Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din SUA, poftiti la o birfa !(24)


Recommended Posts

"Distanta mica de oras" nu e exprimare potrivita in acest caz, Washington metro area e ca o placinta mare, in care nu mereu te prinzi cand treci dintr-un oras in altul, strazile mari trec fara jena dintr-un "oras" in altul de ex. Cei care traiesc si muncesc in DC sunt putini, e mic DC-ul, in rest care incotro. La mine ii zice Silver Spring. La o mila incepe Rockville, apoi Kensington, apoi Chevy Chase, apoi Bethseda apoi Washington, DC. De la mine in DC e cam jumate de ora cu masina. Mai e o bucata,in Virginia, dar acolo cunosc mai putin. Harti sunt la www.mapquest.com, dar eu nu prea le am la harti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by lizi
Cineva ma ajuta cu un AOS din preajma WAdc si stiu doar ca sta la o mica distanta de oras.deci caca voi obtine viza (loteria vizelor)voi ateriza pe acolo pe undeva si..pana voi primi plicul , eram curioasa de orase.[bis][flo][flo][flo]
Nu vreau sa te descurajez, da' io aplicai de 4 ori si plicu' nu mai veni:((( Sunt cand verde, cand galbena de invidie pe cele ce primira plicu' anu' asta. ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La www.msnbc.com undeva in dreapta mai jos dau despre olimpice. Vad ca asta e schedule la sporturi:http://www.msnbc.msn.com/id/4856125/ Reluare???? Awwww, si care credeam ca-i live. Ma miram totusi sa inceapa oamenii aia sambata la 2 dimineata[alcool] Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io o sa tin cu Romania ca au nevoie de incurajare. Pe pagina asta http://www.nbcolympics.com/index.html la countries la Romania, dupa cate inteleg n-au venit cu o echipa prea puternica. Adica la gimnastica feminina ca la cea masculina vad ca sunt tari. Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...