Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta (12)


Recommended Posts

Buna dimineata fetelor si din Austria, Aici e o dimineata foarte frumoasa de vara.Deja am inceput de nerabdare sa numar zilele care m-ai bsunt inainte de a veni in tara.Stefan al meu doarme inca ,de la o vreme imi doarme foarte bine de pe la 20,30 seara pana pe la 9,30 -10 dimineata. Fetelor lui Stefan pana acum nu ia iesit nici un dinte cu toate ca are 8 luni.E bine sa iasa mai tarziu? Va pup. http://community.webshots.com/user/catyrom LUCRURILE MARI NU SE FAC PRIN PUTERE CI PRIN STRADUINTA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Oana
bineinteles ca ma gandesc la el tot timpul as vrea sa fiu acolo cu el, dar ce sa fac eu nu am atata concediu (ca altii,...[:D]).
Oameni buni, nu exista dreptate pe lumea asta ! Lu' Oana i-e ciuda ca io, om al muncii din luna ianuarie, anul curent, si pana in prezent, plec sa dau cu nasu' de floarea de coltz, iar ea, care a stat acasa pana acu' 2 luni, vrea deja relash !!! [sm]La munca ! Zi mai bine cum o sa fie vremea saptamana viitoare ca daca ma ploua p-acolo ai sa sughiti non-stop, stii tu de ce [zz][zz][zz]. Laura - mama lui Vlad http://community.webshots.com/user/vladut111
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox draga, ar trebui ca in weekend sa iesiti deja la o plimbare adevarata, macar prin jurul blocului. Doar nu esti mama din-aia disperata care nu-si scoate copilul din casa inainte de botez de teama deochiului - by the way, ptiu-ptiu ca dragalas si dulce mai e, minca-l-ar mama. Tu cum te simti? Mai iei Ergomet, mai ai ceva dureri? Capul te-a durut de la anestezie? Noi am avut ceva probleme, la munca se anunta restructurari si atmosfera e tensionata rau, nu prea am mai avut tihna pentru a ma delecta cu DC. Sper totusi sa nu fie chiar atit de rau precum se zvoneste. Va pup acum si ma duc sa mai citesc din urma. gabi & alisia (22 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Laura, eu am intr-un an normal 25 zile (lucratoare) dar anul asta pt. ca am inceput serviciul de la 1 mai (deci de 3 luni, nu de 2![zz]) am numai 17 zile[q]. Despre vreme pot sa iti spun ca saptamana asta va fi ploios [pic]prin zona Retezatului, iar saptamana viitoare cam noros. Cu putin noroc poate prindeti ceva zile senine. Sper sa nu ma injuri dar asta am aflat eu. I-am dat un sms Corneliei mi-a zis ca din cauza renovarilor s-au mutat temporar cu biroul si nu mai are net, iar sapt viitoare pleaca in concediu. Ione nu am facut vaccinul Varilux pt. varicela. Eu o sa o intreb pe dr. de fam ce vaccinuri trebe sa ii fac inainte de intrarea la gradinita si atunci o sa i le fac pe cele care o sa mi le recomande ea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Oana
[hia] Laura, eu am intr-un an normal 25 zile (lucratoare) dar anul asta pt. ca am inceput serviciul de la 1 mai (deci de 3 luni, nu de 2![zz]) am numai 17 zile[q]. Despre vreme pot sa iti spun ca saptamana asta va fi ploios [pic]prin zona Retezatului, iar saptamana viitoare cam noros. Cu putin noroc poate prindeti ceva zile senine. Sper sa nu ma injuri dar asta am aflat eu.
Saru'mana Oana ! Sapt. asta nu ma intereseaza, poa' sa ploua, dar sapt. viitoare vreau vreme k lumea ! Pai, draga mea, tu ai mai mult concediu pe an decat mine, eu am numai 24 de zile, m-ai batut c-o zi ! Te pup si te sfatuiesc sa profiti la maximum de perioada cat esti numai tu cu sotziorul. Maine sa nu faceti nebunii prea mari, deaaaaaa ??? Laura - mama lui Vlad http://community.webshots.com/user/vladut111
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by laura111 te sfatuiesc sa profiti la maximum de perioada cat esti numai tu cu sotziorul. Maine sa nu faceti nebunii prea mari, deaaaaaa ???
Dar de ce maiine neaparat??[:D][?] In orice caz vreau sa zic ca sunt singurica saptamana asta, sotziorul este de servici, cam nashpa programul, dar asta este....nu poti sa te pui cu serviciul si mai ales in armata...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi-naspa perioada asta! Te inteleg pt. ca eu am trecut prin 4 rafale de restructurari( din 40 am ramas 9)si ultima bomba a fost ca ne externalizeaza serviciul-adica ne privatizeaza. Norocul meu (partial) a fost ca intrand in concediul de crestere a copilului am contractul de munca suspendat pe perioada asta ,adica nu imi pot face nici un transfer, nimic. Dar cand vin din CIC situatia e cam confuza... Sa dea D-zeu sa treci cu bine peste situatia asta! Mama cum se mai simte? Cum merge recuperarea? Dar Alisia, nu ne-ai mai povestit ce pozne mai face! Sau e cumintica? Laura, te plimbi, te plimbi? Pai cum sa nu te invidiem cand noi stam acasa ..ligate di cupil... si tu zburzi! Da' nu recuperam si noi cand crestem mari??? Oana, sa te pregatesti sufleteste pt. reintalnirea cu Paul, pt. ca te-a uitat [:D] fizic nu te v-a recunoaste.O sa stie ca esti mama, dar se va uita cu niste ochi mirati la tine.....[q][q][q]Cel putin asa a fost la noi cand am lasat-o 2,5 luni pe Anduta la socrii la tara. Am plans de m-am umflat si de atunci n-am mai lasat-o niciodata asa mult fara noi. Roxi, tu cum te mai simti? Patric nici nu zici ca e nou-nascut, are deja fetisoara de bb. Scumpitelul e imbracat ca un bb mare. Nu l-ai tinut delloc in scutece, nu? Pupici ca ma duc la treaba[q] Tania cu[ispita]Anduta(14sept'96)+ [bb] Bibi(14febr'04) [url="http://community.webshots.com/user/dady1968"]...si fam.Bugy [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Oana
quote:
Originally posted by laura111 te sfatuiesc sa profiti la maximum de perioada cat esti numai tu cu sotziorul. Maine sa nu faceti nebunii prea mari, deaaaaaa ???
Dar de ce maiine neaparat??[:D][?]
Oana bey, nu te face ca nu stii ce zi e maine, ca te spun acu' la tot forumu '... Laura - mama lui Vlad http://community.webshots.com/user/vladut111
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...