Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

numai balante (dez)echilibrate!


Recommended Posts

Dana cum se mai simte Vladut?
quote:
mai balantelor (ce suntem) am citit in mai multe locuri ca din octombrie ni se deschide un viitor luminos care poate dura vo' 12 ani. sa dea Dumnezeu!!!
Adevarul e ca M-AM SATURAT DE BELELE veau sa mai vina soarele si pe strada mea! [flo][flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns
gandacelu [ups] ! Ori sunt ametita, ori... ca pe tine te-am trecut, dar la coada listei, ca nu am gasit pe unde-ai scris care-i data ta de nastere. Erai acolo la plus... Dar de qsar chiar am uitat, [iartama], dar nici data ei nu o stiam asa ca nu am trecut-o pe listutza. ------------------------ 25 septembrie - Saso (Sofi) 26 septembrie - Delia21 26 septembrie - DD (Dana) 27 septembrie - Tango (Victoria) 27 septembrie - monicar (Monica) 28 septembrie - Carina (Anda) 28 septembrie - dana_ene (Daniela) 28 septembrie - MihaelaR 28 septembrie - Ionicutza (Ioana) 28 septembrie - danacaltan 29 septembrie - gandacelu 1 octombrie - Silvana75 (Silvana) 2 octombrie - michiyan 3 octombrie - Alina 3 octombrie - Riara 5 octombrie - Mihai (bb monicar) 6 octombrie - Sense 7 octombrie - Amai 7 octombrie - Mimsi 13 octombrie - Cici 13 octombrie - Mihaita (bb mmi) 13 octombrie - Ben (Mihaela) 18 octombrie - Adria (Adriana) 18 octombrie - mmi (Mihaela) 19 octombrie - Cary 20 octombrie - Sperantza nu moare 21 octombrie - Geliza (Eliza) 21 octombrie - Salmida 22 octombrie - Carina (bb Carina) + qsar bogdan65 Daniela si puiul Oana Maria (nascuta pe 2 septembrie 2003) http://community.webshots.com/user/oana_maria100 http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by amai Nehotarita in anumite decizii cotidiene, dar cu principii bine definite. Imi place sa admir frumusetea oricum s-ar manifesta ea : in natura , in oameni sau de ce nu aici... la [dc] [flo][flo]....[flo]pentru fiecare balanta ...si nu numai!
Amai, subscriu! Mimsi, balantza de 7 octombrie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by dana_ene
gandacelu [ups] ! Ori sunt ametita, ori... ca pe tine te-am trecut, dar la coada listei, ca nu am gasit pe unde-ai scris care-i data ta de nastere. Erai acolo la plus...
quote:
Originally posted by gandacelu
quote:
Originally posted by dana_ene
[cool] ce de fete nascute pe 28 septembrie !!!
si nici una pe 29??!! cu mine?! ;)))))))))))))))))
quote:
Originally posted by dana_ene Dar de qsar chiar am uitat, [iartama], dar nici data ei nu o stiam asa ca nu am trecut-o pe listutza.
quasaruuuuuuuuuu nu ne zici si noua ori c-o fi secret, ori ca n-o fi ca doar nu spunem la nimenea, nu stii ca balantele-s discrete tare?![hop] io, ioachim (dpn 29 nov 04) & ileana (4 iulie 02) http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/a_lustanciu/album?.dir=/7ffc&.src=ph
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gandacelu, ai avut dreptatae sa [mariaj]. Greseala mea ! Dar... am reparat-o [:D]. Am adaugat-o si pe Mimsi. Daniela si puiul Oana Maria (nascuta pe 2 septembrie 2003) http://community.webshots.com/user/oana_maria100 http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetelor.. balante bine dispuse in mai tot timpul.. cu mici exceptii care intaresc regula!!! ma tot uit si rid aci singura! normal.. ca orice balanta tare-s mindra ca-s balanta! si mama tot balantza! 26 sept! imi place zodia noastra! acum o intrebare: si voi sinteti directe rau.. si-i zice-ti omului in faza.. alb pe negru? la noi in familie ..eu si mama.. (poate e de-al zodiei, poate de familie de aia va intreb??) sintem tare directe! numai prietenii adevarati accepta si se bucura de aceasta "calitate"! voi cum sintetzi? eu una n-am rabdare de ocolisuri...si daca as avea..nu stiu daca as putea sa le accept.. ce tot sa lungesc vorba! si sa mint!!..nici aia nu pot.. mutra ma tradeaza! asa ca eu am luat-o serios.. pe calea dreapta! ps ..uitindu.