Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Impreuna, Timisoara (46)


Recommended Posts

Intru scurt sa va pup ...am ajuns dupa 10 la lucru...Nush ce-ampatzit da am dormit lemn Tanase...somnu mortzii parca ...si la 13 ma intorc acasa ca-mi pleaca fata... Vreau si io cu voi daca va intalnitzi...Doris da-mi bip ca te sun io...sau Silvana... Anda te pup ca te-am scapat data trecuta...adica de cand te-ai intors... Pe toate va pup si o briza...peste voi va doresc... mihi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salutare....oameni buni...mor cu zile...mi-am pus apa in vana, si acolo stau...[dus] ca azi am liber...nu merg la scoala... Am fost la Mall, sa-mi cumpar ceva de imbracat elegant, ca in august am o nunta si botezul lui David/Davina...am gasit un costumas dragutz, cu fusta si bluza, culmea si modern, nu babesc, la magazinul de [grasa]...in alta zi ma duc sa-mi iau pantofi si poseta+accesorii potrivite. Detesc fustele, dar asta chiar sta fain pe mine... Danitin, si zici ca ai fost la chef???la Electrica? Ai prins concursul cu franghia...???sau cel de dans??? Ioi...ce mai mirosea Radu a mici si fum de gratar, azi noapte... Esti o dulce cu descrierea ta...merci...o sa ma gandesc...oricum eu o tin una si buna cu stilista care tunde cu unghiera...pusi... Ana, unde pleci? In delegatie, sau la Constanta? Fetelor, haideti sa ne grabim, daca vreti la Anda acasa, sa ne hotaram mai intai in care zi. Asa ca va rog, scrieti cine poate vineri, cine poate sambata... In care zi vor putea cele mai multe, in aia tinem. Trebuie sa vedem cum facem cu micii, carnea, apa, bere, etc. Eventual ma duc eu cu Anda cu masina, cumparam tot ce trebuie, aducem factura, si impartim pe familii...ce ziceti? Ce doriti sa papati la gratar? Mici? aripioare de pui? Ceafa de porc? Vreti si salata? Bere de care? ca sucuri si apa luam din toate... Haideti sa ne organizam, ca una doua trece saptamana... Venim numai cu copii? Sau si cu sotii? Cum doriti? Eu as prefera vineri... Anda zi...ai loc ...pentru toata trupa...???? Astept propuneri... DORIS si[comoara]INES [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1"]Povestea printesei mele[/url] [url="www.ines.go.ro"]Portofoliu INES[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ines_andrada"]POZE CU NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare sa va zic....aseara am pus papusa andreeai pe calorifer in baie cu fata la cada...acolo a ramas pana azi...m-am hotarat sa fac si io o baitza in timp ce dormea mandra....pe la mijlocul balacelei vad ca se uita cineva la mine....era papusaaaa!!!! si are niste ochii mari, credeti-ma.E o senzatie tare tampita....m-am sapunit repede si am iesit. Incercati , sa vedeti si voi cum e [dus] mie imi convine in oricare zi....daca e dupa-amiaza, ca atunci am masina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca mai apuc si eu la calculator ca-n vremurile bune[alcool] Ieri am fost la un sfant Ilie si atat am lungit-o ca atunci cand am ajuns acasa eram toti lati de oboseala. Doris nu mai faci niste incantantii ca iar murim...si de data asta e groasa rau de tot Katik ce face bebe? El cum suporta caldurile astea? Dragos e bine acum. Am cam tras o sperietura ca nu mai scapam de diaree. Bine ca a trecut Danitin ce sa-ti spun....Nu baba m-a speriat. Ea saraca e "doua la leu" si la propriu si la figurat. Profesional (parerea mea)e grav rau de tot. Ceea ce m-a nedumirit la ea a fost cum naiba face contracte cand saraca-i habarnista.Pentru mine titulatura nu reprezinta foarte mult ci ceea ce fac in esenta iara eu sa bat din usa-n usa sa fac contracte ,sincer nu ma prea pricep si nici nu mi-e felul.In schimb, acum sunt rautacioasa si ma bucur ca si-a luat-o pe coaja de la seful, cu toate ca ea nu avea nici o vina. Iara o puneti de-o intalneala? Saptamana asta chiar n-o sa putem veni pentru ca vine mama la noi. Asa ca maine seara ne infiintam la gara si pina simbata viitoare fac curatenie generala. Cam asta ar fi planul. Oi vedea eu ce-o iesi[alcool] Va pup pe toate LA MULTI ANI celor care poarta numele de Ilie Simona si Dragos Octavian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toate si sper ca de acum sa intru mai des. Vad ca pregatiti o intalneala.O sa anunt daca pot veni. As vrea sa vin,dar nu pot sti sigur programul.Tot timpul apare ceva neprevazut asa ca nu pot sa ma