Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[pup][pup][pup]SAlutareeeeeeeee!!!!!!!!! Sunt si eu o mamica din Cluj si ma bucur tare ca v-am gasit aici. Asa ma simt mai acasa pe forum. Am un bebe de 6 luni -Stefan Adrian- o minunatie de copil. O povestioara de-a noastra am pus-o pe sectiunea: nasterea pe glob - "cea mai fericita mamica din lume" si avem si o pozica pe paginuta, asta in caz ca va intereseaza. Pana la album mai avem (vreo 3 saptamani). Eu sunt tare curioasa sa va cunosc pe toate si o sa incep sa va caut pe aici inca din seara asta. Mai vreau sa va spun ca am nascut la Stanca cu dr. Todea, iar daca o viitoare mamica e interesata, poate sa ma intrebe ca dau amanunte. Va pupacesc pe toate.[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am tema de casa destul de grea. V-am cautat pe toate care ati intrat pe acest subiect si am gasit ca suntem 24, cu mine cu tot.Acum mai urmeaza sa va caut si albumele cu pozici.Sper sa aveti toate, ca sa va cunosc. Citind, asa pe sarite, ce ati scris pe aici, am vazut ca v-ati intalnit prin parc. Toate ati fost? Si o sa va mai intalniti? Bine, acum e frig, dar cred ca tot mai iesiti cu bebeii afara, nu? Daca v-ati intalni as veni si eu. A! Sa nu uit sa va spun ca noi stam in Zorilor. Mai sunteti de pe aci? Daca da, dati-mi de stire, ca poate potentialele clujence din zorilor o sa ne intalnim mai usor. Salute! Pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor dragelor, nu stiu voua da mie mi-a fost tare dor de voi...laptopu meu e in continuare stricat, si fiind second n-am garantie la el[bang][bang] deci tot la a lui Mihai am ajuns. noi am avut o saptamana incarcata, am avut de a face cu banci si notari, lucru care te secatuieste desi dai o gramada de bani.totul e atat de birocratic si alambicat de iti vie rau.ne-am vandut un teren si ne-am luat altul pentru ca sper ca la anul incet incet sa ne apucam de casuta. Theiutza e in general bine, acu are mucisori da speram sa ramanem la atata fara febra si alte minuni. sa va povestesc ce mai face:e atat de repezita si fara stare ca uneori o banuiesc de hiper activitate.e recunoscuta in parc pentru iutime si agitatie si nazdravanii.cred ca zile grele ma asteapta pe masura ce creste[xx(] intelege tot ce spun, cand are chef spune bine multe cuvinte, cand se cearca insa o face in pasareasca ei de bb.se spala cu placere pe dinti, se piaptana si mai noua fugim ca bezmeticele la oglinda dupa ce ne punem ceva pe noi ca d-saoara sa se adimire.adica punem ciorapi, hop la oglinda, punem body iarasi si tot asa.[:D]in final cand iesim din casa e obligatoriu rucsacelu ca altfel tusim. mananca bine acum, si se straduie sa pape singura mai ales ce-i place insa cu olita nici un progress iubire mare pina vrea kk ca atunci o uraste.porblema e ca e destul de constipata si are dureri cand face[V].problemele cu papa cred ca au fost de la cele 4 masele iesite in doua saptamani[bang][bang]bine, moftrui exista cu carul dar eu ma stardui sa adopt metoda :"nu vrei, ok. papi la urmatoarea masa" chit ca-mi vine sa ma dau cu capul e pereti in momentul ala. somnul....e tare ciudat ...avem 2-3 nopti dormite f bine , apoi una de trezit in prostie, foiala, plans etc.chit ca noi nu am luat-o deloc langa noi!!!suspectez si oxiuri desi nu se vede nimik...sau caninii, nu inteleg ce poate fi!plus ca uneori doarme pina la 7 dimi alteori pina la 9. in schimb la amiaza doar bine 2-3 ore. la gradi vreau sa va zic ca-i place la nebunie chit ca suntem si noi mamicile acolo.invata o multime de lucruri se ocupa super de piticei. a\!sa va zic o faza de azi.a invatat sa ma imite ca ma rujez inainte sa iesim din casa.azi pe fuga hai sa plecam si ma trage fata inapoi , imi arata rujul si cum sa-l folosesc:)de, probabil nu aratam chiar infloritor[:D][:D] mariana si adriana bine ati venit.da noi ne-am intalnit, nu toate odata, asa cum am apucat.noi stam in marasti si iesim inca mult afara.mariana sa-ti traiasca flacaiasul, e tare dulce! adriana cred ca fetele care au nascut de curand sunt mai in masura sa te ajute cu raspunsuri.vreau sa te intreb ceva:vei avea ajutor dupa ce nasti?sanatate multa si sarcina usoara. roxana cat te-a costat tratamentul anticelulita la Altermed? Aura , Dana ce mai faceti? va pup acum ca- s cam rupta cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si patru luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, tocmai te-am vazut cu Teodora. Este tare frumoasa. Are niste gropite superbe. Tare ma bucur ca pot sa va vad in poze. Asa pot sa comunic mai usor. Ma simt mai aproape de voi. Sper ca odata o sa ne si intalnim. Sa stii ca se vede pe fata Teodorei ca este tare neastamparata[aerob].Sa-ti traiasca. mariana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...