Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac : ce am mancat azi? (20)


Recommended Posts

Salut. Am lipsit cateva zile ca am fost bolnavioara, dar v-am citit pentru ca nu am rezistat. So, am 76 de kg. Nu-mi vine sa cred. Nici in cele mai frumoase vise nu credeam ca o sa slabesc atat. Cand am inceput Monty speram sa ajung la 80. Singurele abateri din ultimul timp au fost o sarmaluta si o inghetata. Lorelei, bine ai venit printre montygnace si spor la slabit.[pup] Adriana, bine ai revenit.[pup] Va pup. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bine te-am gasit, Andreea, si regim ushor si slabire dupa pofta inimii! Multzumesc de primire [flo] Acu revin: azi doar o felie de paine integrala, la o ora o cafea cu smantana (nu aveam lapte degresat acasa). la pranz oua fierte, roshii, gogoshari. seara- probabil ca orez salbatic cu suc de roshii si salata. gustari: branzica si poate cate un gogoshar sau o roshie. Pupici si mult succes tuturor montignacelor! [pup] Paul are nevoie de noi: http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm "Daca dragoste nu e, nimic nu e".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by vilma
Postat de Isy: isy Nou venit Romania 7 Mesaje Trimise - 07/08/2004 : 17:16:14 sunt eu noua pe aici, am si lipsit o perioada, si imi pare rau cat de multe pare ca am pierdut!!! am tot citit pe aici despre cartea lui monti...ce e asta?? as putea sa o am si eu?? plizzzz!!acum sunt la un regim cu viaredin, dar daca exista ceva mai bun, de ce nu. multumesc mult! izmau
m-am intors!!!!!![:D] isy, ti-a trimis careva cartea? daca nu, da-mi adresa pe pm si-ti trimit eu bibi intoarsa din concediu ruginita de atita ploaie si [zana] plecata la felix
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la toata lumea! Caroline, multumesc mult de tot pentru informatii. Sper sa ma pun cu burta pe treaba saptamina asta. Chiar aveam in plan o plimbare pe afara (asa ca sa incep si activitatea fizica) insa ploua si sint o gramada de baltoace. Tocmai am descoperit si o sala de fitness+piscina in apropiere de locul unde stau, ceea ce e bine. Cind citesc pe forum ce mincati, mai fetelor, ma apuca groaza, pai cum adica doar o cafea pina la prinz? Eu as lesina de foame. Am o pofta de mincare fantastica, mai ales de o luna incoace, as minca non-stop. Va invidiez si va urez multa bafta si de acum incolo.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adriana_mihnea
Bibilica, bun venit, mey!!! Tot ruginita, tot ruginita?! Lasa ca rugina slabeste... Hi! Hi! Offf...plange bebe de foame! Merg si revin! Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea
rizi, tu, rizi, harap alb, da fata imparatului verde e pe rosu.....[:D] am fost la socrela, dupa cum am zis acu vreo doua saptamini... a plouat.....aproape tot timpul.....intr-o singura zi am prins trei ore cu soare si am scos copiii la strand (zina mea si doi nepoti...) asa ca, am colindat magazinele si am cheltiut o groaza de parale....in fine...cel mai tare ma bucura faptul ca nu m-am ingrasat (asa cum ma temeam) desi am mincat destul de haotic si destul de interzis (ardei umpluti, ciorba cu morcovi, ciorbe ingrosate cu faina - ca in ardeal...prajituri cu foi, crema de zahar ars...), n-am scapat fara un paharel de tuica la masa si o bere dupa - se supara socrela....eu deja sint cunoscuta in familie ca "nebuna de la iasi", asa ca nu prea am putut sa fac figuri....oricum, am plecat cu 63 de kile si m-am intors cu 61,5, in conditiile povestite mai sus....sa vad cind se razbuna....[:D] acuma astept sa se termine cu ploile, sa ma apuc iar de plaja....desi nu stiu de ce ma chinui, ca fustele alea din care mi se vad toate picioarele tot nu-mi vin....poate la iarna....[:D] bibi intoarsa din concediu ruginita de atita ploaie si [zana] plecata la felix
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, ce inseamana asta sa mananci bunataturile alea si sa te intorci si cu 1,5 kg in minus????????????????????????? Mor de invidieeeee....[xx(] [xx(] [xx(] Una peste alta, felicitari!! Hai ca stii ca glumesc... Cu felicitarile! [:p] Sabina: cumparati cioco Heidi de post cu 70% cacao si poti manca fara sa te gandesti ca ai facut o abatere mare. [pup] Delidana: Monty nu-ti interzice sa mananci, atata vreme cat te tii de reguli. Poti manca sa te saturi; nu sta nemancata!! Si eu la fel sunt, nu pot sta 3-4 ore doar cu o cafea... Oricum, nici nu consum. Ideea este SA NU TE INFOMETEZI! [flo] Meniul de azi: dimineata: omleta, salata de vinete cu rosii pranz: friptura de pui cu salata de rosii seara: ceva peste pup you, Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...