Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

numai balante (dez)echilibrate!


Recommended Posts

fetele, ai sa ne facem si noi partid, ca doar noi, noi si numai noi suntem cochetele si artistele zodiacului[bis] o intrebare: mama draga, voi sunteti echilibrate sau dezechilibrate? ca eu...[bang][:D] stiti voi[:D] io, ioachim (dpn 29 nov 04) & ileana (4 iulie 02) http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/a_lustanciu/album?.dir=/7ffc&.src=ph
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[cafea] Adica... la ora asta chiar ca nu-s in stare sa dau un raspuns... sau sunt? Poate ca daca-as bea o cafea m-as mai trezi putin. Sau nu. Mai bine dorm si vorbim maine... asa ca intre noi, cochetele-artistele-diplomatele... sau nu. Q
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salu`gandacica! Iote,ma inscriu in partid,is balanta de 3 octombrie si Da is muuulllttt prea echilibrata in cele mai multe situatii(adicatelea greu-greu ma hotarasc,analizez si ras-analizez)dar am si niste dezechilibre,moama-moama,atunci sa vezi! Iote,ca sa vezi in ce problema grea am de 'otarit:sa invitam barza-bb2 acu'sau mai tirliu?! Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Alina [Iote,ca sa vezi in ce problema grea am de 'otarit:sa invitam barza-bb2 acu'sau mai tirliu?! Alina
acu draga, si cand zic ACU zic sa lasi internetu si sa...[:D] iaca la mine vine barza tomna din canada, mai are ceva de zbor, dar 2 ani jumate diferenta e numai bine[flo] eu nu-s absolut deloc echilibrata, fetelor, ce ma fac? sa nu fiu o balanta autentica?[q] io, ioachim (dpn 29 nov 04) & ileana (4 iulie 02) http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/a_lustanciu/album?.dir=/7ffc&.src=ph
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by qsar
[cafea] Adica... la ora asta chiar ca nu-s in stare sa dau un raspuns... sau sunt? Poate ca daca-as bea o cafea m-as mai trezi putin. Sau nu. Mai bine dorm si vorbim maine... asa ca intre noi, cochetele-artistele-diplomatele... sau nu. Q
acest raspuns mult prea subtil ma depaseste[alcool] qsar draga, eu am vazut demult ca noi am avea ceva in comun, cu gandacei, visacei si alte bazaconii, dar cum tu n-ai zis nimic, am zis sa stau la locul meu, sa-mi rasucesc mustatile... si sa pohtesc -doar- la cahfeluta ca n-am voieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[gravi][berica] io, ioachim (dpn 29 nov 04) & ileana (4 iulie 02) http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/a_lustanciu/album?.dir=/7ffc&.src=ph
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am sosit si eu la partid. Balanta pe bune, 26 septembrie. Echilibrata sau dezechilibrata, grea intrebare. Trebe sa analizez, sa ma gandesc, poate ma razgandesc. Vorbind serios, echilibrata ( zic eu, ceilalti ce or spune? ), dar si cand trebuie sa iau o decizie... Gandacelule, nu mai plange; cred ca pe langa zodie conteaza si personalitatea. Mie mi-ar fi placut sa fiu mai vulcanica uneori, mai hotarata. Nu de alta, dar cred ca pierd prea mult timp in luarea deciziilor, si se mai intampla sa pierd cate un tren din cauza asta. Pupici balantelor. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din experienta mea personala, barbatii balanta sunt foaaarte aratosi, numai unul si unul, incat sunt in stare - cand vad un tip misto pe strada- sa bag mana in foc ca-i balanta. Pana acum peste zece cazuri verificate la activ [:D] Si ma rog frumos, care ar fi semnalmentele barbatilor balanta, m-ati putea intreba la o adica :-) Ei bine (din nou bazat pe experienta personala [:D]), sunt inalti, bine facuti si cu o fizionomie deosebita, peste medie, in general au ei un aer asa...mai special. Eu numai de dintr-astia aveam obiceiul sa ma indragostesc, ce sa fac, nu e vina mea daca nu rezistam atractiei... Din pacate au si un defect pe masura [:D]... sunt foaaaaarte comozi, ii urnesti cam greu din loc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma inscriu si eu in club...balanta tarzie 21 oct....echilibrata sau nu, cert e ca sunt fff influentabila...de vreo 2 zile, tot citind forumul m-am hotarat sa invit barza pe la noi...sotul meu o tot intarzie, dar eu nu si nu...vreau acu'...[amoras]...[pup] Eliza si Mara (24.01.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt balanta, din 18 octombrie. Una in general echilibrata, dar am si eu dezechilibre, uneori ( la cumparaturi, de exemplu, si atunci cind ma cert si vreau musai sa fie cum vreau eu ). Si mi-am facut si copilul balanta ( 13 octombrie ), si-mi seamana la fire in totalitate. Cu drag,Mihaita si mami Mihaela.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si io raspund la apel: balanta de 28 septembrie cu cupil balanta de 22 octombrie. Asta cu cupilu' balanta am facut-o intentionat ca sa se ia ta-su de cap si sa fuga unde o vedea cu ochii. [bang] Eu nu sunt deloc echilibrata pentru mine. Altii se pot baza pe mine daca promit ceva fac, dar eu nu ma pot baza pe mine niciodata. Anda si printesuca Carina (1 an si 8 luni) http://community.webshots.com/user/andamihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...