Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Impreuna, Timisoara (46)


Recommended Posts

Neatza, Timisoara! Katik, merci de cafa...poti linistita sa o faci tu...ca eu sincer nu mai pot sa ma trezesc. Sunt tot mai obosita, trebuie sa-mi iau in august cateva zile libere, ca nu mai merge asa... Imi pare rau de Cristina, dar ma bucur ca deja e mai bine. Important e ca nu mai are febra. La noi e liniste de cateva luni, suntem ok, fara febra, fara nimic... In schimb, avem buza sparta, gingia julita deasupra unui dinte, barba vanata, de genunchi nu mai zic, cand unul, cand altul, nici nu trece bine una, ca apare alta... Te iubim, copilarie....[bang] Pako, imi faceam griji ca nu mai scrii...deci...sambata o facem lata, da???[:D] Simona, am citit ca si voi aveti buza franjuri...si noi la fel... Deci, vii sambata, da? Despre Baby Einstein nu stiu nimic, dar daca aflii mai multe spune si la fata... Ana, draga...pai sa-ti detaliez... Ai inteles tu ceva...trebuia sa ne intalnim sambata trecuta, dar nu puteau veni multe dintre noi, asa ca am amanat intalnirea pentru sambata asta, cand se aduna lume multa, printre care si tu, nu??? Hai ca mi-e dor de un ras din ala sanatos...ca am avut o perioada tare agitata...cu multe noutati, pe care de abia astept sa vi le spun... Silvana, acum daca Paul e plecat, cred ca poti sta cat vrei sambata la intalnire, nu??? Cred ca tine e nebunie acum cu inscrierile la faculta... Spor la treaba... Gabi, da, intalnirea va fi tot in Unirii, tot la fantana....[cool]nu zic mai mult...am rectificat tenta de manea de dinainte, ca sa nu mai deranjeze pe unii care nu au altceva mai bun de facut...of..of... mai...mai...[:D] Mi-e dor de tine...sper ca vii...ca altfel te luam pe sus...hai ca am nevoie de sfaturile tale...musai.... Karra, ai promis ca la urmatoarea intalnire, vii....asa ca te invitam din nou.... Vorbim sambata cand poti veni la stylista...se rezolva... Mihi, mama...la apel....ce mai zici? Irina, cred ca esti deja acolo...te asteptam sa ne mai scrii 2 randuri... Danitin, unde ati facut prima iesire cu Golanul??? Te asteptam la povestit... Alexa, ce mai zici? Intrebare Intrebatoare: Verisorii mei de la baia Mare, vor sa vina la concert la Shakira. Mai gasesc undeva bilete? Din alea cele mai scumpe? La Diverta nu mai sunt decat la peluza... Fetele, va pupacesc pe toate...o zi buna... DORIS si[comoara]INES [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1"]Povestea printesei mele[/url] [url="www.ines.go.ro"]Portofoliu INES[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ines_andrada"]POZE CU NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ciao, fetele! Multumesc inca odata tuturor pentru urarile legate de Golan... Eu l-am botezat TANCUL pentru ca e MAAARE. Cand sa fac prima intrare in garaj m-am chinuit vreo 15 minute sa intru cu el[;)] La multi ani fericiti celor doi sotiori sarbatoriti [s]si mii de scuze pentru intarzierea cu care fac urarile.[:I] Fetelor, vroiam tare mult sa va raspund tuturor pe rand, sa va multumesc pentru gandurile bune si pentru atentia pe care mi-o acordati. Eu ma bucur asa de mult cand vad un raspuns pentru Danitin, chiar si daca e un simplu[pup]si as vrea sa raspund la fel.... Sunt, din pacate, zile in care tot ce pot face e sa cer un umar pe care sa supin... Adica, toate ar trebuit sa fie o.k. Ai mei sunt sanatori, multumesc lui Dumnezeu, avem masinuta noua, ne pregatim de concediu. Cred insa ca oboseala isi spune cuvantul... la serviciu sunt multi plecati in concediu, practic din trupa de baza am rams doar eu pe post de paratraznet pentu sef, ceea ce e foarte obositor. Sotiorul lucreaza muuult asa ca toate chestile administrativ gospodaresti cad tot in spinarea mea, asta pe langa alte lucruri ce trebuie rezolvate pentru un an in plus. Asa ca sunt pan la gat in butoiul cu melancolie. Incerc sa ascult muzica relaxanta, sa imi impun sa nu ma enervez, sa vad partea plina a paharului, dar...Hai sa fac o lista cu necazuri, asa mi-a zis o prietena psiholog 1. Sefu e imposibil. Tot timpul are impresia ca nu lucrezi destul si are o atitudine ironica de ma scoate din minti. 