-ma in calendarele de personalitati.. acum nu ca-s nascutzi deodata cu mine..dar stiati ca zeta jones si michael douglas sint sot si sotie??.. nascuti in aceeasi zi.. ii admir !!! [copil] Nathalie si Sofi http://www.nathalie.net.ms/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saso draga eu sunt DIRECTA si admir oamenii care imi spun verde in fata ce au de spus decat pe la spate! Poate in unele cazuri doare ADEVARUL dar cu timpul te obisnuiesti,in schimb MINCIUNA e nasoala rau si iese ca uleiul la suprafata. Intotdeauna sunt pentru adevar. Si ca veni vorba:Ia mai pune tu mana sa scrii la grupa de copii despre Nathalie. Hai salutare tuturor si sa aveti o saptamana buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Cary
Saso draga eu sunt DIRECTA si admir oamenii care imi spun verde in fata ce au de spus decat pe la spate! Poate in unele cazuri doare ADEVARUL dar cu timpul te obisnuiesti,in schimb MINCIUNA e nasoala rau si iese ca uleiul la suprafata. Intotdeauna sunt pentru adevar. Si ca veni vorba:Ia mai pune tu mana sa scrii la grupa de copii despre Nathalie. Hai salutare tuturor si sa aveti o saptamana buna!
saru'mana !! si iertare! Nathalie face atitea.. si eu nu mai apuc sa fac mai nimic ..decit cind ea doarme! si cum ..si somnu' mi-l rup( de obicei sint tare activa) nu stiu cum si ce sa mai fac.. numai sa nu dorm.. ca vremea trece si nu mai vine inapoi!!! apropos: voi cum stati cu somnul.. dormiti mult sau va ajung si 6 ore pe noapte?? am sa scriu.. promit! si am sa reinnoiesc si pozicile, si am sa scriu si lu' mama mail cu ultimele poze de ..sapt trecuta si am sa mai fac si casa lu gindacelu, si casa lui prietena..lu prietena lu cunostina lu barbatu-miu..si fac si mincarica si..curatenie si ma plimb si cu bb..si spalam si haine..si mergem si la cumparaturi... si daca-mi trimiti linkul..scriu acum! [copil] Nathalie si Sofi http://www.nathalie.net.ms/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Saso si voi sinteti directe rau.. si-i zice-ti omului in faza.. alb pe negru?
hahaha saso draga, tz-ai gasit![:D] cat despre stilul direct (btw, unde ne e, doamnelor, asa-zisa diplomatie? pe pian?[roker] numai aici pe forum cate probleme am avut… io ma esprim direct, ca-ntre prieteni, si lumea ca cica ma iau de iei si alea alea;)))))))) dac-asa sunt ioooooooo[bang][:D] si cine ma iubeste, ma iubeste asa cum sunt[xx(][:D] si mama e balanta, pe 24 septembrie… tu cum te intelegi cu ea (cu a ta, desigur;) ca noi ne cam [mariaj] io « diplomata », ea asisderea, ma-ntelegi![:D] si fiecare e cea mai desteapta si stie ea mai bine (mai ales la educatia copilului!;)))))))) nici eu nu pot minti… nici asa, cea mai mica minciunica, ba chiar ma supar cand vad ca cineva incearca s-o « pacaleasca » pe ileana (ca sa manance ceva, de ex, adica si spre binele ei! nu-mi convine… eu tot ce promit, ma tin de promisiune! asta cu obsesia dreptatii chiar mi se potriveste… desi e o « cruce grea »… stiti si voi, desigur![;)] si eu sunt extrem de activa si ma enerveaza ca mai trebuie sa si dormim pe lume… da, 6 ore au fost azi-noapte, de unde stiai?!;))))))))) dar si cand da lenea navala…[zz] [flo]sofi imi face cea mai frumoasa casuta din lume, sa stiti! amandoua capoase, deh, tre sa iasa perfecta!;)))))))) sofi…[i] io, ioachim (dpn 29 nov 04) & ileana (4 iulie 02) http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/a_lustanciu/album?.dir=/7ffc&.src=ph
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca mai degraba subiectul ar fi trebuit sa fie "balantzele shi mamele lor" sau "mama lor de balantze". mama - balanta de 24 septembrie. Cum sunt eu? Cu un f dezvoltat spirirt al dreptatzii, pacifista, las sa treaca de la mine, dar fereasca Dumnezeu sa ma ia cineva de fraiera! ma schimb total si nu mai las nimic de la mine. Am limba ascutzita (dar nu pe nedrept), sunt cea mai devotata persoana intr-o relatie corecta. Nu imi schimb programul fara sa anunt, respect timpul celorlalti si astept ca si ceilalti sa respecte timpul meu. Sunt un om previzibil cand cei din jurul meu sunt corecti. Nu mi-as fi dorit sa fiu alta zodie, sunt impacata cu mine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...