Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Haine de papusa


Recommended Posts

Cu doua luni mai devreme? [:0] Eu aveam impresia ca numai o luna... Doamne, ce fetita curajoasa si ce mamica grozava! Sa fiti sanatosi si fericiti, si sa va faceti mari! [pup] http://community.webshots.com/user/r0isin http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 70
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am [q] si am [:)] si iar [q] si iar [:)] cititndu-va povestea. Cuvintele sunt de prisos sau poate nu ar reusi sa exprime ceea ce simt, asa ca [flo][flo][flo][flo][flo][flo] si [pup][pup][pup][pup][pup][pup] pt o familie de luptatori. Sa va dea D-zeu sanatate si multa fericire! "Daca stai sa ii judeci pe oameni, nu mai ai timp sa ii iubesti." [:)]Eliza, [gravi] in 36 saptamani cu o scumpete de baietel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce gandesti despre asta, dar eu o simt putin pe Catrinuta si a mea :), ca 32 de saptamani am tinut imaginar galetusa pentru pasteluri, am pus mana pe burtica cand a miscat, am "simtit" loviturile pe care le-a dat prin toti ficatii maica-sii si am "certat-o". Si mi-e draga de mor. Abia astept sa creasca putin sa-mi povesteasca pe internet :) Cred ca, dupa cum a fost asteptata de tot forumul, o putem declara COPILUL DESPRE COPII [flo] D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators
Acum cum sa nu ma declar si eu mandra de Catrinuta? Pentru ca am trait si eu clipe de emotie, suspans, frica... Da Catrinel este Copilul Desprecopii.com si ma simt si eu un pic de nasa virtuala. Asta desigur alaturi de toata aceasta comunitate grozava DC. Iar mamica Catrinei, Papadica noastra - este o scumpete de femeie pe care as vrea sa o am prietena inca 999 de ani. [flo] [pup]
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...