Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mai slabim,fetelor??? (3)


Recommended Posts

Cre ca am avut orbul gainii ca nu am vazut (bagat de seama) acest subiect pina cum, eu care mereu sunt [box][duel] cu kilogramele in plus....raportez si eu pierderea cu mare bucurie a 3,5 kile in 3 sapt (putin, dar deh, asa lucreaza melcul meu de metabolism[V]) oricum, e ceva, fatza de pina acum...tin regim gen atkins-montignac, ceva pe-acolo... Nu cald pe alaturi cu nici un chip! Mi s-au falfait prin fatza ochilor platorui de prajituri care mai de care mai apetisante si nu-mi spuneau nimic, sunt capoasa, deh, taurina! [^] Claudiaaaa, tu ce....,,,,,,,,, vrei sa slabesti?????? Tu nu ai oglinda acasa sa te vezi ce bine esti??? Ocupi locul dejaba pe-acilea! [}:)] Dana mama lu' bb Radu Stefan http://community.webshots.com/user/danateu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bunaaaa, De azi m-am apucat de slabit ... si mi-e o foameee .... Azi mananc fructe: piersici, prune si pepene galben ... Seara ies cu bicicleta cu sotul meu ... mai vine careva ??? Noi stam in Militari dar ne putem intalni in Herastrau, Politehnica ... Careva dornic de sport ???? Haideti la plimbare cu [bicla] [bicla] [bicla] [pup][pup][pup] Maruta " Cind trupul iti patimeste alearga la doctor, iar cind sufletul iti patimeste cheama un prieten, caci dulcele glas al prietenii este cel mai bun leac al durerii." I. Golescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danateu, [zz]. Imi vreau greutatea mea de dinaite de sarcina. Brava Dana, ai inceput bine. O sa vezi ca in curand o sa scapi de surplus. Sabina, ai dat jos bine. M-am urcat pe cantar vineri, am dat jos doar 1 kg. Bun si ala, daca nu e in plus. Miercuri incep din nou disociatul. Haideti fetelor, nu va lasati! In curand o sa fim asa: [ispita]! Spor la slabit! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q]nu ma certati raaau!Simbata si Duminica am dat-o in bara[bang]Am bagat in mine la porumb copt si fiert,alune din pomul personal,ca erau buuune,inghetata,tort de banane cu frisca....numai porcarii.Imi este asa o ciuda pe mine ca nu sunt in stare sa ma abtin.Degeaba tin eu de luni pina vineri daca in weekend imi fac de cap! Sunt o nerusinata[mariaj] ieri si azi bineinteles ca am tinut corect,da..... Hai ca trebuie sa ma mobilizez! Spor la slabit! Valentina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA![hia] Eu am tinut de doua ori disociatul,prima data am slabit 2 kg,si apoi am pus inapoi 1kg,si a doua oara la fel.In concluzie -2kg. Am facut o pauza si azi tin lactate,am mancat un iaurt pana acum si putin cascaval,si mai am in plan un iaurt si ceai. Cel mai mult am slabit cind am baut si multe lichide. Spor la slabit![pup] Mariana si [copil]DAVID(11.10.2003) http://community.webshots.com/user/davidutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Davidutza
BUNA![hia] Eu am tinut de doua ori disociatul,prima data am slabit 2 kg,si apoi am pus inapoi 1kg,si a doua oara la fel.In concluzie -2kg. Am facut o pauza si azi tin lactate,am mancat un iaurt pana acum si putin cascaval,si mai am in plan un iaurt si ceai. Cel mai mult am slabit cind am baut si multe lichide. Spor la slabit![pup] Mariana si [copil]DAVID(11.10.2003) http://community.webshots.com/user/davidutza
Si eu am pus unul la loc......... Sabina & Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...