Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta (12)


Recommended Posts

Dady, imi pare tare rau sa aud ca mamica ta se simte rau, mai ales ca stiu cat de mult te ajuta cu fetele. Daca operatia este solutia, atunci Doamne-ajuta sa reuseasca si mama ta sa se faca bine. July, la Bruxelles plec in octombrie, prietena mea la care o sa merg de abia are o saptamana de cand a plecat la stagiu, la Comisia Europeana. Pana vede si ea care-i treaba pe acolo, pana se acomodeaza, o las vreo 2 luni, pe urma a zis ca imi trimite invitatie. In afara de sapt. urmatoare, mai am inca 2 sapt. de concediu pe care le rezerv pentru plecarea in Belgia. Tu cand pleci la greci ? Crix, am vazut pozicile, fetita ta e absolut su-per-ba ! Si desteapta, s-a orientat fata cand a ales de pe tava ! Cel mai mult mi-au placut pozele alea unde ii bat razele de soare pe fatza si aia unde esti tu cu ea la plaja si se vede zeppelin-ul cu reclama la BMW. Sa va traiasca si sa va bucurati de ea, e o mica minune ! Sanzi, si mie-mi place Retezatul mult, asta e a 4-a oara cand merg. Eu sunt innebunita dupa munte, cred ca am facut toti masivii din tara asta. Apropos, sa stii ca Plaiul Foii e la poalele Pietrei Craiului, nu in Retezat. Noi o sa mergem la cabana Pietrele, acolo se ajunge pe drumul Pertosani - Ohaba de sub Piatra - Carnic. O sa stam in cort, dar in Parcul National Retezat nu poti sa campezi oriunde ca sunt niste amenzi usturatoare. Ca si trasee ne-am propus sa mergem la cascada Lolaia, pe varfurile Peleaga (2509 m) si Papusa(2508 m), pe Vf. Retezat, la lacurile Pietrele, Bucura, Viorica, Ana, Galeshu, Lacul dintre Brazi (lacuri glaciare, cu apa foarte limpede si teribil de rece), valea Stanisoarei, si ... om mai vedea noi. Foarte mult depinde de vreme , ca daca o sa ne ploua vom sta la gura cortului si vom bea visinata (plecam cu o rezerva k lumea de acasa ). Iti doresc si tie vreme buna si concediu placut la Paltinis si sa va impacati bine cu bunica ! Pacat de friptura facuta la jena (asa se scrie) ca s-a intarit ... cred ca trebuia sa-i mai pui apa din cand in cand sa fie frageda. Butelia sa stii ca e cosmarul copilariei mele, pe vremea lu' Ceasca ma trimitea mama sa stau la cozi interminabile, si p-orma ma rugam de vecina de la parter sa-mi tina la ea butelia plina pana venea tata de la serviciu s-o care pana la et. 6 (nu stiu cum naiba se facea ca exact cand luam butelie, se defecta liftu'). Multi pupici la toate fetele ! Laura - mama lui Vlad http://community.webshots.com/user/vladut111
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Intradevar cresc foarte repede, sunt foarte inteligenti, prind repede totul, imit tot ce vad. Aseara am fost in parc, cind a inceput sa ploua, ne-am adopostit apoi am inceput sa ne jucam in parc dupa ce s-a oprit ploaia. Am stat 3 ore in parc. Fetele meme se cam stimba la piersica. In schimb maminca orice. Maria are 6 dintisori si gingia foarte umflata.Astept sa-i mai iasa si ei alti dintisori, maselute. Elena are 8 dintisori si 2 maselute. July le-am facut fetelor Priorix-ul, dar luna asta vreau sa fac si Varilix-ul. Oana , La multi ani! Ionela, Maria & Elena icraciun
