Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din SUA, poftiti la o birfa !(24)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by lizi
Ideea e ca eu am primit plicul mult asteptat de altii.Eu am aplicat si...mi-am luat gandul si...intr-o buna zi...surpriza.......[:D]
Aaaaa...deci l-ai primiiit! Atunci se schimba treaba! Invidiile mele![:D] ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
mey, shtiam eu ca melodia cea mirobolanta a baietilor de la O-zone (dragostea din tei) o fost hit-ul verii in Europa de V, da' p-acilea inca n-o auzisem. no, ma plimbam pe strada acu' fro doo zile, taman treceam prin fata unui magazin, si ce-mi aud urechiusile din difuzoare - "vrei sa pleci, si nu ma, nu ma iei..." [:D] Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Charlie a cotit-o din Key West spre Tampa care e in vest, in partea ailalta de conchita care spre centru nu cred ca ajunge pana la ea. Nu stiu unde sta Elena. Mai era si Mir (Iulia) in Ft. Lauderdale. Nu dau si ele nici un semn. Culmea ca ziceau la meteo ca-s 82 de grade cu toata furtuna lor si la noi sunt 62[bang]. Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ruxij
Auzirati de taifunu' Charlie? Oare prietenele noastre din Florida Elena si Conchita ce fac? Stie cineva? ruxij
am vorbit azi cu conchita, tocmai trecuse prima rafala de furtuna prin orlando si o asteptau pe urmatoarea in jumatate de ora, sper ca n-a fost asa puternica. spunea ca asteptau sa vada daca pleaca la vreun shelter, insa hotelurile cica sunt cele mai "safe", asa ca erau toate sansele sa ramana pe loc. era destul de socata de grozavia uraganului,de viteza vantului si de norii negri ca niste fuioare multe din care se astepta sa se desprinda tornade in orice secunda. sa speram ca o sa fie bine, tre sa fie tare infricosator.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele[bis]. Tocmai am vazut la tv echipa romaniei de gimnastica, si nu m-am putut abtine sa nu scriu despre costumele lor care sunt pur si simplu oribile[xx(] (parerea mea) Fetele din Florida, sper ca sunteti toate o.k Pupici, Roxy(mama) si Annie(bb)[cri] http://community.webshots.com/user/niceroxy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corect Roxy cu costumele astea nu le nimeresc niciodata romanii... Iar comentariile lui Katie Couric pe tot parcursul festivitatilor de deschidere, absolut stupide... Impresionanta primirea palestinienilor! Sa vedem ce fac fetele noastre la gimnastica acu, A PS chiar azi am auzit la radio de orlando si ma gindeam la conchita (pe bune![:D]). Bine ca ne-ai scris Cleo! A L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...