Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac : ce am mancat azi? (20)


Recommended Posts

imi place sa cred ca toate suntetzi nishte frumoase si nishte istetze chiar daca avetzi kg in plus sau in minus!eu cred ca e important sa ne simtzim bine cu noi inshine:atat si nimic mai mult!adina va doreshte zile bune!sunt nou-noutza pe-aici!sper sa ma primitzi printre voi!:)[bascket] adinaandries
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetele... Laura, tu te mentii la 49, dar eu la 54 kg...abateri am zilnic fiindca mananc inghetata, dar de fructe ca asa recomanda Monti, deci abatere pe juma...ieri am mancat si pizza...stiti de ce nu ma abtin?...ca in concediul meu cel lung oricum voi manca altfel ca de obicei...PROMIT ca din 15 sept cand ma voi intoarce am sa ma tin strict de montignac....asta ca o scuza... Oricum va mai citesc si va mai si scriu...ca plec peste 2 sapt... Caroline, ce faci? Eliza si Mara (24.01.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragutelor! [:D] Am trecut pe aici sa va pup ca maine plec in vacantaaaa!!!! [disco] Sunt cam agitata, am emotii in privinta calatoriei, legate de Cristi, in primul rand pentru ca plecam foarte devreme, avionul este la 6.30. Trebuie sa ma trezesc pe la vreo 4. [bang] Zilele astea mi-am cam facut de cap, am avut ceva abateri, asa ca, desi acum vreo 2 zile aveam 60 kg [olala], astazi dimineata (dupa ce aseara am mancat pizza [batcap]), aveam iar 61 kg. So, asta am sa raportez ca greutate inainte de vacanta. Sper sa fie tot asta si dupa. [hot] Sa trec si meniul de astazi: dimineata - 2 ochiuri si 4 cremvursti - cicoare cu lapte degresat; un biscuit pranz - ciorba de pui, mancarica de pipotele si inimioare cu ciuperci seara - salata de fructe, suc de grapefruit - poate o cafea decof. cu lapte degresat sau numai lapte degresat (trebuie dat gata) Va pup pe toate, o sa-mi fie dor de voi, poate pe unele o sa reusesc sa le vad cand ma voi intalni cu Andrada. Caro, in tabel raman la fel, 61 kg. [pup] Sper sa va regasesc la intoarcere, eventual la faza 2. [:D] Revin pe 20 septembrie, pana atunci vacanta si faza 2. [:D] [pup] paaaaaaaaaaa [recevere] Claudia si [pk] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Eu azi am mancat asa: -11: pepene -12: 2 rosii umplute cu carne si ciuperci -15: pepene si iar pepene -17: mancarica de vinete -21: pepene [:D] Am uitat sa va spun ca in prima saptamana Montignac am slabit 2 kg iar acum la 2 zile inainte de a incheia a 2-a sapatamana stationez![q][q][q] Abateri prea mari nu prea am facut: dulciuri nu mananc, pe alcool nu pun gurita, inghetata nu-mi place, doar ca am mancat de vreo 2 ori mancaruri cu branza normala (nu am gasit 0,1% grasimi). Poate trebuie sa tin concomitent si o alta dieta mai stricta. Ehh, sa nu intram in panica...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Furnicutzo, m-ai dat gata, dar unde vrei sa ajungi? Nu esti prea slaba la 50kg, ca parca esti mai inalta ca mine? Eu am 1.62m, si parca si la 49kg ar fi loc de mai bine...Doar ca nu ma mai tin de treaba cu regimul, mereu calc pe bec, mi-am luat-o in cap si tare imi pare rau...Acum tocmai am mancat inghetata, si nu era de fructe...ca e Elizei...Mi-e o ciuda pe mine, ca nu mai pot tine strict... Eliza, cred ca e destul de bine daca stationezi la 54kg, vezi ce faci in State, lasa-i incolo cu hamburgherii lor, tu mananca ce trebuie! Stiu, usor de zis, greu de realizat...Si eu ma gandesc ca voi veni din Turcia mai grasa, mai ales ca am meniu "all inclusive". Dar ne punem la treaba dupa, asa-i? Pet, nu te ingrijora, exista praguri de stationare, dar daca o sa continui fara abateri, sigur le vei dobori! Laura si bebitele: Bianca (5 ani si 3 luni) si Ramona (2 ani si 2 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUna ziua la fetitze slabutze! Deci..azi: -dim:1 gref +cafea -pranz:3 mere+pepene -seara:salata de rosii,ardei,ceapa+gratar de pui Pet..ai mancat ceea ce trebuia..nu e chiar asa valabil cu branza aia..ba chiar Monti recomanda si cascaval..care e mai gras..Treaba e sa nu-l asociezi aiurea..cu paine,paste,..sau altele asemenea.Eu nu am gasit decat branza 5%..si totusi am slabit de la 86..la 68..asa ca eu zic ca-i bine!!! Corina mamika de 2 baietzi !!! http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Korinna in cat timp ai slabit asa mult? Eu vreau sa ajung de la 70 (cat am acum) la 60 macar. Am 1,70 inaltime... La cat timp va cantariti voi? Azi am mancat numai pepene si la pranz "mancarica de vinete" de ieri. In seara asta o sa-mi fac o omleta cu salata de rosii si castraveti. Da-mi Doamne rabdare...[iartama]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia][flo] Bine v-am regasit... Cred ca au avut ceva probleme tehnice cu forumul, ca nu am reusit sa ma log-ez 2 zile la rand... La inceput credeam ca de la bancul cu baia am fost penalizata...[:D], dar de fapt era ceva ce nu mergea in sistemul lor de logare. Va puteam citi, dar nu puteam scrie nimic... asa ca eram doar spectator....[:D] Meniul de azi: dimi: branza cu rosii pranz: friptura porc la tava + legume (conopida, brocoli, varza, ardei, gogosar) la abur seara: pepene rosu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...