Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj (5)


Recommended Posts

Multumim tuturor pt.felicitari;Ioana si-a revenit f repede dupa opretie,a 2-a zi i l- a dus deja pe Alesio cu ea in salon,numai ca nu prea are lapte,si e tare mancacios,micutul,asa ca trebe sa se tot roage sa-i dea lapte praf si e un pic mai greu dar,va fi bine;va roaga daca stit ce ceaiuri sunt bune pt.lapte,sa-i scrieti; va pupam toti 3! p.s Alesio are pagina web deja(e smecherut :))) www.alesio.shorturl.com http://photos.yahoo.com/pufymic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[flo]Felicitari proaspetilor parinti! Sa fie intr-un ceas bun si sa aveti parte numai de bucurii din partea lui Alesio! Parerea mea este ca nu tb.insistat pt.completare cu lapte praf sub nici o forma(cum de altfel inclin sa cred ca v-a recomandat si pediatrul)! Ideea este ca Ioana sa bea multe multe lichide,de preferinta ceaiuri de fenicul,chimion,anason care sunt f.eficiente(cel putin la mine au fost) si eventual Nutrinatal pastile(produs naturist) si vine si lapticul mult, cel mai frumos cadou pe care i-l poate faci mami lui bebe.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus, Va rog frumos sa ma ajutati cu niste informatii.Ati auzit de clinica ALTERMED din CLUJ?E pe strada B-dul Eroilor.Pe mine m-ar interesa daca s-a tratat cineva acolo.Eu am niste vinisoare sparte destul de multe si am auzit ca la ALTERMED s-ar trata asa ceva prin injectii. Va multumesc mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare[hia] Ce mai faceti fetelor? Cristiana , inca nu am fost la gradi sa ma interesez din lipsa de timp . Cred totusi ca de luna viitoare il ducem pe Andy , cel mai probabil la Helen`s Kindergarten (in Zorilor cred ca se afla) . Am inteles ca fiica primarului Boc e acolo , am citit cateva articole pe net unde era laudata aceasta gradi , costul e aprox la fel cu celelate gradinite private , undeva pe la 100 euro/luna, conditii excelente (asta ramane de vazut intai[:D]) . Cum e la Happy Kids?A-ti fost? Ioana , asteptam vesti de la tine[pup] Anca , eu nu am auzit de clinica Altermed, desi trec zilnic pe B-dul Eroilor. Laura , e baietel sau fetita? Pupicei [pup][pup][pup] Dana&bb Andy(1 an si 7 luni) http://community.webshots.com/user/danaiakob
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor! Noi inca nu stim nici acum daca avem fetita sau baietel... Bebeul nostru statea cu picioarele lipite de parca ii venea sa faca pipi si nu putea sa mearga la toaleta [consti], oricat l-am rugat, m-am ridicat de pe masa, m-am pus la loc, doctorul imi zgaltaia burtica, poate poate il convingem (ce sadici [zz]) Asa ca mai asteptam o luna [bang], cu toate ca toata lumea ma intreaba si eu as fi vrut sa-i spunem pe nume. Oricum e bine ca e el ok si a crescut frumos, e chiar un pic mai marisor decat media pentru 21 sapt. V-am, pupat si va tin la curent. Laura si [copil] in 21 sapt - dr. Muresan - Gine I Cluj
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici si viitoare mamici. Eu sunt o mamica din Cluj care in noiembrie va naste 2 gemenusi. Va rog si eu daca se poate, stiti cam care sunt acum tarifele pentru nastere. Eu voi naste prin cezariana, la Gine.I. VA MULTUMESC MULT [gravi] Adriana 36 sapt si cei 2 BBmici -DPN 18nov http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/adriana_axa_cluj/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...