Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dureri de cap


Recommended Posts

Am inceput sa am dureri de cap, destul de frecvente. Inainte, de a naste prin cezariana, nu ma confruntam cu asa ceva. Sa fie de vina anestezia de la cezariana? Ati trecut prin asa ceva? Cum v-ati tratat? Va multumesc. Ionela icraciun
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am nascut cu cezariana, dar nu am avut dureri, insa am citit ca multe femei sufera de ele,cam 1-2 luni dupa cezar.De cat timp ai nascut?Stiu ca sunt frecvente dupa rahianestezie si f. puternice,de aceea am cerut epidurala.Daca ai nascut de mai mult de 2 luni ar fi bine sa intrebi ginecologul,iar daca alaptezi nu cred ca e voie sa iei altceva decat paracetamol...Multa sanatate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot din cauza fierii am si eu migrene ingrozitoare. La un moment dat, m-am speriat atat de tare, incat am fost si la neurolog, am facut si tomografie; dar, din acest punct de vedere, totul e OK. Eu ma linistesc cu QUARELIN. Acum, mai nou, am observat de cateva luni, am dureri mari de cap, inainte de ciclu. Imi revin, la fel, cu QUARELIN(sau 2 tablete de ALGOCALMIN) Angi&Andrei&Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angi, Quarelin-ul ti la prescris medicul? Tot de la nastere ti se trage? Oare si ciclul sa fie si el o problema acum dupa nastere, deoarece se pare ca aceasta durere este inainte de ciclu. Si apropo de ciclu a inceput sa tina doar 2 zile, in comparatie cu 5 zile cum era inainte. Toate cele bune. Ionela, Maria & Elena icraciun
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
sicer si eu am niste dureri de cap de simt ca mor...si culmea ca dupa ce mi au facut vreo 3 punctii ca eram suspect de meningita am ramas cu simptomele pe care le ai si u...dar exista nenumarate variante...medicul stie cel mai bine aniella....vesnic indragostita...(iubeste si vei fi iubit)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...