Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Drumul e in fata, dragii mei RACI!!!!


Recommended Posts

De sarit mustarul si mie imi sare si de multe ori chiar aiurea, dar ce este foarte bine ca asa cum ma si enervez si urlu atat de repede imi si trece...Si cum zice si Crixia, uit repede de ce m-am enervat! Eu si daca ma supara cineva iert repede, poate e o calitate pe undeva, dar eu il consider mai degraba marele meu defect! P.S: Multam fain ca ati dat importanta mesajului postat de mine!!! Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] [url="http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos"]Poze familie[/url] [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu"]Pagina personala[/url] [url="http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/album?.dir=/f10a"]Poze noi 31.07.2004[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns
SA inteleg ca din sondajul pe care l-am facut a reiesit asa (sa-mi spuneti daca gresesc) 1.Cheltuitoare 2.Norocosi da si nu 3.Stringatoare mai putin(aici motivatia conteaza) 4.Ordonati ,majoritatea 5.Certareti -cit se poate de mult.[:D] 6.FAmilisti?DAAA 7.Bolnaviciosi?Nuuuu 8.Se pare ca da. 9.Guralivi ?DA 10.Accidente de masina ?Nu se stie. Nimeni nu are carnet. (am vazut la tv ca suntem predispuse la accidente de masina dar pina acum nu s-a intimplat la nici una dintre noi ,asta e un semn bun) DAca mai aveti intrebari .Eu mai am o gramada. 1.Ce culori va plac? 2.Ce gen de barbati va plac? 3.Sunteti pesimiste? 4.Ce anotimpuri va plac? 5.Ce fel de prieteni va plac? SA raspund eu prima: 1.Noante de verde ,alb ,negru,pink. 2.Frumosi, inalti si destepti.(imi plac cei cu ochii mici[:D]) 3.Nu sunt pesimista .De fapt am invatat sa nu mai fiu .Am avut o perioada mai "maro" o data. 4.Imi place sa simt mirosul schimbari anotimpului.De ex cind iarna e pe sfirsite ,se simte mirosul copacilor neinfrunziti inca. 5.Ce fel de prieteni? CAre nu mint, sociabili ,sa ma ajute cu un sfat (daca au unul)atunci cind am nevoie.PArolisti etc. Nu am nevoie de imprumuturi de bani caci nici eu nu imprumut.Nu trebuie sa se speteasca ajutindu-ma cu ceva ca nu am nevoie.Si ar mai fi cite ceva.Pentru mine cel mai importanta e sa fie parolist si cinstit .Iar eu o sa incerc sa fiu la fel. Lidia ,Tiara si David D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Tiara DAca mai aveti intrebari .Eu mai am o gramada. 1.Ce culori va plac? 2.Ce gen de barbati va plac? 3.Sunteti pesimiste? 4.Ce anotimpuri va plac? 5.Ce fel de prieteni va plac? Lidia ,Tiara si David D.
Hai ca raspund si eu, ca mie-mi place sa fiu intrebata! 1. Culorile mele preferate sunt rosu, albastru si negru. 2. Imi plac barbatii... care iau initiativa. In tot si in toate. 3. In general, sunt optimista. Dar am momente de panica, in care cred ca totul e pierdut, ca ce va urma va fi un dezastru pentru mine, ca nimic nu va mai fi ca inainte. Dar, din fericire, momentele astea sunt destul de rare si, asa, cu optimism, merg inainte! 4. Ce anotimpuri imi plac? Cred ca e clar!!! VARAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! 5. Daca eu sunt sincera, nu vreau sa am in preajma decat persoane sincere ca mine. Angi&Andrei&Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa vedem, in afara de noi, fetele de aici, care mai sunt personalitatile nascute in zodia racului. Mie-mi vin in cap cateva nume... Voi mai stiti?: Ernest Hemingway, Franz Kafka,W.G. Leibniz, Jean-Jacques Rousseau, Marcel Proust, Vasile Alecsandri, N. Bãlcescu, Fr. Schubert, Claude Debussy, Rembrandt, Vittorio de Sica, Gina Lollobrigida, Harrison Ford, Sylvester Stallone, Nathalie Wood, Louis Armstrong, George Harrison, Michel Platini, Petre Roman(sic), Angela Similea si Mairabela Dauer, Margareta Paslaru si Madalina Manole, Cristina Topescu, Robin Williams, Carlos Santana, Lady Diana... Angi&Andrei&Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa raspund la intrebari. 1. Imi plac culorile calde. 2. Imi plac barbatii inalti, bruneti, cu parul ondulat si cu ochi albastri. Al meu corespunde intrutotul in afara de ochi, dar nu-i bai. Imi place ca barb sa fie inteligent, descurcaret, sa ma pot baza pe el. 3. Nu sunt pesimista. Am si eu momente de panica, dar optimismul invinge intotdeauna[:D] 4. Primavara. 5. Prietenii sinceri. gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Tiara
1.Ce culori va plac? 2.Ce gen de barbati va plac? 3.Sunteti pesimiste? 4.Ce anotimpuri va plac? 5.Ce fel de prieteni va plac? SA raspund eu prima: 1.Noante de verde ,alb ,negru,pink. 2.Frumosi, inalti si destepti.(imi plac cei cu ochii mici[:D]) 3.Nu sunt pesimista .De fapt am invatat sa nu mai fiu .Am avut o perioada mai "maro" o data. 4.Imi place sa simt mirosul schimbari anotimpului.De ex cind iarna e pe sfirsite ,se simte mirosul copacilor neinfrunziti inca. 5.Ce fel de prieteni? CAre nu mint, sociabili ,sa ma ajute cu un sfat (daca au unul)atunci cind am nevoie.PArolisti etc. Nu am nevoie de imprumuturi de bani caci nici eu nu imprumut.Nu trebuie sa se speteasca ajutindu-ma cu ceva ca nu am nevoie.Si ar mai fi cite ceva.Pentru mine cel mai importanta e sa fie parolist si cinstit .Iar eu o sa incerc sa fiu la fel. Lidia ,Tiara si David D.
1.Rosu, albastru, verde si negru 2. Barbatii bruneti, putin creol (nu strica), inalti, ochii de preferinta albastri sau verzi [:p], barbatii romantici si atenti, destept, inteligent si descurcaret...eeee, asta e deja barbatul perfect[bang][bang][bang]...Daca ar citi al meu consort s-ar sparge de ras[:-)))][:-)))][:-)))] 3.Sunt fff optimista, nu-mi plac oamenii pesimisti 4.Si mie imi place!!!!Iubesc toamna, dar cea fara ploi 5.Eu am o singura pretentie...daca eu "dau" ceva, acelasi lucru il astept si de la ceilalti...Prietenii adevarati!!! Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] [url="http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos"][foto]Poze familie[/url] [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu"][foto]Pagina personala DC[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Tiara DAca mai aveti intrebari .Eu mai am o gramada. 1.Ce culori va plac? 2.Ce gen de barbati va plac? 3.Sunteti pesimiste? 4.Ce anotimpuri va plac? 5.Ce fel de prieteni va plac?
1.Albastru,verde,rosu 2.Genul celui cu care m-am casatorit 3.Cateodata,dar imi revin repede 4.Vara 5.Prietenii adevarati [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bonjovi] Si care e treaba cu intrebarile astea? Asa, de curiozitate sau e vreun test, vreun sondaj, ceva? 1.Albastru, bleu, argintiu,verde -smarald,purpuriu. 2.Interesanti, sensibili si responsabili. 3.NU ! 4.Vara. 5. Care sunt langa tine la momentele grele si la evenimentele fericite!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...