Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia?(17)


Recommended Posts

Tiara,nu trebuie generalizat.Poate ca nu au avut ocazia sa cunoasca si oameni de treaba.Poate pana acum nu au intalnit decat superficiali.Nu-i timpul trecut pentru nimeni.Si oricum nu spuneti ca nu o sa aveti prieteni japonezi:NICIODATA SA NU SPUI NICIODATA. Sorina,am vazut o emisiune la tv despre masti cu ceai verde si se pare ca ajuta la curatarea pielii de punctele negre. bm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Ninja
quote:
Originally posted by Tiara
Nici macar nu vreti sa va faceti prieteni .Uriti atit de tare japonezi ca in veci nu o sa-i intelegeti si sa-i aveti aproape.
Ai baut apa de la canal? ---------------------------------------------------------------------------------------------------
Esti obsedat sau posedat? Lidia ,Tiara si David D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri


quote:
Originally posted by Sorina-Alexa
[hia] Mi-am cumparat de la Body Shop pe masca pentru fata de ceai verde
Soridraga, dupa ce o folosesti, sa imi zici si mie rezultatele. M-au tentat si pe mine produsele cu ceai si in general am fost foarte multumita de produsele de la Body Shop... [^]Pupici, Irimell (m-am facut si eu verde, in semn de simpatie...hihi...)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by AYUMI
Vreau sa va spun ca prietena mea cea mai buna este japoneza;ne cunoastem de acum 3 ani.Ma inteleg bine cu ea,poate mai bine decat cu prietenele romance.
Ayumi.scuza-mi curiozitatea ,dar cum adica te-ntelegi mai bine c-o japoneza ,decit c-o romanca?Te rog ,daca ai timp ,sa-mi spui si mie care este diferenta.Tare-as vrea sa am si eu o prietena japoneza sau un prieten(amic) japonez.Colegi si colege am ,dar asta nu m-ajuta sa fac diferenta ,care-s mai intelegatori ,romanii sau japonezii.te pup Ema si Richard-Sora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Va multumesc mult pt raspunsuri[flo]. Si eu m-am orientat pt haninte la marimile 50-70. Eram nelamurita pt ca de ex, pt marimea 70 scrie ca e pt 9 kg, si aprox 6 luni, insa una e teoretic si altceva practic. De aceea ma intrebam la cate luni purtau bebeii vostri marimea 70 sau 60. Tiara, am primit de la clinica o lista cu ce am nevoie pt mine. Pt bebe nu voi avea nevoie decat de haine cu care sa-l imbrac la plecarea acasa. Am inceput sa fac bagajul de spital, mai am unele maruntisuri de adaugat. Ca tot sunt la capitolul bebei, cele care v-ati botezat copii aici, e adevarat ca nasul si nasa trebuie sa fie din familii diferite? He, he, incerc eu sa ma odihesc, dar parca acum imi face cineva impotriva, nu reusesc sa dorm decat putin si somnul e agitat, iar in pat sa stau asa intinsa nu mai pot, am o energie, ma si intreb: "de unde?". Zicea cineva ca are o durere de cap. Ia un paracetamol sau pune-ti comprese reci sau mentolate sau fa-ti un masaj cu uleiuri volatile (rozmarin, salvie, migdale). Stai intinsa in pat, daca se poate in semiintuneric. Va urez un weekend minunat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mary-Mary ,bine ai venit pe DC..nu te supara pe mine,dar de ce vrei sa sti cine e din bucuresti? aaa..si 12 ani? nu prea cred!!![alcool] http://community.webshots.com/user/sandra2o Sa ai curajul sa spui da,sa ai curajul sa spui nu si-n fiecare clipa grea sa ai curajul sa fi tu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...