2. trebuie vanduta Dacia veche. Asta insemana iar alergatura, anunt in Publitim, clienti de convins, acte de intocmit si .... imi pare rau de ea, era masinuta mea de suflet, capoasa si batranioara da cate concedii faine am facut cu ea si pe cate coclauri am bagat-o[q] 3. S-a spart o teava la baie si nu stiu nici un instalator bun 4. mama ar trebui sa primeasca o mostenire care ne-ar ajuta imens dar ... e o incurcatura in acte de nu-i adevarat. Mostenirea e dupa o matusa verisoara cu bunica mea dar ... pe buni nu a recunoscut-o oficial tatal ei asa ca nu avem cum sa dovedim calitatea de mostenitor. Cu ocazia sapaturilor in acte am constatat ca titlul de proprietate pe pamant e gresit intocmit si da-i alergatura sa rezolv si asta... 5. Pentru firma la care lucrez din cand in cand trebuie sa rezolv o chestie care implica un tanc de aprobari. In mod normal nu m-as fi inhamat la asa ceva dar seful de acolo e un tip super care m-a ajutat de multe ori si ma simt foarte obligata fata de el. 6. Stau cu stresul drumului spre mare. Nu am condus niciodata as mult deodata, mi-e frica de caldura si de oboseala drumului pentru Spiridus. Si credca astea ar fi, in mare... trebuie sa le iau pe rand da nu prea mai am rabdare... Multumesc anticipat de intelegere [pup] Mamica de spiridus [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/album?.dir=d601&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/my_photos"]Poze cu Loriana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Doris,am pricepit acusica...multam' de lamurire.Habar n-am unde poti gasi belete la Shakira...eram sa iti zic sa cauti la Diverta,dar vad ca deja ai fost acolo...O sa incerc sa ajung si eu sambata la intalneala! Dana-danitin,lasa mama draga,ca nu e dracu chiar asa negru.Sti si tu cum se spune ca un necaz nu vine niciodata singur,dar va scoateti voi parleala in conced...Si ia si tu parte plina a paharului...nu mai vedea doar partea goala.Ca uite si tu:golan aveti,de plecat la mare plecati,sanatosi sunteti...restul mai da-le pe la fund si nu le mai pune la suflet.Ca o viata avem si de-o mai amaram si cu problemele inerente de zi cu zi...facem carare batuta la veseli...Io te pupez,ca sti tu ca ai un locsor aparte colea la mine si...sa vezi tu cum o fi cand o sa straluce soarele la mataluta pe alee... Silvana....pai au inceput deja inscrierile la faculta?Dunia vine in 21 la inscriere...Eheeiii...iar ati ramas ca hulubii acasica...Misto! Kati,ma bucur din suflet ca Cristinuta si-a revenit!Mama ei de ingatita!!!...Isteata mai este micuta ta:auzi ca la mancarica o doare gatul ,da' la cremes nu...Hehehehe...mai stiu eu una si pe mama ei ,care la fel facea..Pupam fata isteata si scumpa! Gabi...voi ce mai faceti?A fost sambata Angi(cioclata) pe la noi cu noutati.HVB si Tiriac au fuzionat si se dau credite in euro pe 10 ani,fara garantie imobiliara...Ce zici?Noua ni s-a parut o chestie foarte interesanta si buna si ne gandim de o refinantare... Dragelor...pupici la toate si sa auzim numai de bine!Mai vorbim! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris, ai dreptate Paul nu e acasa si pot sta mult dar neuronul meu a obosit crede-ma. Cu gandul la Spiderman, am uitat ca el pleaca si eu voi fi libera, libera la terasa sa stau cu gasca la soare (nu prea rimeaza, e din cauza caldurii) Doris, de ce esti rea?