Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barfim? Cele mai enervante femei...


Recommended Posts

[alcool]Addicted esti cumva Clujeanca?
quote:
Originally posted by Addicted
Haideti bey ca nu suntem invidioase,ci avem doar spirit de observatie [zz]Ce,nu putem deschide un topic cu femeile care ne plac?Desi nu stiu cat o sa ne inghesuim sa postam [ :)] In ziua de azi, "vedeta" inseamna orice pitipoanca analfabeta care apare la televizor,neaparat siliconata,cu craci de 2 metri si pe cat posibil,sa fie blonda.De zici ca publicul e format numai din masculi. Cand eram mica,imi amintesc ca imi placeau Sanda Taranu,Cristian Topescu-adevarate vedete de televiziune,oameni cu personalitate,carismatici.. Andreea Marin este si va fi cea mai enervanta femeie a tuturor timpurilor,intruchiparea ipocriziei-sigur n-a facut actoria?Ca are talent cu carul la varsat lacrimi. Teo e ok,sa zicem,dar nu stie sa se imbrace-pantaloni stil collant,cu cizme pana la genunchi si camasa lalaie,bleah.Degeaba a slabit.. Ati uitat-o pe Marinela Nitu,doamna Frankenstein,pe mine ma scoate din sarite femeiusca aia. Si ce nu inteleg eu-ce a vazut lumea la Claudia Schiffer,bre?Poate imi explicati si mie.. http://community.webshots.com/user/jane_noneyabusiness
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Foarte interesant subiectu Nr. 1 este ANDREEEEEA MARIN 2. Birladeanu / acelasi gen ...... ce este interesant de fapt este faptul ca barbatii ar raspunde cu totul altfel la acest subiect. Noi femeile avem cit de cit aceleasi repere. Eu am intrebat de exemplu toate cunostintele mele barbati ce ar alege intre Andreea Marin si Mihaela Radulescu[huta] CARE CREDETI CA AU FOST RASPUNSURILE (pt. mine neasteptate) 90% din barbati au ales Andreea Marin 90% din femei pe Raduleasca Doooooamne nu mi/am imaginat ca un barbat ar putea s/o aleaga pe Marin care este evident frigida....... sunt convinsa ca face sex asa cum se poarta ... adica fals Ha saltare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Da rele mai suntetzi![:D] quote]Originally posted by frosa
Foarte interesant subiectu Nr. 1 este ANDREEEEEA MARIN 2. Birladeanu / acelasi gen ...... ce este interesant de fapt este faptul ca barbatii ar raspunde cu totul altfel la acest subiect. Noi femeile avem cit de cit aceleasi repere. Eu am intrebat de exemplu toate cunostintele mele barbati ce ar alege intre Andreea Marin si Mihaela Radulescu[huta] CARE CREDETI CA AU FOST RASPUNSURILE (pt. mine neasteptate) 90% din barbati au ales Andreea Marin 90% din femei pe Raduleasca Doooooamne nu mi/am imaginat ca un barbat ar putea s/o aleaga pe Marin care este evident frigida....... sunt convinsa ca face sex asa cum se poarta ... adica fals Ha saltare [/quote]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu dar mi-am permis sa ma uit la pozele tale si am vazut ceva imagini din Cluj.Ca pe tine nu te-am recunoscut [:D].Pacat [:D].
quote:
Originally posted by Addicted
slakje da,de ce,mi s-a dus vestea? [:D] http://community.webshots.com/user/jane_noneyabusiness
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by slakje
Nu dar mi-am permis sa ma uit la pozele tale si am vazut ceva imagini din Cluj.Ca pe tine nu te-am recunoscut [:D].Pacat [:D].
quote:
Originally posted by Addicted
slakje da,de ce,mi s-a dus vestea? [:D] http://community.webshots.com/user/jane_noneyabusiness

Slakje,eram si eu pe acolo.Si cuuum nu m-ai recunoscut??? [:D] AncaWish [:-)))] [:-)))] [:-)))] we are what we eat! Vedete nesuferite,politicieni incapabili..si mai suntem noi,fetele de pe forum,fomei cu scaun la cap,desi mie imi lipseste un surub [:D] http://community.webshots.com/user/jane_noneyabusiness
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...