Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

barbati de TOP 100


Recommended Posts

  • Răspunsuri 87
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hm, nu ma prea impresioneaza pe mine actorii astia tinerei. Mai mult decat un aspect fizic relativ placut, la un actor de fapt este esentiala capacitatea de identificare cu personajul interpretat, care te atrage precum un magnet. Actorii mei preferati sunt deci: Al Pacino, Robert de Niro si Kevin Spacey. Orice film in care ar juca, nu poate fi decat bun.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu inteleg ce-ti place la el, mstroie :) la mine e cam asa: JULIO IGLESIAS RICHARD CHAMBERLAIN actorii britanici, ma-nnebunesc dupa ei ! Pierce Brosnan etc "I disapprove of what you say but will defend to the death your right to say it."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Donia
Cum am putut sa uit de Peter Wingfield? Ca doar pentru el ma uitam la Nemuritorul... offff...(oftat adanc).
si eu! si eu![cool] si imi amintesc exact cand l-am vazut prima data [alcool], tocmai ma asezasem cu un castron de mancare la televizor [:I], schimb programul si...s-a racit mancarea si eu stateam cu gura cascata la tv [:0], offff!! [olala]. Abia astept sa vina Catwoman si in Au, nu stiu de ce dureaza atat [neand]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...