Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbatii fac doua lucruri in acelasi timp?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 40
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Claudelu
quote:
Originally posted by mami_sonja
Al meu iubit sot daca se uita la tv si-l intreb ceva nu poate sa-mi raspunda decat daca lasa tvul. Nu prea pot face 2 lucruri deodata...dapai mai multe... Sonja
Sonia si al meu face la fel...cand se uita la TV, eu vorbesc cu peretii...parca are dopuri in urechi.... Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] [url="http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos"]Poze familie[/url] [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu"]Pagina personala[/url]
Idem! Dar sa zicem ca in restul timpului e destul de organizat. Cu bebitza - complet stangaci. In schimba abia asteapta sa o instruiasca pentru pescuit...[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai fetelor! Hai ca ma speriati!! Cred ca mai degraba sunteti voi acrisoare ... cum puteti sa spuneti asa??? Doar sunt sotii vostri si stiti bine ca fac o gramada de lucruri pe care voi nu le puteti face de cele mai multe ori... si daca cineva ar zice ceva nu tocmai inaltator de ei , i-ati sari in cap numaidecat pt odoarele voaste. Mai, mai... eu nu sunt de acord cu voi. Barbatii sunt responsabili si fac o gramada de lucruri si fara sa le spui (si nu ma gandesc numai la al meu, ma uit si eu in jur la sotii cunostintelor mele). Nu cred ca ne-am descurca fara ei, pe bune! Sau cel putin nu la aceeasi parametri. Acuma ca le place si lor sa se rasfete din cand in cand, ma rog...cate putin in fiecare zi... asta trebuie sa ne bucure... ca le putem si noi oferi din spiritul nostru matern... putina alintare, putin rasfat... ca si noi la randul nostru cerem asta in schimb... Nu dati cu pietre in baietii nostrii!!! Daca va aud fetitele maine poimaine sa vor marita tot cu fete, daca numai ele sunt asa de bune. Eu inca nu sunt asa de openmind... :( Denisa si bebica din burtica - 24 sapt. "Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici." G.Funakoshi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba de dat cu pietre in baietii nostri sau de rasfat...Pru si simplu, cel putin al meu(de el imi permit sa vorbesc) nu face doua lucruir deodata nici sa-l bati...nu cred ca n-ar putea, ci din simplul motiv ca e foarte comod si daca e cine sa faca de ce nu[bang][bang][bang]...L-am lasat de cateva ori singur cu piticotul nostru si s-a descurcat de minune...dar daca e vorba de facut ceva prin casa, de mutat mobila, de vopsit usile s.m.a.d trebuie sa trag de el de eu ma satur si nu vreau sa facem nimic... Daca se apuca sa faca ceva, sincer, il face doar pe jumatate...bine, mai sunt si exceptii... Dar asta nu inseamna ca nu-l iubesc sau ca nu sunt multumita si fericita alaturi de el...In fond si la urma urmei este barbatul pe care eu mi l-am ales, caruia ii stiam si bunele si relele... Si doar nu o sa-i laudam toata ziua, nu de alta dar si-o iau in cap[:p] Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] [url="http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos"]Poze familie[/url] [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu"]Pagina personala[/url] [url="http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/album?.dir=/f10a"]Poze noi 31.07.2004[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miau-miau felicitari! eu tocmai de aia eram imbufnata, ca imi lipseste capacitatea, dar sper ca incet-incet sa ajung la zi si din acest pdv :) Claudelu sa-ti traiasca sotul. Sa stii ca daca face un lucru da' bun nu e rau deloc. :) Eu doar mi-am exprimat punctul personal de vedere pt ca asa am inteles ca e obiceiul pe aici :) Numai bine ! Denisa si bebica din burtica - 24 sapt. "Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici." G.Funakoshi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dena nu da nimeni cu pietre... O birfa micutza-micutza intre doamne, cu aruncatul unui 'oki' din partea domnilor...[:D].Si dupa cum vezi dragostea vorbeste pe aici... Doo deodata nu se poa'...numai daca intra si bautul de bere in discutie...eheiiii, asa se schimba situatia - vezi postarea lui Adi tati fericit![:D]! Ce ziceti, intre ei ce probleme or discuta:'nevasta-mea nu face asa sau asa...'[:D] pupici la toti DORIS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-ati amuzat teribil[:D][:D] Asa sunt toti sotiorii si de asta ne sunt dragi[:D][:D] Da' ia hai sa intoarcem foaia, ca tot spunea cineva ce ar discuta barbatii intre ei despre a lor neveste[box] Asa ca incep io: indicatii pretioase dam si cand nu trebuie, sau mai ales atunci[:D] Cand barbatu' vrea numa' sa se uite la televizor si sa bea bere, tocmai atunci avem noi chef de discutii existentiale[:D] Pupici tot le-am da la greu, mai ales cand ei nu vor[:D] Cafeaua de dimineata daca ar putea sa o faca ei timpul, ce bine ar fi[:D] Niciodata nu uitam sa le amintim ca al nostru creier functioneaza cu ambele parti si al lor numa' cu o parte - demontrat stiintific ne nenii aia cu stiinta si cercetarea[:D] Si uite asa se completeaza barbatul cu femeia[8D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu m-am uitat pe restul raspunsurilor dar raspunsul meu este categorig BARBATII NU POT FACE 2 LUCRURI IN ACELASI TIMP mie mi se intampla asa.. avem un singur tv in dormitor.. asa ca seara stam in pat, cand vine el si incercam sa ne uitam la stiri sau ce-o fi.. uneori sa intampla ca nici nu apuc sa deschid gura, dar ca un gest reflex el zice "taci din gura" :)... Va dati seama ce ma enerveaza faptul ca nu poate urmari stirile si vorbi cu mine in acelasi timp... si asta e doar un exemplu cami
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]Originally posted by Dena
Vai fetelor! Hai ca ma speriati!! Cred ca mai degraba sunteti voi acrisoare ... cum puteti sa spuneti asa??? Doar sunt sotii vostri si stiti bine ca fac o gramada de lucruri Mai Draga, Nu suntem acrisoare, pur si simplu ne distram. Gasesc mai sanatos sa-mi gasesc "tovarasi de suferinta" si sa facem haz de necaz. Ma distrez pe DC si uit ce face si nu face sotiorul mesu. Ce ai vrea acum? Sa enumar "acele o gramada de lucruri care le face"? Borring! In plus mai ai pana vine BB. Sa vezi ca nu o sa devi mai exigenta cu cei din jur si mai Putin Toleranta cu el. La mine asa a fost. Nastere usoara si auzim numai de bine ! Cristina & Mi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...