Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Da' LEOAICELE unde sunt??


Recommended Posts

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu sunt cea mai leoaica!!! ca sa va demonstrez ca suntem cam ingamfate....la 25 de ani pe care-i voi implini la 3 august ma pot lauda cu fetita de un an si 10 luni, facultatea facuta la zi si absolvita cu nota maxima plus o viitoare cariera universitara!!! Asta va zic de fapt doar asa , ca sunt cam in depresie, de o luna n-am compus nimica si am de terminat o opera....am cazut in butoi si vreau sa-mi ridic moralul!!! De aceea consider subiectul bine venit!!! Va pup ! Sabina & Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai leoaica dintre leoaice...7 august 1975. Sotul 9 august 1968, suntem ori foarte apropiati ori cu ghiarele scoase...zone gri nu exsita...cit despre modestie, dragi leoaice, sa fim serioase...suntem number one, indragostite de aur, de lux, de prietenie, de sefie, de complimente, de viata de ce vreti voi...Eu una sunt un leu adevarat, pot fi si foarte devotata si foarte bitchy...Sunt bineinteles, tot o Oana, si leoaica de la inceput pina la sfirsit, impun perfectiune si loialitate, copiii mi-i apar cu ce am mai bun, sotul pus la respect, ce mai the best....hahaha, sper ca toata lumea sa guste gluma, desi nu prea e gluma.. oana olson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

chestia cu aroganta s-ar putea sa fie putin adevarata! eu una cred ca sunt asa cateodata dar foarte rar si atunci cand situatia chiar o cere! in rest sunt bataioasa si lupt mult ca sa obtin ceea ce vreau. Mai fetelor, n-ati vrea voi sa ne vedem cand s-o incheia zodia si sa mai punem tara la cale nitelus? Mama Raluca, baiat Alex si bebita mica Ioana http://community.webshots.com/user/craluca100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oana, eu in 2 saptamani sunt la Constanta asa ca ne putem vedea! si daca mai avem leoaice pe acolo poate facem o intalnire mai maricica. apoi urmeaza bericica din Bucuresti Mama Raluca, baiat Alex si bebita mica Ioana http://community.webshots.com/user/craluca100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...