Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Impreuna, Timisoara (46)


Recommended Posts

Buna seara, Timisoara! Nu va mai iau pe rand, ca sunt franta de oboseala... Gabi, a descoperit Ana o chestie( ca altfel nu-i pot zice)...miraculoasa de slabit...[:D] Se numeste Detoxifiant, pe baza de fructe de soc... e diuretic si purgativ, asa ca pregatiti-va...[consti] Eu sunt in a doua zi, conform tabelului din prospect si cam toata ziua am fugit din salon...undeva, unde am stat tare mult...[^] E oribil la miros, la gust mai treaca mearga... Si dimineata cand il iei pe stomacul gol, continand alcool, te cam miri de ce-ti incepi ziua cu atata buna dispozitie[cool]...stii, cam rad singura de ieri...[medic]. Alooo...Vacarescu... In rest, da o transpiratie ingrozitoare, mai nou sunt cu antiperspirantul dupa mine...si transpiri si in par si pe fata...iese toata apa din tine... Cat voi slabi, nu stiu, nu ma agit...dar apa stiu ca o elimin la greu, pai azi noapte am tot facut ture. Radu zicea sa-mi cumpar olita...[;)] Asa ca Gabi draga...daca te tine...fa-ti provizii de hartie WC...[:-)))] Na ca v-am facut sa radeti, un pic... Maine e ziua Electricianului, asa ca Radu maine chefuieste fara noi, la Baza Electrica cu colegii... Se anunta calduri mari...aveti grija... Si o veste de ultima ora... Vali a fost la Vasile, David sau ATENTIE!!!!!!!!!!!!Davina e pregatit(a) sa vina pe lume...daca va veni singur(a) pana miercuri e ok, daca nu, miercuri e programata la cezariana. Si acum sa va zic de ce am baut si eu acum un vin bun[pahar]...de bucurie... Faza: Intreaba Vasile: Ce v-am zis ca este fetita sau baietel? Mircea, nasul, era in cabinet. Deja il apucasera toate transpiratiile... Vali raspunde: Ne-ati zis ca e baietel...deja am cumparat tot... La care Vasile: Ma...eu nu stiu ce sa zic, doar de 3 ori in cariera am dat gres, dar nu vad scrotul...se vede altceva... de fetita... Mircea mai avea putin si lesina... Vali era in delir... S-a chinuit sa vada mai bine, dar cica sta aiurea bb, asa ca i-a lasat intr-o mare ceata...dea Domnul sa-mi fi auzit rugamintile fierbinti...si sa se fi inselat si Vasile si Cioata...si ecourile lor performante... Mey, daca e fetita, va fi in loc de David, Davina... Astea sunt noutatile...dragelor, ca nu mai puteam sa tin in mine fara sa va pove... Deci miercuri fac patrula prin Odobescu...daca va fi cezariana, tineti-mi pumnii sa am curaj, ca voi fi operator TV...voi filma...sper sa nu ma reanimeze pe mine prima...[bang] Va pup pe toate, maine sunt de dimineata la scoala, asa ca ne auzim seara... Noapte buna Timisoara... PS: sa nu uitati de titulatura mea...va rog, debitati orice...ca le descifrez eu...mai multe minti...mai multe idei... DORIS si[comoara]INES [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1"]Povestea printesei mele[/url] [url="www.ines.go.ro"]Portofoliu INES[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ines_andrada"]POZE CU NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eheeeeiii, vine David-Davina in curand! Ne bucuram si sa auzim numai de bine! Eu una sunt maniaca si tin pumnii sa nasca natural. O sa imi multumeasca ea dupa aia [:D] Cat despre cealalta chestie, daca e chiar asa groasa problema [consti] nu stiu daca mai vreau tinctura-minune .... ca celulita si grasimea de pe fund tot nu stie sa o ia ... Va dorez noapte buna! