Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac : ce am mancat azi? (20)


Recommended Posts

Am uitat: Karina, nu dispera, acum urmeaza sa faci miscare, pt toate zonele care te supara si o sa vezi ca se indreapta lucrurile. Nu stiu cu sanii, si eu am aceeasi problema, mi-am luat un costum de baie 2 piese cu juma de cupa si l-am cam pierdut prin apa [:D] Sabina, bine ai venit printre noi, cand mai vii prin parc? Poate ne intalnim. Pa, Crisia & Iulia-Nicole (2.12.2002): http://community.webshots.com/user/littleelda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dim la slabutze! Ieri nu am reusit sa intru deloc pe net..asta miku ma termina pur si simplu!Nu sta 5 secunde in loc si am avut de facut mancare pt popor!si nici macar sa mananc nu am avut timp!Asa ca IERI: -dim....mai nik..cafea cred -pranz;salata rosii cu ceapa..asa goala -seara:dovlecei prajiti cu usturoi Azi: -dim:cafeluta -pranz:dovleceii ramasi cu usturoi -seara:salata rosii cred cu branza INTREBARE:Se poate dimineata salata de rosii cu ceapa ,ardei gras si castravbeti??Dar fara branza ,fara salam..deci simpla!???? Multumesc pt felicitarile de ziua mea.....bine ca am scapat de tentatii!!! Corina mamika de 2 baietzi !!! http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Korinnelule, bineinteles ca se poate! Va fi un mic dejun glucidic, dar sa nu pui ulei ca este lipid si combinatia asta nu se poate dimineata! Karina: si eu arat oribil, desi am slabit 8 kg!! Atarna sanii de numa' si uite ca nu m-am apucat de exercitii. Deh, lenea-i mare! [bang] Ce sa zic de burtica... Revin ca-mi trezesc copilul cu tastatura... Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari! [hia][hia] Uite-ma si pe mine cu ultima postare inainte de concediu, dar nu se stie, poate gasesc eu un loc de unde sa salut gasca de fete si sa anunt ca sunt/nu sunt cuminte[:)] hi hi, sper sa fie vreme buna, ca daca nu, o iau la trap si ma duc sa o bat pe Karinutza, care a mentionat eventualitatea unei ploi! Pai ma! asa incurajezi matalutza soarele?? Azi nu pap nimic,postesc, asa ca beau apa si ceai si ma uit ca trec zilele cat ai clipi..Wow! abia astept, cred ca o sa dansez in fiecare seara, vreau sa profit la Maximum de bucatica asta de concediu.asa intentionez[:)] Am pus si eu ieri costumul de baie si n-am luat-o la fuga, mai e o sunculitza la burtica dar sta fata cu spatele drept si merge, m-am studiat, fundul ok, sanii very ok, as putea face topless da” nu fac asta ca soarele nu mai e ce era si n-am de gand sa fac tampenii, - insa picioarele, asta ma omoara pe mine, frumoase pana la genunchi si plinutze bine de acolo in sus.of! Da’ gata! Ca este foarte clar:fara gimnastica la greu nu merge.Pai ne cumintim noi la mancare si nu punem deloc osul la treaba? Eu merg extrem de mult pe jos, se pare insa ca nu e suficient.Asa ca o sa incerc sa gasesc o sala prin apropiere cand ma intorc, sau ma apuc serios de Callanetics, fiindca asta umbla la muchiuletzii la care in mod normal nu ajungem nici cu fitness la greu.Adica ii alungeste, ii lucreaza fara sa ii mareasca, exact ce ne trebuie. Karina, fii fata serioasa si ignora “cum te vezi” pe plaja, ca nu este concurs de miss, e un loc unde te simti relaxata, rasfatata, libera, te duci sa faci plaja, nu te masoara nimeni cu centimetrul! Te gandesti prea mult la cum aratam, asta o sa se rezolve in timp, stai linistita! Doar de asta suntem cuminti.Slabesti, dar organismul se aseaza in timp, exact cum a zis si Crisia, doar nu le poate face si el pe toate in acelasi timp! Slabim si suntem rabdatoare,uite, LauraT e cel mai bun exemplu, dar