Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×
Membrii înregistrați beneficiază de funcționalități suplimentare. Participând la discuții, acumulezi puncte pentru tombole lunare cu premii atractive. Îți exprimi opinia, ajuți alți părinți și primești ajutor în schimb, totodată având șansa să câștigi. Ce te oprește? Înregistrează-te chiar acum!

Da' LEOAICELE unde sunt??


Recommended Posts

LA MULTI ANI LEOAICELOR! ma inscriu si eu, nascuta fiind pe 22.08.73. cum stati fetelor in relatiile cu alte zodii, de ex cele in care sunt nascuti sotii vostri? eu, fire vulcanica, impulsiva, incapatanata dar si fidela, familista si ff iubitoare am langa mine o Fecioara deosebita, calm, tandru, impaciuitor cu care formez spre norocul meu un cuplu perfect cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si doua luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hop si eu! Leoaica,30 iulie 69. Tocmai ce am terminat cu sarbautoritul... am sarbatorit si vineri si duminica(vineri acasa si duminica la gratare)...c-asa-mi place mie ..sa primesc multe cadouri..[:D] Am pregatit multe bunatati(cu manutele astea doua)si tortul de ciocolata mi-a iesit superb! Va pup si va doresc "La multi ani!"leoaicelor si leutilor de pe aici... Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Si eu tot leoaica 30 iulie '67. Maaaamã fetelor ce mã recunosc în ceea ce spuneþi!. Mi-a plãcut mult Madishor ce-ai scris! Ce spuneti de combinatia leu-gemeni? Se spune ca nu e prea buna, dar la mine merge perfect.Eu am 2 gemeni acasa: soþul ºi feciorul meu sunt în aceeaºi zodie:gemeni.Daca stau bine si ma gândesc în loc de 2 ar fi cam 4, dar eu ca o leoaicã ce sunt le fac faþã cu brio. Nu-i aºa cã sunt ºi modestã? Dar cel mai rãu mã supãr dacã atenteazã cineva la copilul meu chiar ºi un virus mic, n-am liniºte ºi mã lupt pânã în pânzele albe pentru el. ªtiu cã sunt cam exageratã cu grija asta pentru copil, dar nu pot fi altfel.Voi vã recunoaºteþi în asta? Vã pup![pup] G MC'mother
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...[si-eu] Leu, 13 august "81... Mai, poate sunt eu iesita din schema, dar mie chiar mi se pare ca uneori sar calul ! Pot fi rea, ironica, insuportabila, sa ma faca lumea ...[bang] In schimb, ma mai apuca si duiosia si dragalasenia, now and then... Btw, eu nu prea le am cu horoscopul, voi aveti un simt al proprietatii exacerbat? Ca la mine nu e chiar exacerbat, dar e pe cale sa devina. LA MULTI ANI tuturor, sa petreceti cu bine aniversarea, dar si toata viata [cheers][cina2]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare gashca, subscriu si eu, din Bucuresti, 30 iulie ... si leoaicele nu sunt mandre ... si nici ingamfate ... sunt mame minunate, care sunt alaturi de familie si isi apara puii ca o ... leoaica! Puiu meu e mare .... serbam majoratul anul viitor dar copii sunt sufletul meu si de aceea sunt aici, pe DC! cu prietenie, Flori[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hm! 30 iulie, sigur ca ma recunosc ... am acasa doi incapatanati - un Scorpion - sotul si un Berbec - fiul ... in toate cartile de specialitate se spune ca Leul si Scorpionul nu fac casa dar noi avem 20 de ani de cand ne cunoastem si 18 ani de casatorie la toamna ... Sunt mandra, vreau sa fie ca mine - mai tot timpul - dar am reusit sa invatam sa ne ascultam unul pe altul - si asta este lucrul cel mai important: comunicarea! Va doresc din tot sufletul o vara frumoasa, asa cum sunt noi Leoaicele: plien de stralucire, cu prietenie, Flori[flo]
quote:
Originally posted by ralu03
Salut! Si eu tot leoaica 30 iulie '67. Maaaamã fetelor ce mã recunosc în ceea ce spuneþi!. Mi-a plãcut mult Madishor ce-ai scris! Ce spuneti de combinatia leu-gemeni? Se spune ca nu e prea buna, dar la mine merge perfect.Eu am 2 gemeni acasa: soþul ºi feciorul meu sunt în aceeaºi zodie:gemeni.Daca stau bine si ma gândesc în loc de 2 ar fi cam 4, dar eu ca o leoaicã ce sunt le fac faþã cu brio. Nu-i aºa cã sunt ºi modestã? Dar cel mai rãu mã supãr dacã atenteazã cineva la copilul meu chiar ºi un virus mic, n-am liniºte ºi mã lupt pânã în pânzele albe pentru el. ªtiu cã sunt cam exageratã cu grija asta pentru copil, dar nu pot fi altfel.Voi vã recunoaºteþi în asta? Vã pup![pup] G MC'mother
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu prezenta la apel!!!Un leu(putin cam devalorizat[:D])de 14 august'73(mama ce de ani[bang]!!)!! Si eu am acasa una bucata Gemeni,cu care pina, acum de 7 ani incoace fac casa buna(zic eu[:D]!),cu Berbecul cel nou din familia mea nu stiu cum ma voi descurca. Gabi si Alex[flo].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...