Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna fetelor noi am avut un week-end incarcat, ne-am sarbatorit cei 31 de anisori ai mei si ai sotului meu, am fost cu familia la restaurantul chinezesc, Thea a fost super cumintica si a gustat din toate... vinerea viitoare facem chef cu prietenii in barul unuia dintre ei unde chefuim de ani de zile,un fel de "Peach Pit". in rest suntem bine, mai nou doarme pina pe la 9 dimineata si dupa masa si 3 ore. Dana,Florina imi pare tare bine ca ne-am cunoscut Andy e o frumusete de baiat iar micutza Elise super delicata si scumpa. Alina, iti multumim de poze, ti-am scris si la bebelusi de mai... restul fetelor ce mai faceti?roxana, Ioana, Aura? Aura cand poti da-mi un tel, vreau sa vorbesc ceva cu tine. cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si doua luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele! No v-ati intalnit? Care cu care si cum a fost? Noi suntem binishor, colicile care ne-au mancat zilele s-au mai rarit, am trecut la remedii homeopate si cred ca incep sa ii faca bine lui Serbanel. In rest e tare marait si rasfatat, il tin in brate dar prefer sa fac asta decat sa planga. Asa iata ca nu mai am timp sa intru pe Internet decat extrem de rar vedeti si voi. Nu stiu inca sa rezolv repede treburile casnice nu stiu ce-oi face cand voi merge si la serviciu...Imi lipseste enorm povestitul pe-aici... Va pup, pe curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roxana, cunoastem ....si Theiutza a fost pe langa scumpa, prietenoasa si dulce si, uneori, tare razgaiata si maraita in primul anisor...dar fara sa vreau sa te descurajez eu nici acum n-as reusi sa ma organizez cu cupil si bb si treburi casnice fara ajutorul bunicilor... ne-am intalnit noi doua cu Florina si familia si cu Dana si familia, plus Alina din Bistrita. copiii sunt toti niste dulci, daca vrei sa ne vezi uite-te la pozele puse de Alina la adresa scrisa mai sus. cand trebuie sa te intorci la munca? fetelor, vin cu o noua provocare:ce ziceti de duminica dimineata pe la 11, 30 la locul cunoscut, o noua intalneala?trebuie sa ne vedem si cu heron(Liliana)cat mai e in CLuj.ce ziceti? daca e vree buna, of course. va pupa cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si doua luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, fetele.... Tare ne-am mai simtit bine si noi in parc...Copiii - niste adorabili.....bine ca a facut si Alina poze, ca ale noastre nu s-au concretizat intr-un album....va pove eu ce s-a intamplat daca ne vedem iarasi in parc!!! Cristiana, cred ca o sa fie tare urata vremea, dar poate prindem totusi vreo ora fara ploaie.... Altfel cum mai e viata??? Multi pupici!!! Florina, bebe[biz] Elise si tata Mihai... http://photos.yahoo.com/floppyflorina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si inca ceva.....si beba noastra e asa rasfatata ca nu mai adoarme dacat leganata....deci si noi prefaram sa o tinem in brate toata ziua decat sa fie maraita sau si mai rau, isterica.... Dar e a noastra, asa ca incercam sa privim situatia ca pe ceva normal si firesc si prin urmare ne-am obisnuit.... Pupici... Florina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Florina deci va distrati bine:) noi suntem ok, eu am tot tocit ptr examene saptamana asta,Thea e bine desi o mai chinuie gingiutele din cand in cand. fetelor, nasol e ca scapi de colici si incep dintii![bang][bang] Dana, unde esti de nu mai zici nimik? daca nu e f urat afara maine vom fi pe la 11, 30 in parc sa ne vedem si cu Liliana si copiii, la locul cunoscut la topogane. va pupam cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si doua luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...