Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din SUA, poftiti la o birfa !(24)


Recommended Posts

felicitari laura[flo] bun venit pe lume lucas stefaniti urez din inima sa fii destept, frumos, cuminte, sanatos, un pic de noroc nu strica nici el,sa papi tot si sa dormi bine, sa fii bucuria parintilor tai alaturi de fratiorul rares. felicitari si pentru anapharm [flo], tot binele din lume si copil vesel, sanatos si mancacios si toate cele bune. mey ce se mai ingroasa randurile romericanilor [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Felicitari si sa va traiasca tuturor bebelacii si bebelacele noi, sa fie somnorosi si mancaciosi, ca frumosi si destepti sunt! [flo] Well, ideea de baza este ca am o intrebare, ca voi le stiti pe toate; ieri ne-au trimis astia actul aditional la lease cu rent increase; eu cum as putea sa aflu daca ne amendeaza prea mult sau nu, cu alte cuvinte aveti idee pe unde pe internet vietuiesc regulile si legile pt asta? Multumesc si va pup pe toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI Laura , sa trasaisca micul Lucas...si da fie un copil sanatos si norocos. Llaura daca ti-au trimis rent increase nu ai ce sa faci. Si noi am patit la fel exact acum 2 saptamini. La expirarea contractului pe un an au marit rentul cu 200$. Singurul lucru este ca am cerut samponarea mochetei )asa ne-a invata cineva ca ar fi fost dreptul nostru). Am incercta sa-i iau la intrebari si nu am avut ce face. Citeste contractul semnat si acolo trebuie sa fie stipulat cit pot ei sa-ti creasca rentul. La noi s-a asigurat , scrie ca poate sa creasca cu 150%.....asa este daca nu am observat asta acum un an.... Acum fug la eco am intilnire cu Luca .....si am emotii.Multam de incurajari fetelor.... Pupici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ohoho se mareste gasca de puiuti americani! bine-ati venit pe lume pui scumpi, sa cresteti mari, sanatosi si frumosi si multe-multe felicitari noilor mamici! am reusit asa printre picaturi sa pun poze de la petrecerea gargaritei noastre (noroc cu Ana-Maria - a fost mai harnica decit mine si tup cu albumul). Asa ca iaca-ta-ne: http://community.webshots.com/album/168090875ovPtCo Alina si Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuta, vazui motu', nemotu' si tortu' si deja m-am inverzit de invidie c-am scapat tocmai momentu' ala :) pupici albastritei din partea noastra, taaare dulce e! [pup] Anamaria, tu pe unde umbli?!? am sa-ti transmit niste complimente :)) http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...