Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salut si o saptamana frumoasa la toate ! Roxana1974 si Carrie va multumesc pentru raspuns. La recomandarea unei prietene am fost si eu de doua ori la dr.Mihu, prin sapt.4-a si a 9-a. M-a chemat in 15 august dar nu am mers pt. ca nu eram hotarata daca vreau sa nasc cu el. Nu v-am spus ca am fost si la o clinica privata, la dr.Nanu dar doctorita mea zice ca nu se justifica tarifele si nici dr.nu este cel mai bun. Asistenta doctoritei mele mi-a recomandat aceeasi doctori (Florescu si Todea). De Zoolog spunea ca-i cam "depasit". Tot ea imi recomanda mai mult spitalul Stanca. Oricum va trebui sa ma hotarasc cat de repede. Roxana1974, daca spui ca ai nascut cu Mihu si ai fost multumita , probabil ca voi merge cu el mai departe. Pana acum am fost la el in spital atunci cand era de garda dar am auzit ca are program si la un cabinet particular , pe str.Constanta. Mi-ar place sa merg la cabinet pt. ca acolo exista un tarif fix si nu trebuie sa te tot gandesti daca ai cotizat corespunzator. Va multumesc inca odata iar acum va las pt. ca sunt la birou si ar trebui sa mai si muncesc. PA!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit, cand citesc mesajele voastre parca imi este mai usor statul la aspirante! Sper sa il depasesc, cat se poate de repede. Carrie, si noi mergem tot la Orient Palace - pentru 8 zile, din 15 septembrie. Voi din ce perioada mergeti? Sa-ti traiasca fetita, e minunata!
quote:
Originally posted by carrie
Jonica, bine ai venit printre noi!noi plecam tot la Sousse la Orient Palace.la ce hotel mergeti?pe cat timp? cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si trei luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi plecam pe 22.daca nu te deranjeaza poate imi trimiti un PM cu nr tau de tel sa te inainte sa plecam poate imi dai niste ponturi de preturi excursii locale etc. distractie placuta! eu abia astept desi o sa mor de dorul piticutei!multumesc de aprecieri:) cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si trei luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor!!!! A trecut ceva vreme de cind nu am mai intrat sa vad ce faceti, dar am avut un motiv intemeiat. Am nascut acum 5 saptamini si 5 zile o fetita frumusica foc si sanatoasa. Sintem tare mindre ca luam bine in greutate, deja avem 5.400 kg si dr spune ca sintem in grafic. La nastere am avut 3.100 kg si 53 cm si am crescut vazind cu ochii de atunci. Peste 2 saptamini facem botezul. Eu sint bine desi m-am refacut mai greu putin Am nascut normal cu dr Muresan fix in ziua in care am implinit 38 saptamini. Va doresc sarcina si nastere usoara!!!! Ioana, Roxana sper ca sinteti bine si incerc sa mai intru sa vad ce faceti. Va pupam pe toate Monica si Daniela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI MONICA!!sa-ti traiasca gagalicea sa cresca mare si sa va bucurati de ea.cum a fost nasterea?esti multumita de dr?cu ce moasa ai nascut?(daca mai tii minte...)asteptam pozici cu mica printesa! fetelor, vine toamna in forta, cica vor fi si 0 grade!!! ma apuca disperarea ca noi stateam si cate 7 ore afara, acolo treceau toate baiurile... la Theodora nu i-a iesit inca prima masea, e ceva de groaza ce o chinuie, acu face figuri si la papa desi laptele de vaca il papa tare bine, cu legumele ce ne luptam... e o vulpitaaaa....stie sa exploateze slabiciunile tuturor! avem si noi cuvinte in repertoriu"haide" si "nenea". Florina, voi ce mai faceti? Dana, cum te mai simti? Jonica, abia asteptam sa ne intaresti radurile, iti tinem pumnii. pupicei cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si trei luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Felicitari Monica[bis][bis][bis] Cristiana , ce mai face Thea? I-a iesit maseluta? Andy are 4 maselute , de-abia acum am observat-o pe ultima ...noroc ca am scapat fara dureri[:D], a fost foarte calm in ultima vreme. Zilele astea nu am mers la doctor[ups](din lipsa de timp), merg sapt viitoare sa-mi fac analizele , cred ca am ceva la stomac[bang]...uneori ma doare ingrozitor:(( Ioana , ce mai faci? Cum e bebe din burtica? Cand trebuie sa nasti?(cred ca am mai intrebat inainte ups ...) Restul fetelor , cum sunteti? Va pupacesc [pup][pup][pup] Dana&bb Andy(1 an si 6 luni) http://community.webshots.com/user/danaiakob
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Carrie, tu esti prietena buna cu Silviuta. Nu stiu daca ati mai vorbit, este in spital. Poti sa o suni sa o incurajezi? cred ca i-ar prinde bine. Eu va pup pe toate! ______________________________________________________________ „Dumnezeu sã te tinã în palma mâinii Sale, iar îngerii sã te îndrume mereu.”
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...