Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Da' LEOAICELE unde sunt??


Recommended Posts

Si eu sunt leoaica wowww. " Fetelor, stiti, acum serios vorbind, eu am tot citit pe la zodia noastra ca defectul cel mai mare este aroganta, ingamfarea si ostentatia. Voi ce ziceti chiar asa este, credeti ca leii sunt atat de aroganti?" nu sunt deloc aroganta si nici inganfata. Poate ca eu sunt doar un leusor, ca sunt cam blanda si se pare ca nu este caracteristic leului :-)))) Multi pupici tuturor, V.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Vivi nu sunt deloc aroganta si nici inganfata. Poate ca eu sunt doar un leusor, ca sunt cam blanda si se pare ca nu este caracteristic leului :-))))
Vivi, poate ca asa te vezi tu, dar te-ai gandit cum te vad cei din jurul tau?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O leoaica adevarata nu-si va recunoaste niciodata defectele. Pentru ca se simte minunata, extraordinara, superba si se iubeste la nebunie. Si chestia asta se extinde si la copii: sa nu care cumva sa te iei de ei ca ti-au sarit la gat. Rugaciunea zodiei: Doamne faca-se voia Ta, daca a mea nu se poate. madishor cea minunata ca orice leoaica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu, si eu. Cum adica zodia noastra e la putere numai in perioada asta?? Va rog frumos, sa ne intelegem clar, zodia noastra este la putere mereu. Deci, imi plac complimentele. Sa mi se tot faca ca nu ma supar. Nu ma consider aroganta, dar se pare ca dau cateodata impresia asta( desi eu nu am nici o intentie). Suntem luptatoare, generoase, familiste si cat se poate de sociabile. Ne place sa fim in centrul atentiti, DA, ne place sa conducem, DA, eu ma vad numai sefa, in nici un caz subalterna. Mama, ce bine ma simt sa dau ordine. Cine e leoaica de iulie mana sus va rog. Prima ma inscriu eu ( 26 iulie). Crinuta si bb din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...