pronunt. Pentru mine cel mai bine ar fi sambata. Doris draga ti-am trimis un mail.Am nevoie de niste informartii. Ti-am scris pe mail. Ii doresc lui Vali nastere usoara si sa nasca un bebe sanatos. Va pup pe toate si va doresc un wee placut si sper sa ne vedem in numar cat mai mare la intalnire. Ar fi super sa fie o intalneala cu familiile,adica si sotii si copii. Ceau si ne mai auzim.... ciocolata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, Doris, si eu mi-am luat costumas bej cu fusta si sacou cu maneci scurte, bej. Asa ca si eu ca si tine am ajuns la etapa pantofi si accesorii. Poate mergem impreuna. Danitin, o scoatem noi cumva la capat cu slabitul, dar la mine nu stiu ce se intampla, parca s-a blocat cantarul ... [bang] pako, te-ai si imaginat intr-un film de groaza? [:-)))] cioco, bine ai revenit! Legat de intalnire: eu probabil nu voi fi in Timisoara weekendul viitor ... dar sa mancati mici si beti bere si pentru noi ... [cheers] Irina, vazut poze! Foarte frumos acolo, mi-e dor de mareeeeeeeeeeee [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos"] POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, Timisoara... Cioco, ti-am raspuns la e-mail... Simona, nici tu nu poti veni...pacat...noi te chemam de fiecare data, sa vezi ce fete bune suntem...[colegi] Uite am gasit in mitologie, un descantec pentru aducerea ploii...poate daca-l citim toate, vedem si efectele...[pic] Caloianul (Marcel Olinescu - Mitologie Româneasca) Caloiene, iene, Caloiene, iene, Du-te-n Ceriu si cere Sa deschiza portile, Sa sloboada ploile, Sa curga ca garlele, Zilele Si noptile, Ca sa creasca granele, Caloiene, iene, Caloiene, iene, Cum ne curg lacramile, Sa curga si ploile, Zilele Si noptile, Si umple santurile, Sa creasca legumele Si toate ierburile. Na...sa vedem ce se intampla... Gabi, deci nu poti vineri? Unde plecati? Pai mergem la cumparaturi daca vrei...sa gasim o zi in care ne sincronizam si sunt de acord... Pako, te-ai speriat de o papusa...figura esti... Mey....parca vad ca va fi imposibil de organizat o intalnire cu toti( copii soti si noi...) Nu am reusit pana acum in acesta formula niciodata, e greu... Daca nu puteti cu sotii sau cu copii, ne intalnim, numai noi, vineri dupa masa, la Anda acasa...la mici si bere...de acord? Eu pot vineri... Silvana a confirmat tot pentru vineri, ca sambata joaca poli...si se duce si ea... Cioco, fa un efort si vino si tu vineri...sa mai respiri si tu putin...stii tu vorba aia???munca il inobileaza pe om, dar cine mai are nevoie azi de nobili? Deci cine poate vineri, fara anexe? Maine merg la strand...cu Tati, ca e liber...sa ne racorim... Hai va pup, ca am scris destul... Ana, unde pleci??? Ne lasi asa cu ochii in soare? Noapte buna... DORIS si[comoara]INES [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1"]Povestea printesei mele[/url] [url="www.ines.go.ro"]Portofoliu INES[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ines_andrada"]POZE CU NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele Pot sa deschid eu cafeneaua? Poftiti la [cafea][cafea][cafea][cafea] Mie una chiar ca-mi trebuie o cafea mare, tare si neagra rau de tot. Doris eu stiu ca toate sunteti fete bune si va multumesc ca ma chemati si pe mine la intalneala dar sincer de data asta chiar nu pot. As veni cu cea mai mare placere. Lasa ca data viitoare o facem lata si o sa va saturati de noi [zz]. Glumeam si eu ca sa-mi revin asa de dimineata. V-am auzit de ceva cure de slabire cu detoxifiant(parca asa imi amintesc). Despre ce este vorba ca eu sunt in pragul disperarii pentru ca cu cura disociata nu mai dau nimic jos si am mare nevoie. Fug acum la cratita, curetenie si calcat ca e la mine ca la balamuc. Va pupam pe toate si va doresc un week-end cat mai racoros si frumos. Simona si Dragos Octavian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cafeluta este gata [cafea].Simtiti aroma de ciocolata? Este unica si stocul limitat savurati-o.... Doris multumesc mult pentru informatii.Asta seara merg pe la verisoara mea. Oricum esti o draguta. Am fost ieri plecata toata ziua si seara m-a prins o furtuna si acum imi dau seama ca tu esti vinovata. Ai descantat aducerea ploi si ai adus furtuna.Mai da a tinut, asa-i? Ne-am mai racorit putin. Va pup pe toate si ne mai auzim... ciocolata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...