Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
saliu gagicile, mi-am terminat tratamentul de spate, sunt ceva mai bine.Dana, saptamana asta n-am apucat nici sa suflu da te rog suna-ma sa ne vedem urmatoarea. noi avem un we incarcat, doua party-uri de bebei, noi la chef la o prietena la noapte , plus ca vine prietena mea cea mai buna din Bucuresti si avem o groaza de povesti.si f important trebuie sa serbez cu sotul anversarea a 5 ani de casnicie si 12 de cand ne cunoastem[il][cina2] Thea e bine, e a treia zi si nu are nici o reactie la vaccin, poate scapam. sa va spun o patanie de la munte cu iubitul ei de 2 ani.fuge la un moment dat la el, sa-l pupe binenteles,il ia in brate, piciul cade pe spate in iarba, ea pe el, ii sparge buza, ea face cucui, nu zic nici "mac" nici unul , asta mica se apuca umpic de miorlait la care Vladut:" nu pinge , ubire!". am crezut ca-i papam de tot! romna, bine ai revenit[bis], ce mai feti voi? fetele, chiuliti cam muuult! va pupam cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si o luna) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!! Bine a-ti venit printre noi Romana , Ioana si Maria[bis][bis] Ioana , am vazut pozele cu bebe Darius, e tare dulce si mititel(cat timp are?) Maria , felicitari! Asteptam vestea cea mare [bis] Cristiana , luni plecam la mare , vom sta vreo 10 zile si apoi inca 3 la munte. Venim inapoi pe 15 august. Rezolvam atunci sa ne intalnim mai multe , sper! Va pupacesc [pup] Dana&bb Andy(1 an si 5 luni) http://community.webshots.com/user/danaiakob
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revin si eu dupa o pauza de net(pb.tehnice cu reteaua) In primul rand,doresc sa multumesc celor care ne-ati felicitat cu ocazia aniversarii anisorului! Evenimentul a fost sarbatorit dublu,atat in fam.cat si cu prietenii si a iesit un chef al piticilor superhaios(au fost vreo 9 pitici de circa un anisor)! Dana,[flo]"La multi ani sanatosi si fericiti!"(scuze pt.intarziere)si distractie placuta la mare! Cristiana,felicitari pt.aniversare(nunta de lemn) si sa o tineti tot asa[cheers]! Nu te-a ros gelozia din cauza lui Vladut?[:D] Sau poate pe Mihai? Oricum, stiam ca Thea are lipici la baieti pt.ca am fost martora la pupicul pe care i l-a dat Bogdanel la chef! Deci e precoce tare mushchiuloasa de Thea![:D] Casa am recuperat-o neasteptat de bine dupa petrecere dar de cateva zile ma confrunt cu o pb.: Diana si-a facut un obicei din a plimba mancarea prin casa si am parte de tot felul de surprize de genul ca mi se intampla sa gasesc buc.de fructe prin sertare,dulapuri sau chiar papuci[bang]! Intr-o zi am descoperit o buc.de banana intr-un sertar(care era legat) ghidandu-ma dupa miros(statuse de cateva zile)! Roxana,felicitari pt.silueta si te mai asteptam cu impresii de proaspata mamica! Ioana co, suntem vecine de cartier! Va pup,Aura si Diana(17 iul.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristiana,despre vaccinare:sa stii ca eventualele reactii ale trivaccinului pe care am inteles ca l-ai facut Theiutzei pot sa apara si dupa 2 sapt! Eu i-am facut Dianei Pentacthib-ul ca sa impusc mai multi iepuri deodata.Nu a varsat nici o lacrima la vaccin si nu am avut parte de chinul de dupa vaccinare cu care eram obisnuita.A facut doar 2 zile temp.moderata(ceea ce e un lucru pozitiv) si atat! In leg.cu trivaccinul,ni s-a recomandat Priorixul(care cica e mai bun dacat Trimovaxul dar nu imi sunt f.clare argumentele) dar ramane sa mai studiez pb. Poate reusim sa vb.sapt.asta si la tel!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...