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos"] POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare timisoara! LA MULTI ANI DUNIA!!!!! MULTA BAFTA IN VIATA!!!!!!! ce-mi vad ochii??? poate o sa am si eu surprize???!!!!!!! de fapt, n-ar fi nici o pb. hainute avem de toate culorile, si baieteii poarta rosu[:D]. in rest, indiferent ce-o fi, sanatosi sa fie!!! vali, tinem pumnii!!! doris, sa ne tii la curent ca sa stim cind trebuie sa incepem galeria!!!! bey, fetelor, vorbiti de funie in casa spinzuratului!!! auzi tu, tinctura de slabit!!! si io cu multele kg ale mele pe aici. da' numa' bine, vad ce efect a avut asupra voastra inainte sa incep si io[^]. am facut greseala si m-am uitat la prognoza meteo! m-am ingrozit: am vazut numai 35 grd in fata ochilor si fara ploi[bang][bang][bang]. nu mai stiu unde sa ma ascund, butucii nu mai au loc unde sa se umfle, curg apele de pe mine, e groaznic. vreau frigggggggg!!!! ana, figura al tau sot!! io am o vorba veche: intr-o viata anterioara toti barbatii au fost frati!! cred ca in situatia aia si al meu ar fi facut la fel [:-)))][:-)))][:-)))]. mihi, taximetrist???? pai asa femeie serioasa esti tu???!!!![:D][:D]. bubutz e bine acum, i-a trecut gitul si bubele, nesperat de repede! pupici la baietii tai! silvana, spor la treaba!!! danitin, multa bafta in tot ceea ce faci!!! tinem pumnii sa iasa totul asa cum vrei tu, ca o meriti din plin!![pup] la spiridusul mic si frumos!! io merg la bega, dar sper sa mai astepte un pic bb! greu tare cu caldurile astea! irina, profita si tu de mare si distreaza-te cit se poate!!!! cind te repatriezi? simona, pupik la dragos! dar ce are, de spui ca nu-i ok? karra, pupik pe burtik! o sa vezi ce repede o sa treaca totul si cind o sa-l vezi pe bbik in brate uiti totul!!! sarcina usoara iti doresc! gabi, de acord cu tine cu nascutul natural. ce face bb lucas? ati luat-o la fuga? printesa Eva? pako, ai luat o pauza din nou????? [:D][:D][:D] na, va las, ma duc sa mai fac ceva prin casa, acum cit e un pic mai racoare! mai trag cite un ochi pe aici! [pup] in gashca! [gravi]35+ +Krisztina (28.07.2003) http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetele, Asa rapid am pus niste poze de pe aici.(in albumul Lannion_2006). Daca aveti chef sa va clatiti ochii... O sa mai adaug .. Ana un sincer LA MULTI ANI DUNIEI si succes la admitere! Va pup pe toate [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/fmoruz/my_photos"]POZE[/url] Irina + ingerasul Ioana (4 ani) [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc inca o data pentru urari... da, intru rarut ca nu mai pot cu mandra mea....miorlae ca vrea si ea la calculator(si acum trage de mine).....si decat sa ma ienerfez mai bine nu stau la el. Ana, am pupiciat-o din partea ta....merci Irina, dragute locurile pe acolo...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutareee in sfarsit pot sa tin oki deschisi. sunt treeeaaaza...asa ca ia sa fac eu cafeaua azi, asa...ca sa se oftice doris [zz] so...poftiti la cafea [cafea]...fie vorba intre noi mai bine o bere la caldura asta. am reusit sa dorm si eu sa mai scot oboseala de dupa concediu. incet incet am recuperat, am citit tot cap coada, ma-am updatat cu noutatile. faina intalneala ati avut. n-o sa va iau pe rand ca-i mult de scris si io-s puturos de felu meu[xx(] ziceti propuneri de intalneala pe saptamana viitoare. va tzuc [grup] ca mi-a fost dor de voi in tarile calde. anda & bb edi http://users.pcnet.ro/scpcnet/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, Timisoara! Anda, bine ca ai facut tu cafeaua, ca am dormit azi ca lemnul... Pai daca ne primesti la tine, hai sa facem intalneala we care vine, poate vineri dupa-masa...si cu cei mici...sau sambata...care cum puteti, haideti scrieti ce program aveti fiecare... Radu a chefuit azi noapte, a castigat concursul de dans, partenera i-a fost o colega, si a castigat o geanta faina... A venit pe la 1 si azi dimineata de abia l-am trezit sa mearga la lucru, dar s-a distrat fain... Irina, faine poze...faine locuri...dar noi te vrem acasa, aici...cand vii? Fetelor, mai puteti cu caldurile astea? Maine vreau sa mergem la strand, va rog recomandari... Videocolor, mai este oare deschis? Vad ca nimeni nu imi da idei cu titulatura...eu inca astept... Sa aveti o zi buna, revin .... DORIS si[comoara]INES [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1"]Povestea printesei mele[/url] [url="www.ines.go.ro"]Portofoliu INES[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ines_andrada"]POZE CU NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut dragelor, Ieri scrisesem un ditamai mesajul si cand sa-l postez s-a dus de suflet curentul si implicit reteaua....