Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In sfirsit sint indragostita!!!


Recommended Posts

NOUTATI: in wke ul asta a fost prima plecare in echipa completa, toti 4 la mare, cu cortul... a fost super (eh, normal ca nu se compara intru totul cu wke ul trecut cind am fost doar noi 2, ca 2 porumbei) Fetele au avut cortul lor, noi cu al nostru.. bineinteles ca au fost taaareee incintate de idee si s au inteles ca 2 surori. iar noi doi am fost 2 parinti responsabili, impartindu ne sarcinile de la sine, fara nici o problema sint atit de mindra cind sint cu ele amindoua si cu iubitul meu ce nu va puteti inchipui.. doar am 2 fete nu? sa va spun ca amindoua il calaresc pe ovidiu la greu, de saracu abea rezista! iar eu, in asemenea momente imi retrag trupele, ca nu as avea spor![:D] si ce este mai greu, ca ne este din ce in ce mai greu sa stam unul fara celalalt, numaram zilele, bob cu bob pina la ziua Z cind vom locui toti 4 (desi stim ca va fi putin mai dificil) pupicei grasunei si mii de multumiri pentru cuvintele frumoase PS a citit si Ioana postarile voastre!!! http://community.webshots.com/user/tora97 "da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez "Sunt doua feluri de a-ti trai viata... Unul - de a crede ca nu exista miracole Altul - de a crede ca totul este un miracol" Albert Einstein
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 66
  • Creat
  • Ultimul răspuns
intrebati pe cind nunta? apai ce sa va spun.. intrebata fiind am raspuns "la anu'" ieri, ovidiu m a corectat, de am ramas [:0]: tu crezi ca eu mai astept pina la anu'? si nu am de gind sa mai astept nici acele 6 luni pt a concepe copilul... culmea ca omu asta parca mi a luat mintile si nu ma pot opune hotaririlor lui!!! dar in fine, am renuntat la a mai trece totul prin filtrul ratiunii, ca inebunesc de a binelea!!! Cum o vrea Doamne Doamne... Privind povestea noastra, intr adevar, "viata bate filmul"... este mai ceva ca o poveste si din punctul nostru de vedere!!! Va pupacesc si va multumesc pentru ca sinteti alaturi de noi! http://community.webshots.com/user/tora97 "da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez "Sunt doua feluri de a-ti trai viata... Unul - de a crede ca nu exista miracole Altul - de a crede ca totul este un miracol" Albert Einstein
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...