Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cei din zodia Gemenii, uniti-va!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
fost
quote:
Originally posted by lacri
buna! si eu sunt nascuta in zodia gemeni,sinzi_ana tot pe 15 iunie dar '81.asa ca la anul poate facem o" bauta" impreuna.[alcool][:D] asa ca vreau si eu pe listuta. va pupacesc dulce [pup] multa sanatate Fabian si mami Lacramioara
Da, trebuie sa ne sarbam...pacat ca mai e inca un an pana atunci!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si io vreau pe lista! 25 mai 1969. Mi se pare ca Gemenii se impaca bine cu cei din zodia lor, si cu Balantele (sotul meu e Geaman si Edisor al nostru e Balanta...). In general sunt o persoana foarte toleranta, dar daca ma calca pe nervi cineva ma aprind rau de tot... si regret dupa aia. Ma apuc si eu de o mie de lucruri deodata, si nu termin nimic (sau daca termnin nu sunt multumita de rezultat...). Desi prietenele ma contrazic, sunt o lenesa si jumatate, proverbul meu preferat este: "Nu lasa pe miine ce poti face azi! ... Lasa pe poimiine!". In schimb daca-mi cere cineva ajutorul zic "da" fara ezitare. Nu-mi place in mod deosebit sa gatesc, dar imi place sa fac prajituri (si mai ales sa ornez torturi). Ar fi multe de spus mai ales la capitolul "Defecte", dar cum sunt "modesta" mai bine ma opresc aici. Adi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi edi, si la noi este la fel :sotul meu este tot Gemeni si Karina(1 an si 10) Balanta.Victor(2 luni) este taur.Si mie mi se pare ca ne-ntelegem f. bine cu Gemenii, desi am citit intr-o carte ca din doi Gemeni ies scantei, dar inclin sa nu cred.Am multe prietene Gemeni si ma inteleg de minune cu ele.Chestia cu "lasa pe poimaine", Doamneee cat este de adevarata! Bri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai conchita - 24.05.1970 RodicaP - 24.05.1974 adi_edi - 25.05.1969 georgianab - 25.05.1970 liliac1 - 25.05.1976 OtiliaLia - 25.05.... Irinusha - 27.05.1974 laura111 - 27.05.1974 Iunie astrid - 01.06.1976 ciprianc - 01.06.1980 oana_cretu - 02.06.1980 annaa - 03.06.1968 mariailin - 03.06.1976 bibyrox - 04.06.1978 romaria - 05.06.1972 Brinnie - 05.06.1976 Rozi - 08.06.... lumit - 10.06.1974 sinzi_ana - 15.06.1979 lacri - 15.06.1981 Laura_Takacs - 16.06.... Dy - 17.06.1976 roxanak - 18.06.1977 Pucku - 19.06.1979 Laura_B - 20.06.1968 ...si nu in ultimul rand ... [zana]Lucia 26.05.2002 [copil] de roxanak [zana]Julia 19.06.2002 [copil] de Adela [zana]Maria& [zana]Elena .......... [copil] [copil] de ione [zana]Catrina 12.06.2004 [copil] de papadie ...dar sa tinem cont ca sunt ale noastre si: Gabbriela vrabiuta simonab Catrinel_17 ...si va asteptam cu datele ca sa va trecem acolo unde va este locul! Daca aveti sugestii pentru listutza, va rog sa transmiteti! Cum toata lumea reprezinta aceeasi zodie si cum toata lumea este plina de fantezie, astept indicatii din partea voastra! roxanak Bine ai adus-o si pe bebitza Lucia!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ! Sinzi_ana numai bine in acest timp ne adunam fortele sa ne putem serba cat mai bine[bum][papica]la anul ziua de nastere.tinem legatura,pana acum nu am mai intalnit pe nimani care sa fie nascut pe 15 iunie ... dupa cate am citit si dupa experienta proprie si eu sustin ca gemenii se potrivesc cel mai bine cu balanta(se completeaza aceste doua zodii)iar relatiile cu alti nativi din gemeni ,dupa ce am trait eu,sunt bune iar,dupa ce am citit,sunt rele. va pupacesc dulce [pup] multa sanatate tuturor Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lacri si Sanzi_ana, unul din verii mei e nascut in aceaasi zi cu voi (alt an). Mai am un alt var pe 3 iunie, iar una din cele mai bune prietene (colega de banca din clasa a 3-a pana intr-a 7-a) e nascuta exact in aceeasi zi si an cu anaa. Cealalta foarte buna prietena a mea e balanta. Am observat ca de multe ori zodiacul o da si in bara. Dar luam si noi din el ce ni de potriveste si ne avantajeaza, nu? [;)] [pup] Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lacri, eu spun ca ziua asta este foarte bine aleasa...stii ca pe 15 iunie (alt an bineinteles) a murti Mihai Eminescu...iar eu afirm (mai in lguma mai in serios) hihii ca se naste un geniu si moare altul...lumea nu e indeajuns de mare pentru 2 genii... Hihihiihihi!!! Asa ca ziua noastra e o zi mare...pentru romani... Sinzi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...