Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mai slabim,fetelor??? (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Claudia,inca mai sunt si eu prin zona!Si la mine e azi zi de carne,am mincat acum de prinz 2 cremwursti si la 4 cand ajung acasa am muschi de porc la gratar. Am slabit 1 kg in ultima saptamina,destul de putin la cat maninc eu dar asta e.Nu inteleg de ce nu slabesc mai mult,dar nu abandonez deocamdata.De miercuri cind o sa intru in concediu,nu promit ca o sa mai tin,o sa ma duc la mare si mie marea imi face foame.O sa vedem.. Spor la slabit! Valentina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si eu aici!Cu toate ca am renuntat la diete de 2 sapt am tot 64 kg! Nu-mi venea sa cred cand m-am urcat pe cantar!Plus am incercat un costum tare drag mie al carui sacou i-mi era stramt si am constatat cu mirare ca-mi este bun!Chiar putin largut!Sunt tare fericita si clar voi tine din nou dieta!I-mi place ca-mi spune lumea ca am slabit![olala] Eu am tinut disociat dar cu erori!Nu faceti ca mine![mariaj] Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai fetelor sa ne mai impulsionam una pe alta.Dimineata cand m-am trezit, am zis ca de azi incep disociatul,care ma tot chinui sa-l incep de joia trecuta.In drum spre birou,am intrat intr-o cafenea si am savurat o briosa si cu o cafea rece si cu o bucata de pizza mica.De maine o sa stam la hotel in Tokyo pentru patru zile si parca vad ca iar pun pe mine :((((.Eu oricum la pranz voi manca iaurt iar diseara pepene rosu ca sa curat si rinichii si intestinul gros :)).Eu trebuie sa mai slabesc macar 6 kg. luna asta, ca sa nu zic 9.AJUTOOOOR.Hai sa ne ajutam reciproc. bm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:I] Eu nu am fugit de tot; doar m-am ascuns (de rusine ca am renuntat prea repede la regim) si va urmaresc, ca poate ma ambitionez cand va vaz pe voi! Situatia mea e stationara, ceea ce nu e foarte rau. Dar pana la greutatea ideala e drum lung... Deci, cine a ramas in "cursa"? Sunteti in mijlocul regimului sau va apucati/reapucati de el? De cand? Succes! Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...