Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

PESTOAICELE sunt pe aici?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 173
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Emily, cand incepi lectiile de inot???? Astept cu interes impresii...despre instructor [:D]! Maruta: Loredana, nu-i nimic ciudat, noi suntem sensibile si poate inca nu-ti dai seama ce te-a facut sa-ti schimbi comportamentul. O intamplare fara mare importanta in ochii celorlalti e de ajuns sa ne termine. Mie imi pica fisa tarziu, da pana la urma tot descopar ce m-a "suparat". Si mie imi place sa fiu lasata in pace, sa fie armonie in casa si la servici, si reactionez agresiv daca celelalte eforturi de calmare a spiritelor dau gres. -Comoditatea- subscriu din pacate! -Mancare buna- incerc sa ma las![:D]10kg peste ideal... -Catel- o sa-mi iau, sa mai creasca copiii Imi plac foarte mult cartile, in special cele despre gandirea pozitiva, analiza comportamentului si psihologiei umane. Si eu am probleme cu picioarele, cred ca sunt pe punctul de a face varice....ma dau cu Venoton gel si Supliform - chiar are efectul din prospect!!! Sotu' din dotare are un rodaj tot de 7ani!!! Si inca functioneaza!!! (sotu')Da sa stii ca nu ma pun la ambitie cu el, stiu ca n-as avea nici o sansa, asa ca prefer "traseul" ocolit= "Mustele se prind cu o lingura de miere, nu cu o cana de otet" Ioana Co- Bune bancurile!!! Pe cat esti nascuta? Dar sotu? Io's pe 28februarie iar sotu pe 28august!!! Claudita- Am facut Politehnica si eram 2 fete si 20 de baieti in grupa. Trebuie sa fii mai serioasa, raspunzi la salut amabil dar putin distant, nu "te tragi cu ei de sireturi" ca barbatii "sunt datori sa incerce". Aveam un coleg care ne facea "curte" pe rand. O saptamana la una, o saptamana la cealalta, si iar o lua de la capat. La un moment dat s-a plictisit si abia atunci am devenit camarazi. Mai vorbim si acum cand avem vreo nevoie. Atunci era impetuos necesar sa nu dam impresia ca suntem usoare...ca iti dai seama ce barfe intre barbati auzeam (ca trageam si noi cu urechea si ne minunam- naive cum eram) Inchei acest roman aici si imi pare bine ca v-am intalnit!!!! Rodica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu la cartile despre psihologie umana si analiza comportamentului, filmele imi plac cele de dragoste sau de familie cum le zic eu, cu sfirsit frumos.Nu-mi place violenta si nu mai pot vedea oameni suferinzi. A propos, fetelor, ce meserie credeti ca ni se potriveste cel mai bine?va rog sa-mi raspundeti ca asta chiar ma doare... Ma mai doare umarul si cica am avea probleme si cu incheieurile si aparatul digestiv. Si voi sunteti niste zimbarete?[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Maruta
Buna fetelor, A ... mi-am mai adus aminte de un lucru: Pestii si viciile !!! Cand zici ca scapi de-un viciu dai de altul. Cred ca noi vrem sa probam zicala " Suma viciilor este egala ". Am reusit sa scap de fumat (nu ma intrebati cum ??? ca nici eu nu stiu cum ... ) si m-am apucat de mancat !!! In principiu am luat vreo 15 kg in 6 ani ... iar acum ma lovesc de o alta chestie care ne caracterizeaza "comoditatea". Alte lucruri care-mi plac foarte mult: animalele (am o afinitate iesita din comun), copiii, mancarea buna ... Voua ce va place ?
Maruta m-ai pus pe ginduri cu comoditatea, cam asa e dar eu pina acum nu mi-am dat seama...sunt o tipa energica si totusi ai dreptate, acum derulind sirul anilor, al evenimentelor imi dau seama ca sunt comoda!Nu prea imi place cum suna.Da-mi un exemplu tu cind, in ce situatie ai preferat sa fi comoda? Despre vicii, nu stiu ce sa zic, sigur am macar unul dar nu prea stiu care e ala.Mama cite probleme am... Animalele nu ma atrag in mod cu totul deosebit, imi plac mincarurile bune, dar ma iubesc slaba si ma ambitionez sa ma mentin cit de cit in forma.Imi place un vin bun, o muzica buna, a...muzica gen Ocarina, clasica usoara,imi merg la casa sufletului. Mai am o problema de care sunt constienta si nu stiu cum sa o rezolv, uit repede de un anumit favor facut de catre cineva...si nu-i prea bine si uneori sunt rautaciasa si il iau pe NU in brate, cred ca imi trebuie un psiholog... [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut, sunt o pestioaica mereu pusa pe sotii, optimista fara lecuire,imi place tot are legatura cu creativitatea si cu o enorma frica de apa (sotul meu are si diploma de instructor de inot, printre altele, si eu sunt cel mai prost elev ce l-a avut vreodata). Pupici, Daniela Veuger si bebita mica din burtica Slingeland Ziekenhuis, Doetinchem
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[biz] Ma bucur ca v-am gasit dragelor, Si eu sunt tot pestisor 12 martie. Excesiv de sensibila si timida - cat sunt de mare. Marele meu viciu fumatul. Este vreo una din voi care a reusit sa se lase de fumat? Ar trebui sa ma las inainte de a incerca din nou sa fac un BB. [flo][flo][flo] AncaO
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...