[;)] Dani, hai ma ca se rezolva ele asa pe rand. Uite un [pup] de incurajare. Fetelor, va pup pe fuga ca e nebunie cu inscrierile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mor de somn, dar trebe sa scriu asta ca maine nu o sa mai tin minte cu siguranta: Dolores: cui i se pare ca tenta era de manele, de acum vom face dedicatii intru propasirea hermeneutica a meditatiei carteziene si intru pasiunea sofista a tetrapiloctomiei din abundenta [:-)))][:-)))][:-)))] Zambiti azi, ca maine poate ploua! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos"] POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]la binecunoscutele ore "matinale" Pai credeati ca ati scapat de mine?[:D].... nuuuuuu numai ca-n timpul zilei ma omoara de-a dreptul pur si simplu atomicul asa ca nu-mi ramane decat sa va scriu cand adoarme musiu. Mai nou a inceput sa renunte la cel de-al doilea somn de peste zi si binenteles ca-i rupt in gura de oboseala dar nu vrea sa doarma nici cu slujbe. So...amandoi suntem seara lati de nervi(asta mai mult eu) si oboseala Katik cum se mai simte printesa ta?[pup][pup] sa-i treaca mai repede Daniela ce frumoasa ar fi viata fara "necazuri"....Las ca trec ele si vine concediul [pup].Iar despre instalatori nu prea stiu ce sa-ti recomand. Doris pot sa ma inscriu de pe acum pentru maine dimineata la o portie dubla de [cafea]? Despre Baby Einstein am inteles ca-s niste dvd-uri pentru copii cu muzica clasica, ceva imagini, culori care se succed pe un fond muzical superb. Sper sa fi inteles ceva ca tare alambicat m-am exprimat azi. Nu prea stiu de pe unde sa-l fac rost dar daca aflu ceva te anunt si pe tine. Ma duc sa ma arunc in pat ca ma simt precum snitelul.[pup]la toata lumea Simona si Dragos Octavian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor!!! tot io cu cafeaua!!! poftiti de luati, de care vreti!!! [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] ce-i cu linistea asta aici??? simona, multam de intrebare! krisztina e mult mai bine, a inceput sa maninca, roade tot!!! chiar si supica a mincat ca n-am mai avut cremes infrigider[;)]. merge spre bine!!! imi placeatomicul tau, parca ai vorbi de mindra mea, tot asa e!!! danitin, las' ca se rezolva si listuta ta de "prioritati", ca doar vine concediul......................... silvana, si cind ti se returneaza spidermanul???? spor la treaba la servici, ca vad ca esti in focuri!!! irina, te-ai intors? neuronii mei nu mai stiu care e situatia[:(!] karra, ai si dezertat??? ce ne mai pove? cioco, chiar te-ai topit?[q] amutza, ce face printesa? hai saluti la toate ca s-a trezit taifunul!!! mai vin!!! [gravi]33+ +Krisztina (28.07.2003) http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, Timisoara! Ziua buna la lume... Merci de cafea...ca eu am dormit pana acum... Gabi, no coment...esti teribila...[:-)))] Sa ne traduci si noua... Iti pove detaliile la intalnire, nu aici... Katik, ma bucur ca printesa e mai bine... Ana, am gasit bilete din cele cu 150. Asa ca luni vin verisorii la concert. Simona, cunosc copilul atomic, eu la Ines ii spun Duracel... Sa ne spui ce vrei dimineata...cafea, ceai, etc... Eu nu prea am avut timp de scriu, ca a venit sora lui Radu din Italia, dupa 3 ani...si va dati seama ca stam noaptea pana la 2-3 sa povestim...nebunie... Revin diseara, ca plec la scoala... O zi buna sa aveti... DORIS si[comoara]INES [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1"]Povestea printesei mele[/url] [url="www.ines.go.ro"]Portofoliu INES[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ines_andrada"]POZE CU NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]Saluti dragelor.... Gabi...m-ai lasa metafizica aia,ca mi s-au incrucisat ochii incercand sa imi traduc ce ai scris...Zici ca esti obosita|?Pai mah,la omu' obosit nu-i ies asa alambicaturi pe tastaura...hehehehe...[:D][:D][:D] Va pup in gashca si mai vorbim! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...