Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

barbati de TOP 100


Recommended Posts

  • Răspunsuri 87
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am voie cate doi?[dual] ( nu va ganditi la prostii ) 1. George Clooney, Jude Low 2. Keanu Reeves, Denzel Washington 3. Brad Pitt, Mel Gibson Mentiune: Cristian Leonte, Mihai Dedu ( arata mult mai bine in realitate ) Pupici Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[vampa]mie personal imi plac actorii gen Al Pacino cu un farmec aparte si Robert DeNiro!! Miam.[olala]..si nu in tinerete ci tot timpul [cool] cool mi se pare si Keanu REEVES ,dar nu asa cool ca Ricky Martin cand danseaza din f..d!! micu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor pe mine m-au atras intotdeauna grezonatii asa ca am sa-i enumar: RICHARD CHAMBERLAN (in Pasarea Spin este demential,de multe ori am revazut fimul de dragul actorului,desi acum este in varsta mie mi se pare SEXI). Richard Gere George Clooney.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pun cate 2 pe loc, dar o sa mentionez vreo 5-6 [:D] 1. Vigo Mortensen (Stapanul inelelor) 2. George Clooney 3. Nicholas Cage 4. Bruce Willis 5. Mel Gibson 6. Robert Redford http://community.webshots.com/user/freediaro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, of, greu de facut un top dintre cei care-mi plac mie. Am sa-i asez astfel: -clasici: Robert Redford, Richard Gere, Al Pacino, Robert de Niro, Sean Connery -cei mai tinerei: Keanu Reaves, Ricky Martin, Joseph Fiennes, Brad Pitt, Jude Law [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 8 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...