Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Da' LEOAICELE unde sunt??


Recommended Posts

[bum] Salut salut!!! Leul la apel... 29 iulie 1985, mica, mica, dar ridica, un bebe de 31 de saptamani, cu DPN-ul pe 10 octombrie! Mama tot e leu e pe 27 iulie, fratele mamei pe 29 iulie ca si mine si nevasta-sa la fel :D. Matusa-mea pe 16 august... o fericire. Doru, sotul meu e balanta, si pot sa zic ca balantele si leii se impaca de minune... si bebe mic tot balanta va fi[colegi]. Cea mai mare calitate a leului, in care eu ma regasesc, e generozitatea. In momentul in care scapam de micul "ego" devenim perfecti si sa stiti ca leii sunt cei cu cele mai putine defecte(ma refer la zodie), dar grave :) Cu cat scapi mai repede cu atat devii regele tuturor [bis][grup] Andreea[gravi], Doru si bebe[copil][canada]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[s][s][s]La mutzi ani fiului meu DARIUS care pe 17 aug. a inplinit 13 ani, dar nu este singurul leu din familie ,si eu sunt o leoaica ,20 aug. Nu cred ca este bine gasita definitza de arogantza la lei ,eu ash zice mai mult mandrie ,si cred ca avem tot dreptul sa fim mandre de noi .Avem sufletele deschise ,ascultam si ajutam fara a astepta o rasplata (cel putzin asa sunt eu),dar sa nu fim calcate pe coada ,ca atunci stim sa ne aratam coltzii [toanerele . Pot confirma si eu relatzia dintre leoaica si fecior ,ca fiind ideala ,asa cum sunt magnetzii de polurii diferite ,se atrag. [s][s][s][s][s]La multzi ani celor care si-au sarbatorit ziua de nastere (leoaicelor ,leilor )pana acum ,si celor cevor urma. Am vazut ca nu sunt singura pe 20 ,dar cine este pe 20aug.1973 ? Totul este bine când se termina cu bine ! Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma bucur c-ati deschis acest subiect!Cu un pic de intarziere- am revenit de curand din vacanta din Romania- urez tuturor leoaicelor multi ani fericiti alaturi de familiile lor si tot ce-si doresc ele!Sunt un leusor de 16 august 73 cu sot Berbec- bun tare dar din cand in cand nu strica un bobarnac intre cornitze, ca-i capos rau- si un viitor bebe baietzel Sagetator,ce ziceti, nu-i tare combinatzia? pupici tuturor leutelor, Mona [gravi]26 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Master Draciel m-a inspirat si pe mine cu o intrebare: leoaicele care aveti copilasi racusori, cum ii abordati ? Sper sa fie printre voi astfel de cazuri ca sa ne impartasim experientele. Paul al meu e racusor si racii sunt cam sensibili, de fapt mult mai sensibili in comparatie cu leii, de aceea de multe ori mi-e frica sa nu il "bruschez".[ups][help] [zana]Oana si [bonjovi]Paul (03.07.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...