Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia?(17)


Recommended Posts

Sorina -Alexa,iti multumesc foarte mult pentru raspunsuri,pe data de 14 august ,ma duc in Tokyo ,si daca am timp ,dau -o raita, si pe la electronice,in special cele pentru Europa.Zece mii de pupici[pup][pup] Nanatigru,mutumesc mult pentru sfat,am fost la medic si mi-au dat doar citeva pastile(3 zile),spunindu-mi ,ca-i ceva normal sa ai dureri de burta in timpul menstr.Stii ce nu inteleg eu?
Pina sa nasc,n-aveam nici-o durere,dupa ce am nascut, am capatat niste dureri groaznice,atit de rau ma doare burta, ca merg cocosata de spate.Unele fete mi-au spus sa iau anticonceptionale,am incercat ,nu le suport,ma dor picioarele de la ele.Singura metoda ,calmantele.[pup][pup] Irimell,multumesc mult pentru link,voi incerca sa-nvat citeva melodii,cu toate ce eu cint prost, dar, Imi place enka,si-n acelasi timp ,invat si japoneza.[pup][pup] Ninja draga,credeam ca te-ai suparat pe noi,sau ai plecat in Romania fara sa-ne spui "La revedere",si-n special mie "amica "ta Ema.Am glumit
Tocmai ma pregateam s-o rog pe Sorina-Alexa sa-mi dea citeva informatii despre vama,dar se pare ca mi-ai ghicit gindurile, s-ai raspuns deja.Iti multumesc mult ,si-ti ramin datoare cu cinspe mii de berici ,sau ce vrei tu.[flo] Ema si Richard-Sora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...