Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barfim? Cele mai enervante femei...


Recommended Posts

Pe primul loc e Teo,pentru ca stiu sigur ca poate mult mai mult decat circul ieftin din ultimii 2-3 ani.Ar fi absurd sa ceri ceva creier de la Nicoleta Luciu sau Andreea Marin,dar mai tineti minte "Teo si Mircea?" Era si umor,erau si discutii inteligente...acum sunt numai manele,urlete,scandal,maimutareala....cica asta cere publicul.Da,dar care e publicul tinta?De ec toate emisiunile se adreseaza numai idiotilor din tara asta? Jasmine [gravi] 24 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
sa va zic eu de una pe care nu a amintit-o nimeni si care pe mine ma calca pe "terminatiile nervoase" - CORINA DANILA!!!! Fetelor, da impresia de prostie de cum deschide gura. Daca nu este, ghinionul ei... Da' când a fost invitata la Teo, nu a priceput nici macar o gluma de ei, nu are nici un fel de simt al umorului... Da' de MADALINA MANOLE ce ziceti?! Pai daca n=ati vazut faza in care tot Teo a prins-o ca-si lipise guma de mestecat pe sub masa din studio, atunci n-ati vazut nimica! Eu tot vorbesc de Teo pentru ca unele emisiuni le vad in realuare dimineata in timp ce imbrac copilu'... Anamaria si Andrei (28.04.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, mai e una LOREDANA GROAZA [bruta], cea mai frumoasa, cea mai desteapta si care se pricepe la toate, sa cante, sa faca actorie, sa faca emisiuni, spectacole, prezentari de moda, etc, etc. Ce spuneti![si-eu] Mona, mami lui Adi si Didi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Anca Wish
Da...Loredana GROAZA ar trebui sa fie pe locurile fruntase!!! De cand e barba'su la Pro TV si nas'su Florin Calinescu tot p'acolo...mare succes. Unde o fi fost pana acum?
Subscriu! Loredana bleahhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!![vom] Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, sunt pt prima oara pe forumul vostru. Votez pt: Mihaela Radulescu Andreea Marin Liana Stanciu J.Lo etc. TEO imi place, obisnuiam sa o urmaresc cand eram in ro, usoara emisiunea dar amuzanta pe alocuri...invitatii erau uneori COOL alteori manelisti...ce vrei toata lumea trebuie satisfacuta... trebuia sa fie pe gudtul tuturor FIZZ are o firma de "gunoieri" care se face ca fiind cea mai mare din Buc......de acolo milioanele lui de $$$$$$ restul fufelor din muzica ro.....sunt si ele mici vor si ele un ban pt farduri:)...mai bine prostitutie pe Tv decat daca ar face pe strada on an application it said, "Don't write here", and she wrote, "Why?"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi, voi nu ziceti nimic de Dana Savuica ?! Avea acum cativa ani, poate chiar anul trecut, nu mai tin minte o emisiune la ProTV sau Acasa si intr-una din ele si-a invitat prietenele si tema de discutie era daca ea are sau nu silicoane, in alta a filmat cum ia ea masa cu finii sau nasii ei, altadata era tare mandra ca ea nu are nici o problema sa isi expuna picioarele, ca doar a pozat si pentru PlayBoy. Eu ma uitam ca proasta la emisiunile ei, nu-mi venea sa cred ca asa ceva poate aparea la televizor....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...