Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din SUA, poftiti la o birfa !(24)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by iubibubi Veve,deci tre' sa-ti schimbi coloarea acu' :))
berde, nu? :)) Veve, felicitatiuni multiple, sa fie cu bafta multa in continuare [flo] Laura O, cand vii la ursit copilasul? :) Laura T, calatorie placuta si sa va intoarceti reinnoiti romantic :) salutari tuturor, nu creca mai intru si maine sa va vaz, dar ne mai intalnim noi vara asta. daca nu, atunci la toamna. aveti grija de voi si de cei dragi. [flo] -------------- noi nu suntem normali, noi suntem trimbulinzi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iubi,aseaaaa?[:o)] Multam frumos,fetele![flo] Conchi,tu unde pleeeeeci?Vacanta cumva?Orinde-ai pleca,soare mult deasupra si fun cat cuprinde![recevere][pup] Irina,veve & croko[url="http://community.webshots.com/user/airise"][hia][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

haide mai ca m-am trezit cu noaptea in cap, mai am timp de o cafea pe DC [flo] plec la hotel, Veve, ca nu e gata casa :)) dar tare ma tem ca o sam calc pe principii si o sa intru pe DC, in pauza de masa macar, de la job, sa va vaz, sa va auz, sa va pupicesc cu mare drag. [pup] -------------- noi nu suntem normali, noi suntem trimbulinzi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, fetelor americance! na, ca abia acuma v-am descoperit si eu desi frecventez site-ul de luni in sir.... sint la 'mamici de mai-iunie 2004', chit ca prunca mea, lia, s-a nascut in aprilie - asa a vrut ea, sa ne surprinda![il] pai, cine apuca, va rog, puneti-ma si pe mine pe lista: pittsburgh, pennsylvania. sper sa mai apuc sa vin pe-aici. pina atunci, un weekend minunat miine si poimiine. si pupici pe nasuci:) mona si [copil] lia (24.04.2004) www.seansimon.com http://www.imagestation.com/album/?id=4286336995&mode=invite&slideshow=1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hey fetele, desi ideea ma intristeaza, cam trebuie sa ma scoateti de pe lista americancelor, ca acum ne ducem veacul in Canada... suntem in Calgary de miercuri dimineata, stam la un hotel, dar am reusit sa ne gasim un one bedroom unde sa ne mutam din 7 sau 8 august. am fost si-n downtown, mi se pare mai mare decit al Atlantei. oamenii de-aici sunt la fel de politicosi si placuti, soferii de asemenea, ca si cei din Atlanta. si aici, rar auzi claxoane. temperatura e mai scazuta, dar nu la modul extrem (deocamdata...), ci in sensul ca nu avem calduri sufocante, umiditatea e scazuta (azi sunt 26-27 de grade, de exemplu). m-a surprins ca nu prea sunt persoane de culoare, de mexicani nici nu mai zic. e ciudat sa intri in Walmart sau alte magazine, si sa nu mai gasesti femei sau barbati de culoare, printre angajati. sunt albi. la hotel, da, sunt menajere mai mult de origine indiana, dar nu pot generaliza. totusi, inca nu am vazut multimea de indieni si de asiatici de care se plingeau niste romani care locuiesc aici. dar e timp :) in fine, suntem multumiti de alegerea facuta. este exact cum ne-am dorit, si va fi chiar si mai bine, daca ne gasim si joburi rapid (asta e putin mai complicat, ca lucram in IT, iar aici se cauta meserii in domeniul constructiilor, petrolifer, prelucrarea apei). se construieste intr-un ritm infernal, si cred ca orasul asta va creste mult, mult de tot. acum va pup, o sa intru mai rar oe net, promit insa ca revin [pup] _________________________________________________________ People say I have a multiple personality, but we don't agree with that. _________________________________________________________ SUA- http://community.webshots.com/user/atomskin-date CANADA- http://community.webshots.com/user/atomskin2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...