Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In sfirsit sint indragostita!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 66
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Tora, am ochii umezi... parca am vazut un film pe repede-inainte. Sa va bucurati de iubire si viata. Chiar cred ca sunteti si veti reusi sa fiti un cuplu minunat. Mai cred ca trecutul vostru v-a maturizat si ajutat sa constientizati valoarea omului de alaturi.Micutele voastre vor fi fericite si bucuroase sa aiba un fratior. Felicitari! Denisa si bebica din burtica - 24 sapt. "Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici." G.Funakoshi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super, Tora! Sa dea Domnul sa fiti o adevarata familie si chiar sa facti un bebe, asa cum ai zis! Mai spune-ne ca-mi place sa aud de oameni fericiti!!! Cati ani are Ioana? Se impaca bine cu Theea? Dar ce s-a intamplat cu mama Ioanei, de ce o creste taticul singur? Laura si bebitele: Bianca (5 ani si 3 luni) si Ramona (2 ani si 2 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie intr-un ceas bun si sa va ajute Dumnezeu in tot ceea ce va doriti! Atat de rar auzi cate o poveste asa frumoasa. Te rog sa ne mai povestesti despre tine atat cat consideri ca poti sa ne spui. Eu una ma bucur sincer pentru amandoi si fii convinsa ca nu o sa te uitam niciodata. Samy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...