da, ea a facut (si va face) multa sala, asta reduce la jumatate timpul de slabit… Adriana, Asta este explicatiunea, camera digitala, acum am inteles de ce sunt asa super! Oricum, de cate ori sunt noutati, anunta-ne si mergem sa vedem poze:) Greutatea ta: este clar, nu? NU s-a stricat cantarul ci TU esti preferata lui Monti, asa ca tu si daca faci prostioare-esti iertata.. [pup][pup]Carolinetu sa ai grija de fete pe aici, mai ales de Adimercedes, care a inceput sa slabeasca si nu mai are voie sa greseasca!Ea este ca pisica, tot da iama la borcanul de “smantana”.Traducem smantana prin:all kind of sweets![:)][:)] Are sa ne fie dor de toate fetele, stiu Sigur, ca parca daca nu vin aici, ziua mea nu are sare si piper.. Nu o sa va pup pe rand, ci am sa va pup [pup][pup][pup][pup]pe toate, uite-asa: muuuuaaaahhh!!! si va doresc, la randu-mi, un timp extraordinar tuturor, spor la slabit, mult zambet si multa lumina in sufletzel, multa dragoste si un timp minunat alaturi de cei dragi si fiti sigure ca imediat ce venim, semnam condica, asa ca tineti-ne locurile pe pozitii[:)] Sa o pupam pe AC si burticutza ei, poate are sa mai treaca pe la noi, cu vesti-povesti si multe noutati. Geliza, trimit ce am promis pe PM.Multa sanatate. Daca mai vrea cineva sfaturi pt constipatie, iau postarea si o aduc aici. Va imbratiseaza cu mult drag, Andrada34 cu shlapii la spinare [:)][cool]hi hi uraaaaaaaa, plecam la mare! Pai ce, sunculitzele mele de ce nu s-ar bronza si ele un pic (mai mult), nu??[:)] uite, pt voi:[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrada, esti o scumpa...ca de obicei ai cate-o vorba pentru fiecare.... Sa ai un concediu de vis, sa te bronzezi, sa dansezi...si sa te distrezi.. vreme frumoasa, apa calda (a marii....si la robinet..[:D])...rasfat total Eliza si Mara (24.01.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor!!! din 5 pagini vad ca eu sunt singura intrusa aicilea ca am mancat azi de am spart (mi-am serbat ziua in avans la servicu) si am si baut neste campari oranj! je suis desperado ca luni plec in concediu la moeciu si daca vremea va fi ploioasa alta treaba n-am decat sa mananc [cina2]si sa dorm!!![bang][bang][bang] si sa ma joc cu bebusha in camera.[huta] Tineti-mi pumnii si rugati-va pt mine ca sa rezist la ispite! (buna treaba sa incep monty inainte sa plec in conced, ce ziceti??) [recevere] [pup]Oana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt. urari. Sper ca toate sa avem concedii placute cu soare mult si vreme frumoasa, sa ne alerge bebeii ca sa slabim. Cine n-are bebei sa vina la mine, sa alerge o zi dupa Bogdan si se linisteste.[:D] Gata, cam asta e, doar ca azi am sarit masa de prinz (pb la serviciu, ca in ultima zi cind toti si-aduc aminte ca tb sa faci ceva). Va pup pe toate, vorba Andradei, "uite-asa: muuuuaaaahhh!!!" Caro, ai grija de fete sa nu calce prea tare pe laturi[^] Adriana, ce zici ne apucam la toamna de niste exercitii pt. tzitzi ? [pup] Karina+ [copil] Bogdanel
Nu traim ca sa mincam, ci mincam ca sa traim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ana-oana: si eu am fost la Moeciu acum cateva zile. Supeeer!!! Unde mergi? Sus sau Jos? [:D] Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de bebe!! Si poti sa te joci si cu sotzul in camera... [xinpat] [sm] [:p] [:p] [:p] Karina: da, da, da... Incepem, ca nu stiu cat ma mai suport!! Si cand ma gandesc ca in viata mea nu am transpirat sub sani...[bang] Acum mi-au ramas mari si parca ar fi tzatze de matze!! Pe ce sa mai puna mana sotzul?! [:(] Fug, Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...