pipotele si inimioare (am in congelator) cu ciupercute, mi-ai dat o idee! [pup] Caroline? Astazi: dimineata - 2 crackersi integrali cu gem f.z. (trebuie sa-l termin pana plec!), lapte degresat, cafea decof. cu lapte praf degresat pranz - un ochi, branza cu smantana si rosii seara - purcel la gratar cu salata asortata: rosii, ardei gras, castraveti, masline (trebuie sa le termin si pe astea), ceapa, Feta rasa, ulei de masline Fug ca am o gramada de facut! [pup] Claudia si [pk] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
salutica, fetelor, pana acum treceam cu vederea peste subiectele de slabit dar de ceva vreme nu ma mai lasa fiul meu in pace ca-s grasa. am 1,60 si 70 de kg. m-am hotarat sa slabesc! am vazut ca aveti rezultate cu montignacul. cine se ofera sa ma initieze si pe mine? puteti sa-mi scrieti pe PM. multumesc! veronica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Furni, pepenele rosu este chiar indicat, iar cel galben doar in faza a II-a.Dar ce-ti faci asa probleme, la cat ai slabit tu (parca vreo 15kg, nu?), ce mai conteaza? Este un fruct, oricum, nu e un dulce concentrat...Tot 53kg ai? Mai tii cura tot asa drastic? Ca eu sunt la faza II spre III, dar tot la 49-49.5kg sunt, vad ca nu ma mai ingras, chiar daca acum "calc pe bec" in fiecare zi... Laura si bebitele: Bianca (5 ani si 3 luni) si Ramona (2 ani si 2 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor..eu am mai postat azo odat...da mi s-a intepat compu si am dat restart..m-am enerfat si nu am mai scris. Mai a va zic faza.O prietena a mamei mele care era imeeeensa..avea peste 100 kg..la vreao 50 ani...cica si-a propus sa slabeasca(ii recomandase si medicul)...si a ajuns la un nutritionist din Bucuresti,i-a dat ala ce si cum sa mananace....si a dat asta in 7 luni...40 kg jos!!!!40!!!!..cand am auzit..mi s-a facut rau....da cica nu are voie nici macar fructe..decat din cele acre..fara fructe dulci cum ar fi:piersici,caise..strguri,prune...sau pepene(bine asta nu e chiar fruct..da ma rog) Si..iete asa..eu cu cele 16-17 kile pierdute sunt mik copil.Asta m-a determinat si de maien reintru fara abateri..in regim mai strict!!! Asa....azi: -dim:cafea+pene...+1 ou frecat in tigaie teflon+branza vaci -pranz:-salata rosii cu piept de pui inabusit..+seminte prajite..asta e!! -seara:...acum nu am chef sa pap nimik...mi-e sete de mor...as manca pepene..da nu am in casa si afara ploua de zici ca e noiembrie Vb maine..sa a refac moral..frate!!!auzi tu..40 kile ..la 50 ani!!!! Corina mamika de 2 baietzi !!! http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit... am avut cateva zile libere, de-asta am lipsit la apel. am sa revin cu tabelul peste vre-o ora. pana atunci meniul de azi: dimi: cafea decaf + indulcitor + smantana pranz: zacusca + branza +rosii seara: pepene rosu abatere...la servici o felie de pizza - am fost servita - nu puteam sa refuz[bang] revin...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, cochetele, nu am mai avut timp sa intru sa vad ce si cum, insa uite ca vin sa dau raport. Nu o sa va dau meniul meu pe ultima saptamana, cred ca nu am mai scris cam de cateva zil bune, insa va zic ca am incercat sa ma tin de Monti, insa nu cu tot sufletul si astfel au avut loc ingurgitari de interzitati [:D] gen inghetata, prajiturica, biscuiti, alune si poate ca uneori am facut eu combinatii nefericite [mariaj]. Una peste alta, cantaru nu s-a mai miscat aproape deloc - adica acul sta fix la 57 [bang][bang][bang] Si uite asa ma conving pe zi ce trece ca nu mai merge cu joaca [hot] si ca trebuie sa pun serios umarul la Montignac [alcool]. Singura chestie neplacuta, si nu o zic ca sa imi caut scuze, e ca nu prea apuc sa mananc asa cum trebuie, ca plec de acasa dimineata si ajung seara. Incerc sa imi pun la mine bunatati, insa, sa o zic pe aia dreapta, nu prea ma satur eu. Poate daca as fii acasa si mi le-as face asa cum trebuie - asshhh, vise [pegeam]. Si diseara o sa vin la raport sa zic tot [:D] Sa aveti o zi frumoasa si kile date jos. Adi [pup] "Where there's a will, there's a way!!!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurica, n-am 53 kg am... 50 kg [:D]! Nu mai tin, adica nenea Montignac este mereu in sufletul si mintea mea, dar il ignor en gros! Daca tot il incalc macar sa stiu si eu d'aia am intrebat de pepene. Deci imi dati liber la pepene [olala] ! [pup] http://community.webshots.com/user/furni001
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...