Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Da' LEOAICELE unde sunt??


Recommended Posts

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Here I am.[bis] Salutare leoaicelor ![bere] Sa spunem ceva si despre zodia noastra ca vad ca celelalte zodii s-au tot adunat, nu stiu ce i-a apucat pe toti sa vorbeasca despre zodii astazi dar oricum e ok , hai goooo lions!!!![bum]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prezent.[hia] Eu mai am un pic si implinesc 26 de ani dar din pacate [:D] o sa sarbatoresc cu suc [pepsi]sa nu il ia ameteala pe bebe. Adunarea fetelor sa nu ne lasam mai prejos ca doar suntem regine[cool] [pup]Cristina [gravi](30 saptamani [baietel]) & [copil] Cristina www.babiesonline.com/babies/c/cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ana-oana
leii sunt oameni FRUMOSI, buni la suflet, generosi, maiestuosi, stralucitori, inteligenti, LIDERI, princiari, curajosi, onesti, drepti, norocosi, fantastici, altruisti, impunatori, sunt THE BEST IN TOWN !!! Va recunoasteti???
Da!! Continua ca tare-mi place[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]Tot o Oana da raportul: prezent! Sincera sa fiu, eu una am vazut si cunoscut multi lei dar tare mi se par diferiti. Cam pendulam de la o extrema la alta a gamei de personalitati asa incit ...... am ajuns sa cred mai mult in numerologie si altele asemenea. Daca aveti cunostinte in domeniu impartasiti-ne si noua[grup]. Va [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...