Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barfim? Cele mai enervante femei...


Recommended Posts

Bai ma aliniez si eu la barfa. In primul rand ma calca pe nervi infumurata de Jennifer Lopez care vezi Doamne nu poate sa-si puna fundul decat pe colac cu diamante si intalnirile cu boyfriendul stabilite de secretara. Bleah. Apoi vine mandra ailalta de nu stie nici ea cand e maritata si cand nu: Britney Spirt. Si la sfarsit Naomi Campbell care cand deschide gura iese pasarica (pacat de trupusorul ei). Madonna In topul rom. e asa: Loredana Groza ( e urata de groaza) Madalina Manole Corina Danila (e saracuta cu duhul rau de tot) Dana Savuica (sa nu o vad) + cele enumerate de voi. La barbati nu-l sufar pe ala Gigi Becali care se lauda cu casa lui si cu dulapurile pline de costume Armani s.a.m.d. Si mai era unu de-l vedeam seara pe Protv Int. cu parul negru si carliontat, lung. Parca emisiunea se chema ceva cu 0. Ceva-ceva ca Varvoreanu sau in genul asta. Pe ala sa nu-l vad. Ref. la Arvat imi place. Am vazut-o invitata fiind la cateva emisiuni si mi s-a parut tare placuta si istetica. Bai fetelor ce bune suntem la barfa. Numai bine, Ciuf
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ciuf
Bai ma aliniez si eu la barfa. In primul rand ma calca pe nervi infumurata de Jennifer Lopez care vezi Doamne nu poate sa-si puna fundul decat pe colac cu diamante si intalnirile cu boyfriendul stabilite de secretara. Bleah. Apoi vine mandra ailalta de nu stie nici ea cand e maritata si cand nu: Britney Spirt. Si la sfarsit Naomi Campbell care cand deschide gura iese pasarica (pacat de trupusorul ei). Madonna In topul rom. e asa: Loredana Groza ( e urata de groaza) Madalina Manole Corina Danila (e saracuta cu duhul rau de tot) Dana Savuica (sa nu o vad) + cele enumerate de voi. La barbati nu-l sufar pe ala Gigi Becali care se lauda cu casa lui si cu dulapurile pline de costume Armani s.a.m.d. Si mai era unu de-l vedeam seara pe Protv Int. cu parul negru si carliontat, lung. Parca emisiunea se chema ceva cu 0. Ceva-ceva ca Varvoreanu sau in genul asta. Pe ala sa nu-l vad. Ref. la Arvat imi place. Am vazut-o invitata fiind la cateva emisiuni si mi s-a parut tare placuta si istetica. Bai fetelor ce bune suntem la barfa. Numai bine, Ciuf
Te referi la tziptzerica dus cu pluta care isi arata intr-o vreme [indecent] la televizor? Cred ca da! Iarta-l saracu...[:D].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by bagheera
fetelooooooor! loredana e membra a sitului! a postat de citeva ori (a incurajat-o pe PaulaM)[:D][:D][:D]
Eu nu inteleg! Loredana Groza,membra DC e una si aceeasi cu cantareata Loredana G? Oricum, eu ma refer la cantareata, ca-i si urata si nici nu are voce! S-au dus timpurile cu Caramitru, "buna seara, iubito" si alte slagare de mult apuse, acum e cu Zaga-zaga si plus ca se crede Maria Tanase, mai nou. Bleah, Loredana! Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Ma strofoc de ras...sunteti mortale...mai scrieti ca-mi place la nebunie!!! Raluca Arvat cred ca e una dintre cele mai [cool]prezentatoare di tara!!! [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Loredana membra [dc]???? Credeti? [^] Mie Teo imi place, mai fetelor!!! Sunt o tona de aschilopate la TV de te doare mintea, dar nu stiu ce le fac barbatilor de le curg ochii dupa ele[pofta] Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] [url="http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos"]Poze familie[/url] [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu"]Pagina personala[/url] [url="http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/album?.dir=/f10a"]Poze noi 31.07.2004[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by amik
madalinaaaaa maaaanoleeeee!!!!loc fruntas!doamne,ingamfata si limitata fatuca asta.daca nu se balbaie si gafeaza in interviuri la greu!mi-ar fi rusine sa mai ies in lume. apropo,care-i faza cu guma de mestecat???sunt curioasa si al naibii de suparata ca nu stiu despre intamplare! Alexandra mare si Alexandra mica... www.jester.ro/alex/
Imi amintesc un interviu cu "Fata cu parul de foc" cum ii placea sa fie numita, interviu la care era vorba de o alta tipa si ea vedeta si cica prietene si reporterul a intrebat-o pe madalina manole ce parere are despre tipa respectiva, ideea era ca aia trebuia laudata da' madalina manole a inceput propozitia prin ceva de genul "da, e o tipa de treaba" (ceva pe-acolo nu mai stiu exact) si a sfarsit aceeasi propozitie prin a se lauda pe sine, cat e de frumoasa, desteapta si cat le place oamenilor de ea[:p] Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hihihi, de acord cu Oana B. Eu am vazut-o pe Madalina Manole intr-un interviu in care spunea cum l-a cunoscut pe sotul ei (actual, ex, ca nu mai stiu care era). Si tipul ala zicea:" vai, dar fata asta pe langa ca e foarte talentata este si foarte FRUMOASA" Citat. Rusinicaaaaaaaa. Noh, are multe bile negre la mine fiinta asta. Eu tare m-as bucura daca dumnealor ar vedea cate "calitati" au prin ochii publicului. Poate asa ar realiza ca sunt de fapt niste caraghioase. Bai, dar ce rautacioasa mai sunt. Mi-am dat drumul. Primul mesaj a fost incalzirea. Numai bine, Ciuf si Luca http://community.webshots.com/user/ciufa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AAAAAAAAAAAAOOOOOOOOOOUUUUUUUUULLLLLLLLLLEEEEEEEEEUUUUUUU!!!!!! Acum o vazui si pe noua solista de la HI-Q, na ca nu-mi vine cum o cheama...fitoasa rau tipa, barem de ar fi desteapta si faina [bang][bang][bang]... Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] [url="http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos"]Poze familie[/url] [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu"]Pagina personala[/url] [url="http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/album?.dir=/f10a"]Poze noi 31.07.2004[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ASIA - mai ales Irina bruneta ..imi vine sa sparg televizorul cand deschide gura. Blonda, colega lu' Teo - alta pe lista Madalina Manole nu ar trebui sa lipseasca fireste ..ca si Loredana Groza si Monica Tatoiu Fata aia de pe Acasa cu reteta de la ora 18 - nu stie nici cutitul sa-l tina in mina.. Diana Munteanu-MTV Catrinel Sandu,Oana Zavoranu,Ileana Lazariuc...etc La barbati - Gigi Becali, Andrei Gheoghe,Fizz,manelistii,Pepe,unii fotbalisti care nu stiu sa lege doua cuvinte,Cabral, prietenul lu' Catrinel Sandu de la Gaz pe foc..chiar si Mutu s-a prostit rau de tot . Ma mai gandesc... Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...