[bang] Asa ca spun acum inca o data saru-mana tuturor de urari si de cuvintele voastre frumoase.[asia] Noi suntem ok...[^] Nu mai stau acum sa va iau pe rand,am un catralion de ganduri in capatana si azi parca timpul zboara mai repede decat de obicei...si nu apuc sa fac cam tot ce mi-am propus.Asa ca va doresc tuturor un weeken minunat si distractie maxima.Ne vedem joi,ca eu iar sunt calatoare pe cararile patriei.[V] Va pup cu tot dragul - baaaaahhh,o sa-mi fie dor de voooooiii!!![V] - si sa auzim de bine![pup] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao, gagici! Mama Dolores - pai de titulatura ce sa-ti zic, nu-mi trece nimic prin cap pt. ca eu te vad altefel, nu stilista ci asa, un fel de sef de trib. De la intalneli mi se trage - parca tot invaluita in fum de tigara si cu un castron mare cu ierburi magice in fata te-as reprezenta cel mai bine. [:-)))]Nu te supara...de la caldura mi se trage [hc]Cat despre intalneala eu as prefera vineri, dar nu va luati dupa mine ca stiti prea bine ca niciodata nu pot sa-mi programez nimic sigur. Am ramas datoare cu detalii despre madam Esca. E super, are o silueta mai migniona decat ce vedem la televizor. Era imbracata fara ostentatie, o fusta inchisa la culoare si plisata, destul de scurta si bluza alba. Reusea sa fie cu ochii si la copii si la VIP-uri. Sincer, mi-a placut mult. Deasemenea manichiura frantuzeasca si pedi cu lac incolor impecabile. Si mirosea a proaspat ceea ce pe caldura aia era o performanta. Poate idealizez eu ca-mi place personajul in general dar chiar era super.A, si sa stii ca am fost si eu la chef Electrica, pt. stir. Mama, cum mai miroseau mititeii de acolo... Anuta - pe ce carari umblii tu ca ori n-ai spus ori neuronul meu se pleosti de tot de la caldura? Katik - prietena mea naste la Odobescu, probabil prin 13 august. Nu am prins ideea cu nascutul pe cale naturala, vorbeai parca ceva de genul asta cu Silva... Simona - nu am primit mailul. Hai, scrie-mi ce s-a intamplat, pai dupa tot ce ti-am povestit te-a speriat babaciunea rea? Anda - multumesc de cafea viruala. Bere nu ca ma ametesc dar o limonada cu gheata ceva mai incolo parca as bea[cheers] Gabi - or slabii fetele aste cu detoxifiantul insa eu stau ca tine. Nu ma bag ca am mai patit-o cu ceaiul verde de nu mai paraseam cea mai mica incapere din casa. Eu ii dau in continuare cu lichide multe, drojdie de bere, Lipostop, insa rezultate ioc, ca in fiecare seara aproape avem cate o iesire si nu ma poat abtine sa nu apa si beau asa, sa-mi ogoiesc poftele. Cum din toamna se vor schimba datele problmei, va trebui sa trec la regim sever cat mai repede. Mihi lasa depresiile ca mergem la MARE!!!! Unde anume mergeti voi? Cu masina ? Cat stati? Hai mai la povesti, lasa zugravitul ca oricum nu iese asa cum vrei! Silva cum merge nebunia cu licenta? Din pacate saptamana asta nu reusesc sa plec decat duminica la casuta. Are Poli meci amical sambata seara si trebuie sa filmam.[toanerele. Si ce fain ar fi fost pe caldurile astea.... Da asta-i treaba si nu am ce face. Am gasit o gradi super pentru spiridus. daca mai are cineva nevoie dati PM sa va zic despre ce e vorba. Momentan stau in birouasul meu, singurul loc din studiou cu putina energie pozitiva. Asta din cauza vasului meu cu apa plina cu petale proaspete, a uleiului de melisa care parfumeaza incaperea, a muzicii de relaxare si a stropului de aer conditionat care intra pe usa dinspre emisie. Partea proasta e ca s-au prins toti ca la mine e fain si vin sa atarne pe aici, cica e racoare si miroase bine. Mamica de spiridus [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/album?.dir=d601&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/my_photos"]Poze cu Loriana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...