Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbatii fac doua lucruri in acelasi timp?


Recommended Posts

Da' daca face o groaza de lucruri dar toate pe jumatate se pune?[:D] Al meu incepe o gramada de treburi dar nu le ispraveste niciodata. Sunt curioasa cum se descurca acum cand eu sunt in Ro. Si ca sa dau niste exemple: scoate saltelele si pernele la aerisit pe terasa dar "uita" sa le bage in casa-isi aminteste dupa ce a inceput ploaia-, spala , dar " uita" sa scoata rufele din masina de spalat, face de mancare dar "uita" sa bage restul de ingrediente in frigider etc[alcool]
Mey baieti, voi nu va faceti probleme, ca noi va iubim la fel de mult, chiar daca sunteti pe jumatate "defecti"[:D][;)][pup] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ralucami
Mey baieti, voi nu va faceti probleme, ca noi va iubim la fel de mult, chiar daca sunteti pe jumatate "defecti"[:D][;)][pup] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Exact[dual][pup][:X] Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] [url="http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos"]Poze familie[/url] [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu"]Pagina personala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

al meu e si mai tragic daca face ceva,trebuie sa fiu si eu pe aproape pt. a-l asigura ca face bine ,ex. daca trebuie batut un cui:Angela ce zici e detul de rezistent? -,Da,-Angela,oare nu se gaureste prea tare peretele? -Nu,-Angela unde e scara?-In beci,-Angela ,oare sa merg dupa scara sau sa ma urc pe un scaun?-Du-te dupa scara.dupa ce a batut cuiul-A,ce bine l-am batut,iti place?-Da,dar mi-ar fi placut mai bine daca il faceai in 5 min. nu in 30 min.,important e ca la sfarsit ma pupa si imi zice -daca nu erai linga mine nu aveam chef sa-l bat, rade,ca maine poate sa fie si mai rau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Barbatii pot sa faca si mai multe treburi deodata, dar numai daca le-au gandit singuri. Cred ca au un filtru pe timpane si d-aia n-aud decat junate. Si mai au si unu pe creier care-i "ajuta" sa uite cealalta jumate pe care au auzit-o!!![bang] [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-a zis draga mea despre threadul asta... citeste si ea ce scriu eu caci imi stie userul....[:D] mai fetelor, nu stiu cum sunt sotii vostri isau cum va credeti voi de pricepute, eu zic ca barbatii cu 2 maini stangi si femeile cu 2 drepte sunt accidente... si mai lasti-ne cu aprecierile astea, ca nu prea va cred... nu ca as fi eu prea priceut...dar sunt si chiar sunt si modest... sa va zica nefasta...[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mariaangeli_que
al meu e si mai tragic daca face ceva,trebuie sa fiu si eu pe aproape pt. a-l asigura ca face bine ,ex. daca trebuie batut un cui:Angela ce zici e detul de rezistent? -,Da,-Angela,oare nu se gaureste prea tare peretele? -Nu,-Angela unde e scara?-In beci,-Angela ,oare sa merg dupa scara sau sa ma urc pe un scaun?-Du-te dupa scara.dupa ce a batut cuiul-A,ce bine l-am batut,iti place?-Da,dar mi-ar fi placut mai bine daca il faceai in 5 min. nu in 30 min.,important e ca la sfarsit ma pupa si imi zice -daca nu erai linga mine nu aveam chef sa-l bat, rade,ca maine poate sa fie si mai rau
[:D] ai nostri soti zici ca-s frati, pina face si al meu un lucru, ma intreaba de sapte ori daca-i bine, daca acolo tre' sa fie facut, etc...[:D] Iren burticoasa [grasa]& Bogdanelu nazdravanu [copil] dpn 25 aug
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu face multe lucruri, insa nu ma suporta sa stau in "coastele lui" caci mie imi pare ca se misca incat si nu-si optimizeaza miscarile ( adica, daca tot merg spre frigider sa iau ceva, de ce sa merg cu mana goala? imi arunc ochii prin camera si vad ca tocmai trebuie dus ceva inspre acolo, etc.) asa ca incerc sa-l "ajut" dand din gura, insa ma goneste imediat. Asa ca prefer sa ies si sa fac altceva, sa nu-l mai vad cum se mosmondeste, important e ca face. Sobo si Dragos "Copiii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." Nicolae Iorga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

doua lucruri in acelasi timp: baita la BB mic si uitat la Tv. Eu pregateam BBica, scutece, accesorii etc Sotul meu, unicul ajutor pe care trebuia sa contez (Deh, daca mi-am ales.. sa traiesc pe o insula ca asta) era cu pregatirea caditei. Cand era BB mic ii faceam baita in livingul care comunica cu bucataria, pe jos parchet si mocheta. El turma apa cu galeata in cadita si se iuta la stiri. Eu invartindu-ma in jurul BBul aud un siroit SU SU.. Cum eram cu toate simturile ascutite tresar .... ce se aude? ce se aude. Inundatie El lipit de TV uitase sa puna dopu' si turna cu galetusa apa, oare de ce nu se umplea?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...