Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

numai balante (dez)echilibrate!


Recommended Posts

N-as vrea sa va intrerup ... da' sunteti dragutze sa ma treceti si pe mine pe lista?(chiar daca am aparut cu intarziere - ca altfel sunt foarte punctuala) Daca am vazut bine inca nu aveti nici o balanta nascuta in 23 septembrie. ca o paranteza si pentru ca ma trezii cu noaptea-n cap: "Desi sunteti extrem de suspicios cu privire la sansele de redresare ale unei situatii - profesionale sau financiare - azi ati putea intalni o persoana care va da o solutie buna de a iesi din impas. Ajutorul lui este material sau sub forma unui sfat prin care veti reusi sa faceti pasi importanti mai departe in planul ce parea blocat." [ACVARIA] sursa: ACVARIA - Mai multe in www.acvaria.com Valabil pentru astazi Si fiul meu e tot balanta (28 septembrie) ei, ma primiti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns
mihuletu... si sotul mea e balanta (ca si mine!) si e pe 22 octombrie ca si tine! dar cred ca el e 90% SCORPION! Nu e deloc diplomat ,iti trinteste verde in fata tot ce are de spus [bang], daca ai calcat strimb nu mai ai dreptul la o a doua sansa! Ce are totusi din balanta este faptul ca are gusturi rafinate (si nu ma refer la mine[:D]) si cu cei care ai are linga sufletul lui nu-si arata fata de SCORPION!
quote:
Si asa de mult imi place sa stiu de toate si sa fac de toate, ca incep o mie de lucruri si ...le mai termin doar pe cele f. importante. Sau oi fi prea ocupata si imi asum prea multe responsabilitati? ( Da cine ma pune? Nimeni, culmea!). Si fac asa de 1000 de ani si nu m-am lecuit! Ajutooooor!
SI EU FAC LA FEL !!!Cred ca suntem foarte mult atrase de nou! ...si cum era cu CLONAREA? Pupici... [flo][flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata ... mi-am revenit! Sunt de-a voasträ, degeaba m-ati speriat voi cä nu! [zz] 1. Place moda si mie!!! Am croit si mi-am fäcut si eu häinute si cand nu am mai avut timp fäceam modelul si il duceam la croitoreasa care, draga de ea, respecta tot ce ii ziceam. Insä toatä garderoba e acum pe la prietene, cä aici ... [bang] 2. Minciuna, gratuitä sau voitä, [vom] ... si e dintre cele mai descalificatoare. Si acum, iar test! Sä mä conving cä nu mi-au amestecat genele la clonare! [alcool] Vä place sä dansati? Cä mie ... daaaaaaa! [ispita]...de dimineata panä seara, dacä s-ar putea ...[biz] Iar in vara asta am incercat si figurile dansului la barä...[;)] Chef numai cu "duamne" cicä! [:D] mde [colegi][colegi][colegi] [8D] P.S. Gandäcelule, blondul cela era de la cutie [:D] Fuse si se duse! Ca si pletele!![cheers] Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste.(Blaise Pascal) (http://photos.yahoo.com/floradia)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
huhuhu si buhuhu m-am uitat si io la pozele tale... domne, nu semanam ca io nu-s blonda[:D] dar semanam la mutrele alea cand ne-a citit primaru de indatoririle sotilor in societate... si pe noi ne-a umflat un ras... mai dihai ca al vostru[:-)))][:-)))]
hehe! gandäcelule ... Stii bancul cu broscuta cäreia i se spune cä are gura prea mare si cand vorbeste e urat?? Iar broscuta, tuguindu-si buzele räspunde: "sirios?" Asta spuneam la tanti aceea, in gand bineinteles, chit cä pe vremea aceea nu intelegeam ce zicea (suedezä vorbea![alcool])...dar de dedus nu era greu, nu? [:D] Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste.(Blaise Pascal) (http://photos.yahoo.com/floradia)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...