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[batetoba][batetoba][batetoba]Luuuume, lume! Atentie mare catre Constanta! Astazi este ziua de nastere a Oanei( mamica lui Paul)!!!!! Face ...bip... ani! [cor] Laaa muuuulti aaani! [flo][flo][flo] [s][s][s] Oana! Sanatate multa si fericire alaturi de cei dragi tie, liniste sufleteasca si multa putere! iti doresc [si-eu] acum, la ceas aniversar. Sa vina sarbatorita!!!! Unde esti? Ai treaba? Hai, arata-te! Azi tre' sa fie in prima banca! CriXia http://community.webshots.com/user/crixia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI! OANA, multa sanatate si o viata plina de impliniri alaturi de familie. Sa-ti traiasca puiutul Paul si sa va aduca numai bucurii. Tania, imi pare rau pt mama ta, ii doresc multa sanatate si sa auzim numai de bine. Laura, iti doresc vreme frumoasa in concediu. Crix, frumoasa fetita ai. Spor la treaba va doresc. Carmen-Nicoleta, ca sa-ti raspund la intrebare, Dinu nici acum nu stie sa merga in 4 labe. Il stimulez eu cu diverse obiecte asezate jos pe paturica dar e cam greu funduletu' si nu-l poate misca decat inapoi. In schimb merge f. bine de manute. Asa ca eu cred ca va merge in picioare fara sa stie sa merga de busilea.Dintii inca nu i-au iesit dar parca ii simt ca mai au putin. Pana face 10 luni pote ii iese si lui macar un dinte. Roxana, ai grija si dormi cat de mult poti atunci cand dorme ghindu. Va pupam si va dorim o zi buna. caty si Dinu (10 luni p 15 august) caty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, CRIXIA ai o fetita absolut superba si foarte fotogenica.Sa-ti traiasca si sa va aduca numai bucuri in continuare.Oana[s][s][s]si din partea noastra.Sa-ti de-a Domnul sanatate,fericire si fie ca tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca. http://community.webshots.com/user/catyrom LUCRURILE MARI NU SE FAC PRIN PUTERE CI PRIN STRADUINTA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crix, am vazut si eu pozele tale. Alexia este intr-adevar f. fotogenica parca stie sa pozeze, sa se uite la aparat, cred ca ar fi buna de artista...:) Si seamana cu mamica ei evident[:)]... Pupici la toate, eu o sa plec acasa acum i-am tratat pe colegi de ziua mea si mi-au zis ca pot sa plec mai devreme...[:D][bis][bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Va multumesc ca v-ati uitat la pozici si ma bucur mult ca va plac! De multe ori avem senzatia ca Alexia stie ca-i facem poze caci sta cuminte sau chiar rade "la comanda". Dady, m-ai intrebat cum s-a comportat Alexia. Ei, in principiu, bine. Spun asa pentru ca a fost multa lume in jurul ei, toti o luau in brate, chiar au invatat-o rele( sa dea na-na si sa scoata limba). Isi cam diminuase cantitatea de mancarica, dar acum de cand suntem acasa am reluat obiceiurile. Asta putea fi din cauza dintilor, caldurii sau a agitatiei. Vreau sa va spun ca aproape merge, adica doar de la mami la tati, sau tinuta de manuta strabate toata casa. De fapt ne tine ea de deget si de multe ori ii da drumul. Nicoleta-Carmen nu te ingrijora cu mersul de-a busilea! Imi amintesc ce ne mai amuzam noi, cand Alexia lua pozitia de mers de-a busilea si se legana in fata si-n spate, parca-si lua avant. Nu stia sa miste picioarele si miinile. Acum trebuie sa o dezvat, sau altfel spus, cred ca daca n-ar fi mers de-a busilea ar fi luat-o mai repede in picioare. Da, pentru ca acum, cand face primii pasi, daca a cazut si nu are ceva de care sa se sprijine, o ia de-a busilea, ca-i mai usor. Inca nu stie sa se sprijine pe maini si sa se ridice. Oana, o zi minunata iti doresc in continuare, mai ales ca ai liber de la colegi! Sanzi, nu trebuie sa ai mustrari de constiinta pentru luni! Este prea mult! Stai linistita, ca mi-a telefonat July in timp util, iar dupa ai sunat tu, dar te-am refuzat caci mi-am dat seama ce vrei sa-mi spui, si oricum dormea gaza si n-aveam voie sa vorbesc. Cat despre fii-mea, poate ne-aom vedea in Tabacarie pana pleci! CriXia http://community.webshots.com/user/crixia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...