Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

barbati de TOP 100


Recommended Posts

definitely MIELU' !!! nu-s genul care sa fi fost indragostita de staruri de cinema nici macar in adolescentza, da' pe omu' asta il iubesc!
quote:
Initial creeata de country girl
premiul I cu coronitza Mel Gibson (familist convins, ... nu credeam ca mai apreciaza si altcineva asta la Mielu'; intr-o Hollylume de "barbatzi" el e ca un fel de rara avis [:D] actor asa s-asa, ... shtii, totushi, ca s-a zis despre el ca a fost cel mai bun hamlet de pin-acum ? dar din ce imbatraneshte arata mai bine decat in tineretze aseara am avut o dispozitzie mai [q] shi am revazut braveheart (unul din filmele mele preferate, of course); mi-am dat seama inca o data cit ma emotzioneaza omu' asta ! premiul II Keanu Reeves (in Speed) shi mie mi-a placut mult in speed I (shi sandra, deshi nu e chiar actritza mea preferata) premiul III Brad Pitt (singurul blond care mi-a placut vreodata) shi mie, mai mult in 7 ani in tibet
[pup] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 87
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Androix 3. Cristian Leonte de la ProTV [olala][olala][olala]
E si destept baiatul si neinsurat...si nici n-avea prietena cind am plecat eu din tara acu' vreo 4 luni ...si chiar live arata mai bine, desi cam sta se ingrase....vai ce drag, mi-a fost de el!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi plac : Hugh Grant (l-am vazut si intr-o emisiune- ca si invitat- si m-a cucerit pe loc: e pur si simplu fermecator![:D])[amoras] si daaaaaa Lanny Krawitz 1000 de puncte! Nici Ben Affleck nu-i de lepadat.[il] Mie imi place cum arata si sotul Andreei Esca: Alexandre Eram.[:D] Of, top 100. De unde 100??? [bat] ~~Adela & [zana]Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1. Russell Crowe (in orice film). Are un aer masculin si o voce de te topeste. Plus accentul australian/NZ este foarte atragator. Imi place cum se misca. Mie imi plac barbatii mai solizi (dar fara aer de bodybuilder). 2. Eric Bana. Accent plus ca inainte sa fie celebru in filme de actiune a jucat mult timp comedie. Urechile sin foarte haioase. 3. Will Smith. S-a imbunatatit ca actor cu fiecare film. Si sa nu ratati scena din dus de la inceputul filmului I, Robot. Anamaria mama la Nick (6)& Alex (3) [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Alex3.jpg[/url] [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Nick3.jpg[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu i-as putea aseza intr-o ordine, 1, 2 sau 3...dar imi plac mult de tot: Denzel Washington (da, da, in sort alb, dar mai ales faraaaaaa [8D]), Sean Connery (acum, la maturitate), Nicholas Cage (uh, uh [:D]), Freddie Mercury (pacat de el, fie-i tarina usoara), John Travolta (acum, in ultimii ani, nu in tinerete) Oricum, gusturile evolueaza in timp, se schimba, depinde la ce te gandesti si ce-ti inspira personajul.... Acum 3-4 ani mi-ar fi placut Keanu si Mel...acum doar i-as admira[:D]... Iar Mel este chiar un bun actor! Si regizor! Dana mama lu' bb Radu Stefan http://community.webshots.com/user/danateu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...