Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta (12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Oana [:D], platesti bine?? Te duci pe <Raspunde la subiect> si acolo te joci cu semnatura cum vrei tu(cu icoanele din stanga si la litere cu bara de sus), dupa care o selectezi si ii dai cu clic drept Copy. Te duci in profilul personal al tau si la semnatura automata ii dai Paste si ti-o lipeste. Inainte de a o copia in profil vizualizeaz-o de jos si vezi cum a iesit. Daca nu reusesti....greutatea mea in bere si.. mai vorbim![:D] Tania cu[ispita]Anduta(14sept'96)+ [bb] Bibi(14febr'04) [url="http://community.webshots.com/user/dady1968"]...si fam.Bugy [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, Alisia face deja propozitii simple - poceste cuvintele, fireste, foloseste rar verbele, dar e asa dragalasa cum se straduie ea sa dea cit mai multe detalii atunci cind nu inteleg din prima ce vrea sa spuna. De mincat, maninca de toate, n-avem probleme pe partea asta, singurul lucru de care trebuie sa am grija permanent este tendinta ei de constipatie – asta ma streseaza zi de zi si in fiecare dimineata nu trebuie sa uit sucul de fructe sau legume, pe stomacul gol (si sa vezi lupte, pentru ca ea, imediat ce face ochi, cere «apte», si accepta foarte greu sa bea altceva, numai dupa ce-i promit solemn ca-i aduc pe urma si laptele atit de rivnit (zic mersi ca am scapat de laptele de peste noapte, acum se multumeste doar cu apa) gabi & alisia (22 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, si al meu tot "apte" zice la lapte, si ii place la nebunie, este singurul aliment care il vrea si il cere tot timpul, cu mancarea solida avem probleme... ca nu prea o vrea sau vrea doar cand are el chef. Noaptea nu mai bea nici el lapte acum ci doar apa. Oana si [bonjovi]Paul (03.07.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...