Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac : ce am mancat azi? (20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dragele mele fotomodele, Distractie placuta in concediile voastre, vreme buna si la mare si la moeciu. Si nu uitatzi, chiar daca vremea nu e asa cum v-o doreatzi, chiar daca conditziile nu sunt cele visate, un lucru e sigur... este CONCEDIU, suntetzi libere si restul nu conteaza...Distratzi-va [:D][alcool][bis][cina2][cheers][hop][copil][dual][foto][grup][huta][berica][roker][pk][pup][xinpat][surf] Eu stau aici si pazesc forumul si stau la panda sa vedem cine si cu ce mai calca pe bec[mariaj] Sunt prin zona, Caro - cu 8 kg mai aproape de tzinta Azi - post ca si Andrada, dar nu chiar negru. Cenusiu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bunaaaaaaaaa!!! Am aparut si eu la spartul targului, bine ca am apucat sa va fac ceva urari de concedii placute zilele trecute ca altfel...Inca o data, vreme buna si distractie placuta!!! Si sa va bucurati de fiecare minutel de libertate. [pup] "muuuuaaaahhh" Deja mi-e dor de voi! hihihihi Andrada, am primit PM-ul, de-abia astept sa ne intalnim sa-mi povestesti cum a fost la mare, cu shlapii la spinare. [beach] Poate mai vin si alte montignacute (cum ne spui tu) la intalnire. Korinna, poti manca salata aia dimineata in orice combinatie vrei, cu glucide sau cu lipide. A spus si Caroline ca sunt permise legumele dimineata la micul dejun lipidic. Karina, o sa incerc ciocolata cu pricina, ca, deh, sunt addicted. [pofta] Ce bine ca-i place si lui Monti, dupa cum singur marturisit. [;)] Caro, am tinut si eu post astazi, nu chiar ca tine si Andrada, cenusiu si negru, ci de-a dreptul multicolor: in afara unor bucatele de cioco 70%, am papat numai fructe. Asta pentru ca am fost mai toata ziulica pe drumuri si altceva in afara de fructe n-am avut cum sa pap. Culmea este ca m-am descurcat destul de bine, iata ca este seara si nu sunt chiar flamanda. Ce-i drept, nici sete nu-mi este. [:p] Oricum, mai am fructe in bucatarie. Imi piere foamea numai cand ma gandesc la asta. [:D] Nu demult nu eram in stare sa mananc nici macar o singura masa de fructe (doar dimineata)! [;)] Fructele papate astazi: grepfruit rosu - 1 buc., nectarine - 3, mere - 4, prune - 3, kiwi - 2. Am baut si mult suc de porto si de porto cu capsune (din oras, dintr-ala facut sub ochii tai, de costa o gramada: 3.25 euro/cca. 250 ml). Marturisesc ca m-am gandit o clipa ca-mi luam de banii astia o gramada de junk food! [:-)))] Noroc ca tineam si post, asa ca ispita a fost foarte, foarte mica. [pup] Claudia si [pk] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saliu..eu iaka..cu ce sa ma laud azi.De azi dimineata manac intr-una....ba o caisa,ba o gura de cafea...ba iara o caisa..am facut sarmalute de vita si am bagat cred ca vreo 6..asa goale.Da ce sa fac?Miroseau asa bine!!! Asa ca nu am avut o masa organizata ,ci ciupeala sa aiurea. Sper azi sa nu mai pap nimik.de la ora 18 plec pe faleza cu carutul si asa fac si miscare. Un we deosebit! Corina mamika de 2 baietzi !!! http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by crisia
Am uitat: Karina, nu dispera, acum urmeaza sa faci miscare, pt toate zonele care te supara si o sa vezi ca se indreapta lucrurile. Nu stiu cu sanii, si eu am aceeasi problema, mi-am luat un costum de baie 2 piese cu juma de cupa si l-am cam pierdut prin apa [:D] Sabina, bine ai venit printre noi, cand mai vii prin parc? Poate ne intalnim. Pa, Crisia & Iulia-Nicole (2.12.2002): http://community.webshots.com/user/littleelda Deocamdata sunt La Busteni..... Inaltime am 162 sau 161 nu mai stiu.Dar am fundul mare si numai cu Monti s-a mai rezolvat OIeri am mancat fructe de dimineata si pe la 6 doblecei cu branza si marar.Nu mi-a fost foame.... dar azi am mancat paine neagra si un mar. daca mananc la o masa paine e super nasol???????????????
Sabina & Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai..fetelor..da duminika..nime nime mai!!! Azi: dim:cafea pranz:ciorbita de pui +sarmalute+inghetata...iihihih..sorry seara..inca nu stiu..sper ca nimik...sper cel putzin..pt ca fiind duminika mai facem floricele..una alta..... Va pup si de maine revin in forta fara abateri!!Sper sa bat spre 68... Corina mamika de 2 baietzi !!! http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellooooo! Ati plecat toate in concediu de-i asa liniste pe aici?? Sau mai greu cu scrisul?? [:D] Cantarul meu este dragut cu mine de vreo 2 zile incoace: am 66 kg!! [bis] [bis] Mi-as dori ca pana pe 11 august cand face Mihnea 9 luni sa am 65 kg, exact cat aveam inainte de a ramane insarcinata. Sper prea mult?! Meniul de azi: dimineata: omleta cu parizer de pui si cascaval pranz, seara: salate la greu cu cascaval. Aaa, si poate imi cumpar pepene si dovlecei sa-i prajesc!! Korinna stieee... Pupici, Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...