Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cand te dezamagesc prietenii...


Recommended Posts

Dragelor si dragilor, urasc extraordinar de tare sa-mi fac dusmani pe banii mei! caci si daca le dai si daca nu le dai tot se oftica. Asa ca noi dupa cateva (multe) "experiente" de genul asta cu diversi "prieteni" ne-am lecuit: nu mai dam bani cu imprumut!. Si prieteniile noastre nu s-au stricat numai de la bani, ci si cand ne-am schimbat masinile, casa, ne-am mai luat una-alta... pentru ca nimeni nu vede cat muncim noi, ca ne-am carat copilul cu noi la birou toata vacanta lui, ca... Avem niste amici cu care ne simtim bine dar ce-i rarut e mai dragut si cred ca nu e bine sa fi "cu sufletul in palme"! Pupici prieteni , Diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cind eram in tzara aveam sau credeam ca am foarte multzi prieteni. Surpriza a venit de cind sint plecata, am inceput sa-mi numar chiar si rudele pe degetele de la o mina nu numai prietenii. De ce Doamne s-or schimba asa oamenii ?! Tocmai a plecat astazi in tzara, o prietena care a venit in vacantza in Elvetzia. Am intrebat-o "M-am schimbat de cind am plecat ?!" Raspunsul : "Da, esti mult mai calma, te-ai schimbat in bine, nu mai esti asa de stresata." Acum ma simt mai bine, deci nu eu sint vinovata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...